KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   369 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   0,5 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   0,5 l
Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Az ősi csodaszer az almaecet. Nagymamáink ismerték és használták is ezt a csodás és sokoldalú gyógyszert. Az almaecet természetes bőrápoló szer, mely serkenti a vér ellátását, feszesebbé és simává teszi a bőrt, és mindent egybevéve frissítő, élénkítő hatású. A problémás bőr ápolásában is nagy segítség, mivel az ecetsav minden baktérium ellensége, tehát természetes fertőtlenítő szer, ráadásul enyhe hámlasztóhatása is van.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mona01

2017. november 15.

Pár napja használom reggel-este arcra, hígítva, tonikként és szép,egészséges a bőröm. A hajamra is kipróbáltam két alkalommal, hajbalzsam helyett. Nagyon puha, fényes a hajam, dúsabbnak hat, és valahogy könnyebb volt beszárítani is. Egyedül a szaga zavar - mert van szaga! -bár úgy tűnik, egyedül én érzem csak, más nem :) Szépségápolásra kiváló, ajánlom kipróbálásra mindenkinek.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

senskin

2017. november 13.

Bizony még a makacs korpára is a legjobb, és a hajat is széppé teszi. Az illata ecet, de hát valamit valamiért. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

jadegirl

2017. november 8.

Pattanasokra probaltam ki. Elkezdi szaritani oket,leviszi a gyulladast de csak ettol még egyszer sem tuntek el teljesen.
Edes savanyu csirkebe imadom :D

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Edes savanyu csirkebe imadom :D

p1th0n

Olcsó, jó, büdös

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Olcsó, jó, büdös

LipLush

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 29.

Hát, őszintén szólva én a hajamra még nem nagyon használtam, de a szúgyogcsípésekre a legjobb :)
( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

LipLush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

( -1 csillag a szaga miatt, nem bírom megszokni)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 29.

Sok évvel ezelőtt egy drogéria kirakata előtt találkoztam egy idős, fehér hajú nénivel, akinek olyan csodálatos volt a bőre, hogy nem tudtam szó nélkül hagyni. Elárulta, hogy soha életében nem használt mást, mint almaecetet. Lehet, hogy nem csak az almaecetnek köszönhette azt, hogy idős korára is hibátlan maradt a bőre, ebben a genetikának is lehetett talán némi szerepe. Ettől a találkozástól kezdve viszont nálam is van otthon mindig almaecet, igaz, hogy csak elvétve használom az arcomra. De ha előkerül, a nénit is látom, aki kencék nélkül is meg tudta őrizni a szépségét és a hitet, hogy ez az almaecetnek köszönhető.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

nagyemese

pozitívum:
- leghatásosabb tonik vízzel keverve
-szépen leviszi a gyulladást
negatívum:
-büdös (már megszoktam)
-ha minden nap használom nagyon szárít (nem használom minden nap, így több is marad)
szóval nincsenek is negatívumai :D

nagyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

pozitívum:
- leghatásosabb tonik vízzel keverve
-szépen leviszi a gyulladást
negatívum:
-büdös (már megszoktam)
szóval nincsenek is negatívumai :D

spavanilly

2017. szeptember 12.

Nekem nem,de a Kislányom hajára nagyon bevált a hajmosás +balzsamozás utáni almaecet és öblítés.
(1,5 l víz, 2 evőkanál almaecet+ 10 csepp illóolaj ami leggyakrabban magnólia, levendula, vagy eukaliptusz/ mivel hiába tűnik el az almaecet szaga, én annyit nem bírok várni, és naaagyon nem szeretem)

Kislányomnál: gyönyörű, fényes, könnyen kezelhető hajat eredményez.
Nálam: fényes, de szálas a végeredmény, ápolatlan az összhatás hajolaj használatával is.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Kislányomnál: gyönyörű, fényes, könnyen kezelhető hajat eredményez.

Kingucii

2017. szeptember 11.

Hát nekem a hajamra nem vált be, nem lett az a fényes, selymes. Picit érződött az illata hajszárítás után is, pedig használok hajsprayt.
Nem fogom lepontozni, mert ugyan pluszt nem adott, de negatívumról sem tudok beszámolni.

UPDATE: Már 2 ,5 hete kb almaecettel mosom meg a bőröm (természetesen higítva) és egyre szebb az összkép. Nálam kijön pár pattanás, ha cukrosat, vagy tejet iszom vagy ha a krém vagy bármi más nem tetszik a bőrömnek, szóval igen csak meg kell néznem mit eszem, iszom vagy mivel kenem. Szóval nálam segített az almaecet. :)) Picit a szaga megmaradt, de enyhén, nem zavaró. Arctisztítás után szoktam egyébként és nem mosom le. Így 5*:)))
Ha a sarkamat lereszelem, előtte beáztatom a lábam almaecetes vízbe és problémamentesen le tudom reszelni a sarkamat.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nemethtamara

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Én 1-2 éve tonikként használom. Szép lett tőle az arcbőröm. 1 rész víz 1 rész almaecet és kész is a tonik. Minden este áttörlöm vele az arcom. Pattanásaim még vannak, de a kamaszkortól van. Remekül fertőtleníti az arcot. Csak ajánlani tudom.

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.