KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cindy Crawford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-aquás

Parfüm összetevők: alma, bors, frézia, lótusz, cédrus, pézsma

Cindy Crawford Waterfalls 50 ml teszter
Ár: 9500 , Eladó: michelle4150
Állapot: új, teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pomme

2017. február 3.

Annyira rosszul szerintem még egy parfümtől sem voltam, mint ettől annak idején. Nem tudom megfogalmazni, hogy milyen volt, de mindig hányingerem lett tőle, pedig tizensok éve bármit magamra fújtam kb. Nőies az semmiképp sem volt, valami borzalmas katyvasz annál inkább. Mint amikor rosszat álmodik az ember, de nem marad meg a konkrét sztori csak az a furcsa rossz érzés...na ha illata lenne némelyik ilyen rossz álomnak, ilyen lenne.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

bobherceg80

2016. június 17.

Vizes-fás szúrós szaga van.Nem is tartós.Cindy Crawford Joyful nevű parfümje százszor kenterbe veri.

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

nyarigabi

2014. augusztus 24.

Anyukám kapott egyet tőlem évekkel ezelőtt, nagyon szeŕette. Vizes, könnyű, de van benne fűszeres fanyarság, ami egyedivé teszi. 10-12 év távlatából is az orromban van az illata, pedig nem is én használtam. A tartóssága ebben az illatkategóriában kiemelkedő.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lasvegas7

2014. augusztus 24.

volt ilyenem jó illata volt. de nekem nem egy huh de csodálatos.inkább naomi.cat deluxe,mexx black, bruno banani,ilyen hasonló,inkább édesebb illatokat szeretem.

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lapiskat

2014. május 4.

Szerintem is légies az illata, meglepő módon néha oregánó illatot is érzek belőle, ami miatt még jobban szeretem. Tavaszra ideális!

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

jetroh

2013. december 15.

Üde,légies,a mindennapokra ajánlom.

jetroh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Üde,légies,a mindennapokra ajánlom.

diaziana

2013. január 7.

Könnyed, légies, virágos illat. Én minimális gyümölcsösséget is éreztem benne, picit fanyar volt, de határozottan kellemes. Tartóssága átlagos. Viszont szerettem ezt az egyszerű kis üvegcsét is.

diaziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

fujfui

2012. május 14.

a kedvenc parfümöm volt! csak ezt vagy a summer day-t használtam. és mind a kettőt kivonták :( azóta se találtam meg azt az illatot ami ennyire passzolna hozzám mint ez a kettő

fujfui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol
Színezékek: CI 60730, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT