KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   £8   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsuzsa58, Módosítva: 2017. május 11.

Ár:   £8
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Testápolók

Élénkítő testápoló a kardamommal kiegészített citrom és narancs frissítő, citrusos illatával. Szauna vagy tusolás után óvatosan bemasszírozva puhítja, védi, ápolja a bőrt.

Ár: 2000 , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Jászberény, Szolnok, fizetés: Előre utalás,postán maradó vagy személyes átadás Jászberény vagy Szolnok vonzáskörzetében