KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

100% természetes bambuszból készült fátyolmaszk aloe kivonattal, ami gyorsan nedvességgel látja el a száraz bőrt és teljesen hidratálttá teszi azt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lolychan

2017. november 1.

Barinőmtől kaptam ajcsiba, ezt a kis cukiságot. Szeretem a fátyolmaszkokat, ez is tetszett, főleg, hogy aloe verás. Én 30 percig hagytam rajta az arcomon egyik este, másnapra simább lett az arcom. Csak azért 4*, mert nélküle is szépen megvagyok, nem nélkülözhetetlen cucc.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

tara95

2017. szeptember 29.

Miután itt kmen vettem 10 db-ot balgán a feltöltött semmitérő inci és kép alapján, kissé mérges voltam, amikor megláttam a rendes összetevőit. Úgyhogy feltöltöttem normálisan mindent.

Egyébként nem zavar be az alcohol, olcsó vízfesték szaga van, nagyon sok esszenciával, 2x simán lehet használni. 20 percig szoktam fent hagyni, szépen eltünteti a vízhiányt és csökkenti a pirosságot, 100 ft/db áron nagyon megérte, de az eredetit szerintem már nem.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.