KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   369 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   0,5 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   0,5 l
Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Az ősi csodaszer az almaecet. Nagymamáink ismerték és használták is ezt a csodás és sokoldalú gyógyszert. Az almaecet természetes bőrápoló szer, mely serkenti a vér ellátását, feszesebbé és simává teszi a bőrt, és mindent egybevéve frissítő, élénkítő hatású. A problémás bőr ápolásában is nagy segítség, mivel az ecetsav minden baktérium ellensége, tehát természetes fertőtlenítő szer, ráadásul enyhe hámlasztóhatása is van.

p1th0n

Olcsó, jó, büdös

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Olcsó, jó, büdös

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 29.

Hát, őszintén szólva én a hajamra még nem nagyon használtam, de a szúgyogcsípésekre a legjobb :)
( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 29.

Sok évvel ezelőtt egy drogéria kirakata előtt találkoztam egy idős, fehér hajú nénivel, akinek olyan csodálatos volt a bőre, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. Elárulta, hogy soha életében nem használt mást, mint almaecetet. Lehet, hogy nem csak az almaecetnek köszönhette azt, hogy idős korára is hibátlan maradt a bőre, ebben a genetikának is lehetett talán némi szerepe. Ettől a találkozástól kezdve viszont nálam is van otthon mindig almaecet, igaz, hogy csak elvétve használom az arcomra. De ha előkerül, a nénit is látom, aki kencék nélkül is meg tudta őrizni a szépségét és a hitet, hogy ez az almaecetnek köszönhető.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

nagyemese

pozitívum:
- leghatásosabb tonik vízzel keverve
-szépen leviszi a gyulladást
negatívum:
-büdös (már megszoktam)
-ha minden nap használom nagyon szárít (nem használom minden nap, így több is marad)
szóval nincsenek is negatívumai :D

nagyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

pozitívum:
- leghatásosabb tonik vízzel keverve
-szépen leviszi a gyulladást
negatívum:
-büdös (már megszoktam)
szóval nincsenek is negatívumai :D

spavanilly

2017. szeptember 12.

Nekem nem,de a Kislányom hajára nagyon bevált a hajmosás +balzsamozás utáni almaecet és öblítés.
(1,5 l víz, 2 evőkanál almaecet+ 10 csepp illóolaj ami leggyakrabban magnólia, levendula, vagy eukaliptusz/ mivel hiába tűnik el az almaecet szaga, én annyit nem bírok várni, és naaagyon nem szeretem)

Kislányomnál: gyönyörű, fényes, könnyen kezelhető hajat eredményez.
Nálam: fényes, de szálas a végeredmény, ápolatlan az összhatás hajolaj használatával is.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kislányomnál: gyönyörű, fényes, könnyen kezelhető hajat eredményez.

Kingucii

2017. szeptember 11.

Hát nekem a hajamra nem vált be, nem lett az a fényes, selymes. Picit érződött az illata hajszárítás után is, pedig használok hajsprayt.
Nem fogom lepontozni, mert ugyan pluszt nem adott, de negatívumról sem tudok beszámolni.

UPDATE: Már 2 ,5 hete kb almaecettel mosom meg a bőröm (természetesen higítva) és egyre szebb az összkép. Nálam kijön pár pattanás, ha cukrosat, vagy tejet iszom vagy ha a krém vagy bármi más nem tetszik a bőrömnek, szóval igen csak meg kell néznem mit eszem, iszom vagy mivel kenem. Szóval nálam segített az almaecet. :)) Picit a szaga megmaradt, de enyhén, nem zavaró. Arctisztítás után szoktam egyébként és nem mosom le. Így 5*:)))
Ha a sarkamat lereszelem, előtte beáztatom a lábam almaecetes vízbe és problémamentesen le tudom reszelni a sarkamat.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Én 1-2 éve tonikként használom. Szép lett tőle az arcbőröm. 1 rész víz 1 rész almaecet és kész is a tonik. Minden este áttörlöm vele az arcom. Pattanásaim még vannak, de a kamaszkortól van. Remekül fertőtleníti az arcot. Csak ajánlani tudom.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Azziz

2017. július 2.

Évek óta tonikként használom, kisebb tégelybe picinyke almaecet, a többi víz, kis vatta belemárt, ezzel törlöm át az arcom naponta többször. Az alapból zsíros bőröm szépen tisztítja. Néha a hónom alját is áttörlöm, de oda inkább szódabikarbónát használok. Próbálom nem mérgezni magam olyan-olyan kemikáliákkal.
A hajam is szereti, szép csillogós lesz utána, a büdösség elillan. Szeretem, na.
A háziállatok ivóvizébe is szoktam picit rakni, szeretik, egészséges nekik is.

Azziz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

A háziállatok ivóvizébe is szoktam picit rakni, szeretik, egészséges nekik is.

Unicorn

2017. május 23.

Nem tudom pont ez a Chef fajta pontosan mit tartalmaz, de én a 700 ft-ért DM-ben kapható 100% szűretlent használom.
Oké büdös mert ecet, de ez elég hamar elillan.
Sokféleképp használom: arctoniknak naponta, üdítőként hideg ásványvízzel keverve (szerintem nagyon finom😆) hajöblítésre, mivel teljesen átálltam a szilikonos hajápolásról ezért az almaecetet használom balzsam helyett. Illetve természetes dezodornak is kiváló. Izzadni fogsz, csak büdi nem leszel.
Tömören: rengeteg pénzt megspórolhatsz vele 😉

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Oké büdös mert ecet, de ez elég hamar elillan.
Tömören: rengeteg pénzt megspórolhatsz vele 😉

tara95

2017. május 3.

Mindig ecetet használok a hajamra, most pont ezt. Belsőleg utálom, de a haj szép fényes és korpamentes lesz tőle. Most csak ezt és agyagot kevertem az arcomra és wow. Wow mert olyan piros lett a fejem (törülközővel szedtem le), hogy látszik hol volt maszk :D tettem rá aloét, lassan megnyugszik, DE. Pórusok kipucolva, szűkek, gyulladások lejjebb, matt és sima, pihe-puha bőr. Szerintem hetente 1-2x meg fogom csinálni mert így még nem próbáltam és az agyag remekül működött :D

Csak a törülközős megoldás irritált, simán felkenve majd lemosva semmi gond. Így használva max 10 percig hagyjátok fönt, utána már csak vizet von el és veszettül szárít. Tonikot is készítettem belőle 1 rész ecet 1 rész aloes thayers tonik, reggel-este jól esik a c vitamin és a hámlasztó előtt. Igazából még sose volt ilyen szép a bőröm mint most, hogy ez a házi bha, tonik, cosrx esszencia, c vitamin, aloe vera gél és spray együttes használata a legjobb arclemosó gyengéd habommal...szval ennek a rutinnak köszönhető-e nem tudom. De valami működik :D

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.