KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   369 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   0,5 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   0,5 l
Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Az ősi csodaszer az almaecet. Nagymamáink ismerték és használták is ezt a csodás és sokoldalú gyógyszert. Az almaecet természetes bőrápoló szer, mely serkenti a vér ellátását, feszesebbé és simává teszi a bőrt, és mindent egybevéve frissítő, élénkítő hatású. A problémás bőr ápolásában is nagy segítség, mivel az ecetsav minden baktérium ellensége, tehát természetes fertőtlenítő szer, ráadásul enyhe hámlasztóhatása is van.

viragnyelven

2018. május 19.

Tonikként hasznalom hígítva, illetve hajmosas után (szinten higitva) oblitésre. Fanntasztikus, az arcom imádja, jól rendben tartja. A hajam is nagyon szép fényes tőle. Az illata nem erdekel, ecet, na. De amúgy elillan. Mindig van otthon.

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

oklaudia

2018. március 7.

Nálam nem szoktak beválni sajnos az ilyen természetes csodaszerek, ezt az egyet kivéve! Én magam sem akartam elhinni. Hajmosás után szoktam vele a hajamat leöblíteni, illetve esténként áttörlöm vele az arcomat. (Mind a két esetben vízzel hígítom.) Az első használat után jegyezte meg a férjem, hogy alapozót használtam-e mert szép a bőröm. Most már én is látom, hogy szépen rendbe tette az arcomat. A hajam is fényes és puha tőle. Ami egyedül zavar, azt a szaga. De emiatt nem vonok le pontot. Maximálisan bevált! :)

oklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

topsminkotti

2018. január 29.

Én szeretem használni az almaecetet és használtam a Chef márkáját is, de most már bio almaecetet használok és elég nagy a különbség. (árban nem annyira durva, nagyobb a flakon és 800 Ft körül kerül). A bio állagra olyan, mint egy szűretlen gyümölcslé, nem ilyen átlátszó, sokkal enyhébb az illata, kellemesebb használni, de ugyanolyan hatásos.
Én két funkcióval használok almaecetet:
Néha arctonik helyett. 3-4-szeres hígítással, nagyon szeretem. Száraz a bőröm, de nem érzem, hogy még szárítana (ellentétben sok bolti lemosóval), friss érzetet hagy.
A szódabikarbónánál részletesen leírtam azt a "No Poo" (sampon nélküli) hajmosást, ami nekem a legjobban bevált. (röviden: szódabikarbónás tisztítás, almaecetes öblítés).
Viszont a legmegdöbbentő tapasztalatom a korpásodással kapcsolatban volt. Szinte mindig küzdöttem korpásodással (volt olyan munkahelyem, ahol fekete egyenruhánk volt, tehát elég kellemetlenül éreztem magam miatta). Mindent, de tényleg mindent kipróbáltam, ami drogériában vagy fodrászatokban kapható volt. Még a legjobban a Lorealnak, az a samponja vállt be, amit fodrászatban lehetett kapni régebben (én úgy tudom már nincs) és a tubus elhasználása után egy hónap szünetet kellett tartani. Ebből arra következtettem, hogy elég agresszív anyag lehet, ráadásul néhány hét elteltével, akkor is visszatért a korpa.
Már elég rég feladtam ezt a küzdelmet, amikor kipróbáltam az almaecetes öblítést. Én be is szoktam egy kicsit dörzsölni és rajta hagyni 5-10 percig. Majd vízzel kiöblítem. Megdöbbentő volt, hogy már az első alkalom után eltűnt a korpa és azóta sem tért vissza.
A chef ecetnek adok négy csillagot, mert tényleg nagyon nagy a különbség a bio és a Chef almaecet között, ha szépségápolásra használom. AZ almaecet általában természetesen 5 csillag.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 29.

Én két funkcióval használok almaecetet:

N0N0

2017. december 20.

Aki nem érzi magát jól a bőrében, próbálja ki, akár fürdővízhez, öblítőhöz keverve, hajbalzsam helyett (!) és ivóvízhez keverve is igen szép dolgokat tud művelni. A különféle hajápolási procedúráknak búcsút inthettem végre: nem kell balzsamozni, hajvasalózni, hajszeszezni, ha ezzel öblítek, és szebb is az eredmény, mintha ezeket csinálnám. A pénznek is találok jobb helyet, mint hogy drága kozmetikumokra költsem. Az illata nagyon enyhe száradás után, én nem érzem magamon.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Mona01

2017. november 15.

Pár napja használom reggel-este arcra, hígítva, tonikként és szép,egészséges a bőröm. A hajamra is kipróbáltam két alkalommal, hajbalzsam helyett. Nagyon puha, fényes a hajam, dúsabbnak hat, és valahogy könnyebb volt beszárítani is. Egyedül a szaga zavar - mert van szaga! -bár úgy tűnik, egyedül én érzem csak, más nem :) Szépségápolásra kiváló, ajánlom kipróbálásra mindenkinek.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

senskin

2017. november 13.

Bizony még a makacs korpára is a legjobb, és a hajat is széppé teszi. Az illata ecet, de hát valamit valamiért. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

jadegirl

2017. november 8.

Pattanasokra probaltam ki. Elkezdi szaritani oket,leviszi a gyulladast de csak ettol még egyszer sem tuntek el teljesen.
Edes savanyu csirkebe imadom :D

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Edes savanyu csirkebe imadom :D

p1th0n

Olcsó, jó, büdös

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Olcsó, jó, büdös

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 29.

Hát, őszintén szólva én a hajamra még nem nagyon használtam, de a szúgyogcsípésekre a legjobb :)
( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 29.

Sok évvel ezelőtt egy drogéria kirakata előtt találkoztam egy idős, fehér hajú nénivel, akinek olyan csodálatos volt a bőre, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. Elárulta, hogy soha életében nem használt mást, mint almaecetet. Lehet, hogy nem csak az almaecetnek köszönhette azt, hogy idős korára is hibátlan maradt a bőre, ebben a genetikának is lehetett talán némi szerepe. Ettől a találkozástól kezdve viszont nálam is van otthon mindig almaecet, igaz, hogy csak elvétve használom az arcomra. De ha előkerül, a nénit is látom, aki kencék nélkül is meg tudta őrizni a szépségét és a hitet, hogy ez az almaecetnek köszönhető.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.