KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Christina Aguilera

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos (mandula, mandarin, frézia, barack, alma, ámbra, vanília)

Ár: 3490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
15, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3 300 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

lexike000

2017. szeptember 19.

Rokonomnak vettem ajándékba, de azóta is sóvárogtam utána, mert már akkor beleszerettem. Ma elhatározásra jutottam és megvettem.
Egyszerűen imádom, annyira finom-nőies illata van ennek a parfümnek. Egy fújás elég belőle és órák múlva is lehet érezni.
Nekem egyik kedvencem lett!

lexike000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nekem egyik kedvencem lett!

larka95

2017. június 20.

Ajándékba kaptam, de rettenetesen gyorsan meguntam, pedig eleinte tetszett. Igazi tavaszi-nyári illat. Sajnos nekem nem mutatkozott igazán tartósnak. Nem fogom újravenni.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

little.shana

2017. június 18.

Szerintem nagyon finom illat - rajtam erősen vaníliás és érezhetően fűszeres, tetszik. Én hordom nappalra is, tavasszal, ősszel és télen (nyáron maximum estére hordom, mert ahhoz nekem ez túl erős és édes). Én a korai húszas éveimben járok, szerintem az én élethelyzetemhez és stílusomhoz passzol ez a parfüm, egy kis sminkkel és elegáns, visszafogottan nőies öltözettel szépen kiegészíthető, számomra a teljesen természetes "no make-up" napokhoz nem passzolna. Szerintem úgy fél méteres körzetben érezhető 1 fújásnyi és nagyjából 4-5 óráig érzem magamon, illetve nagyon enyhén akár tovább is.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Candy21

2017. június 2.

Szerintem eléggé különleges illata van olyan nem minden napi jól kiérzem belőle a vaníliát meg a mandulát kicsit olyan tisztaság illat. Mellette kissé fűszeres talán hidegbe jobban érvényesül a tartóságga kb 3ó

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Nem rossz. Nem egészen érzem magaménak az illatot sajnos, először egyáltalán nem tetszett, aztán beleszerettem, most pedig megint alább hagyott a szerelem :( Nem egy lerobbanthatatlan parfüm, ezért túlárazottnak is érzem. Az egyik társát, a Red Sin-t valamivel közelebbinek érzem hozzám, és különlegesebbnek is mondanám, viszont sajnos tartósságban ugyan az :(
Összességében nem tartom rossz parfümnek, viszont kiemelkedőnek sem mondanám. :)

Rebekaahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Classic

2017. április 27.

Tegnap megrendeltem ezt a parfümöt, mert néhány napja a DM-ben tesztcsíkra fújva nagyon kellemesnek találtam. Később is, mikor órák múlva elővettem, tetszett, így viszonylag olcsón, 2990 forintért megrendeltem a 15 ml-es verziót. Kipróbálom, meglátom, mi lesz vele. A 15 ml kevés ahhoz, hogy ha mégse lenne jó, akkor is el tudjam használni. Igaz, egyre jobb az idő, de most valahogy kifejezetten bódító illatot szerettem volna, és ebben az sem akadályoz meg, hogy meleg van :-). Alapvetően más parfümöket használok, de kíváncsi leszek erre. Érdekes módon, nekem erről a parfümről az Essence Like a Day in a Candy Shop parfümje jut eszembe, érzésem szerint arra hasonlít ez az illat.Majd használat után tapasztalatot is fogok tudni írni, de az eddigi itteni vélemények nagyon biztatóak.

Megérkezett, és használni kezdtem. Igaz, nálam egy nemrégiben kialakított szabály szerint addig nem lehet új parfümöt felbontani, amíg a másik ki nem fogy. Ezt jelenleg estére használom, és nagyon tetszik, édes illata jól esik elalvás előtt. Gondolkodtam sokat egyes véleményeken. Soha nem értettem, ha valakinek teszik egy parfüm, akkor csak a tartóssága (hiánya) miatt miért nem veszi meg? Csak ezért lemondani róla szerintem hiba, bár igaz, azért ennek anyagi vonzatai is vannak, de igaz az is, hogy ez csak egyike az illat jellemzőinek. Azt sem értem, ha valaki földöntúli vagy világmegváltó hatást vár egy parfümtől. Egy illat az, ami: illat, amely azért van, hogy kifejezzük személyiségünket, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben, hogy körbelengjen bennünket. Se több, se kevesebb. Örülök, hogy kipróbáltam, szerintem a 15 ml hamar el fog fogyni.

Update: Közben beszereztem a 75 ml-es verziót is, mert a 15 ml-es vészesen fogy. Rendkívül megdöbbentem, hogy a DM polcán a 15 ml-es 6990 forint, míg a neten rendelve 2990 forintért jutottam hozzá. Irreálisan soknak tartom a különbséget, akkor is, ha DM-ről vagy más parfümériáról van szó. 4000 forinton már más parfümöt is lehet venni. Így feltétlenül azt javaslom, hogy mindenki nézzen körül a neten, és onnan rendeljen parfümöt.

Classic
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 27.

HRegina

2017. február 23.

Karácsonyra végre megkaptam tesómól! Nagyon örültem neki. Imádom az illatát, kicsit visszafogott, kellemes.
Biztos újra fogom majd venni.

HRegina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Biztos újra fogom majd venni.

eszti100

2017. február 19.

Imádom, nagyon jó az illata, évek óta kerestem a legjobb parfümöt, és meg is találtam.:) Egyedül az árával nem vagyok megelégedve, főleg mert olyan kevés van benne. :(

eszti100
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

butapek

2017. február 17.

Ez rajtam minimum egy unisex illat, de ha kicsit megerőltetem a képzelőerőm, akkor még férfiillatnak is nevezhetném. Ha nem lenne ilyen édesség-felhőbe burkolva. Tesztpapíron nagyon bejött, a bőrömön kevésbé, illetve teljesen más itt mint ott. Hát, ez van.

butapek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

chiba

2017. február 7.

Anno elfújkáltam egy üveggel, nem rossz, de van jobb is!Szerintem ezek a celebillatok egy kicsit túl vannak árazva, ő is!

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.