KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Christina Aguilera

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 300 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. január 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3490 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos (mandula, mandarin, frézia, barack, alma, ámbra, vanília)

Ár: 3490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
15, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3 300 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3.500 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: kb 23-25 ml / 30 ml, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

Edinkaa

2018. június 4.

Annyira nehezen találok jó parfümöt, ami nekem úgy igazán tetszik, pedig már végig próbáltam a népszerű drága parfümöket is, azt hiszem nálam ez a parfüm nyert eddig a leginkább. Tartós, az illata nagyon tetszik, és még az ára sem annyira durva, főleg, ha az ember tesztert rendel belőle. Akiknek nagyon bejött ez az illat, azoknak a véleményére kíváncsi lennék, hogy melyek azok a parfümök, amik emellett felkerültek a toplistára?! Hátha találnék köztük olyat, ami tényleg elvarázsol engem is.

Edinkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

fanniki

2018. február 5.

Évek óta a No.1 parfüm nálam. Mennyei és egyedi az illata ami orientális-virágos (mandula, mandarin, frézia, barack, alma, ámbra, vanília) Több Christina parfümöm volt, de csak ez az egy vált be.

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Lina0722

2018. február 5.

Nagyon jó illata van. Egész tartós.

Lina0722
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Nagyon jó illata van. Egész tartós.

FFlora1210

2017. december 15.

Nem rég kaptam szülinapomra. Imádom az illatát. A boltba mindig fujtam picit a csuklomra. Másnap is éreztem.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

emmike

2017. november 11.

Nagyon régóta szemeztem vele, ha parfümériában jártam, mindig ráfújtam a tesztpapírra. Nagyon tetszik az illata, kellemes és virágos, de ott bújkál benne a vanília is, nem tudok betelni vele :)). A tartóssága nálam 4-5 óra, egy-két fújás is elég belőle, sokáig érződik. Szerintem még újraveszem, elég gyorsan fogy:)

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

lexike000

2017. szeptember 19.

Rokonomnak vettem ajándékba, de azóta is sóvárogtam utána, mert már akkor beleszerettem. Ma elhatározásra jutottam és megvettem.
Egyszerűen imádom, annyira finom-nőies illata van ennek a parfümnek. Egy fújás elég belőle és órák múlva is lehet érezni.
Nekem egyik kedvencem lett!

lexike000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Nekem egyik kedvencem lett!

larka95

2017. június 20.

Ajándékba kaptam, de rettenetesen gyorsan meguntam, pedig eleinte tetszett. Igazi tavaszi-nyári illat. Sajnos nekem nem mutatkozott igazán tartósnak. Nem fogom újravenni.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

little.shana

2017. június 18.

Szerintem nagyon finom illat - rajtam erősen vaníliás és érezhetően fűszeres, tetszik. Én hordom nappalra is, tavasszal, ősszel és télen (nyáron maximum estére hordom, mert ahhoz nekem ez túl erős és édes). Én a korai húszas éveimben járok, szerintem az én élethelyzetemhez és stílusomhoz passzol ez a parfüm, egy kis sminkkel és elegáns, visszafogottan nőies öltözettel szépen kiegészíthető, számomra a teljesen természetes "no make-up" napokhoz nem passzolna. Szerintem úgy fél méteres körzetben érezhető 1 fújásnyi és nagyjából 4-5 óráig érzem magamon, illetve nagyon enyhén akár tovább is.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Candy21

2017. június 2.

Szerintem eléggé különleges illata van olyan nem minden napi jól kiérzem belőle a vaníliát meg a mandulát kicsit olyan tisztaság illat. Mellette kissé fűszeres talán hidegbe jobban érvényesül a tartóságga kb 3ó

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Nem rossz. Nem egészen érzem magaménak az illatot sajnos, először egyáltalán nem tetszett, aztán beleszerettem, most pedig megint alább hagyott a szerelem :( Nem egy lerobbanthatatlan parfüm, ezért túlárazottnak is érzem. Az egyik társát, a Red Sin-t valamivel közelebbinek érzem hozzám, és különlegesebbnek is mondanám, viszont sajnos tartósságban ugyan az :(
Összességében nem tartom rossz parfümnek, viszont kiemelkedőnek sem mondanám. :)

Rebekaahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.