KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamiiece, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Akár 24 órás színt biztosító, lehúzható "ajaktetoválás".

4 árnyalatban elérhető

javi

2018. június 21.

Piros és narancssárga színben próbáltam, a piros jobban bejött. Szépen megszínezi az ajkakat, egész sokáig fent marad. Sajnos beszáradt mindkettő, de lehet fogok venni még belőle, mert régebben használtam és újra kipróbálnám.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.