KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   1 liter   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Auchan, Interspar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkka, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   1 liter
Lelőhely:   Auchan, Interspar
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

100%-os kókuszolaj

Doryen

2018. december 6.

Főzésre használom elsősorban, de bőrre, hajra, testre is nagyon jó. Rendkívül sokoldalú csodaszer!

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Renita

2018. szeptember 19.

A barátom hagyta itt és ennél jobb ajándékot Nem is adhatott volna :D
Enni is jó és bőrápolásra is szoktam használni ,volt hogy hajpakolás ra is kipróbáltam... nagyon kellemes olaj sokoldalúan felhasználható az árát nagyobb megéri

Renita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

A barátom hagyta itt és ennél jobb ajándékot Nem is adhatott volna :D

dreammiyss

2018. augusztus 23.

Hajpakoláshoz, illetve bőrápoláshoz vásároltam. Egyszer alkalmaztam ez idáig a hajamon összekeverve az yves rocher-es hajolajammal. Puhává és fényessé varázsolta a hajvégem, a tövekre nem mertem tenni belőle, nem szeretném, ha felgyorsítaná a zsírosodást.
Az itteni vélemények alapján másra is fogom alkalmazni.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Az itteni vélemények alapján másra is fogom alkalmazni.

vanesszam

2018. február 20.

Borotválkozáshoz használom, egy kis üvegben összekevertem néhány csepp levendula- és citromfűolajjal és borotvahab helyett ezzel borotválkozom. Ez az egyetlen megoldás, hogy ne pattogjak ki borotválkozás után, a lábaim pedig nagyon puhák utána. A hajamra is használtam pakolásként, de nem tudtam maradéktalanul kimosni belőle, amikor a tövére is raktam, olajos és ragacsos volt a hajam. Hajvégekre néhány órára nyugodtan fel lehet pakolni, fényesebb lesz tőle a haj és úgy nem hagy olajos utóérzetet. Jobb az ára, mint a többi bio hiperszuper társának, mindenképpen megéri kipróbálni!

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2018. február 10.

A Sparban láttam akciósan és mivel a kiszerelése elég kiadósnak tűnt, muszáj volt beruháznom rá. Először hajpakolásokba használtam azzal a céllal, hogy hígítsa a rici tömény állagát. Sikerült neki, iszonyat puha lett tőle a hajam, a kimosással sem volt különösebb problémám, viszont csak szárazon mertem alkalmazni, mert borzalmas szaga van, amikor nedves hajon dunsztolódik pár órát. Brrrr. :D A hatásán felbuzdulva elkezdtem testápolóként is használni és te jó ég, mennyire eszméletlen puha lett tőle a bőröm.^^ Testápolónál még nem tapasztaltam ilyet korábban. Utána sajnos elhagytam valahol, ezért áttértem egy Avonos testápolóra, hátha, de nem az igazi. :( Biztos, hogy vissza fogok térni hozzá. Univerzális csodaszer beszerezhető áron.

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 10.

QueenOfTheHell

2018. január 22.

Ajakápolót csináltam belőle,emellett testápolásra illetve a hajam végére szoktam használni rendszeresen. Az arcomra is használom, bár a zsírossága miatt azt nem merem túl gyakran (naponta) felkenni,mert szárazabb ugyan a bőröm, a zsíros krémeket az arcom nem nagyon szereti, viszont nekem pattanasok ellen, és most télen extra hidratálásra tökéletes.
Főzésre is rendszeresen használom..imádom, hogy ennyire univerzális :)

QueenOfTheHell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Főzésre is rendszeresen használom..imádom, hogy ennyire univerzális :)

natulcien

2018. január 20.

Annak ellenére, hogy hidegen sajtolt olaj, és nem bőrre ajánlják nekem nagyon bevált, mivel az olajos tulajdonságait használom ki. Nem a tápanyag tartalma a lényeg számomra, hanem a puhítás, és az olajos hordozóközeg, amire ez a kiszerelés tökéletesen, gazdaságosan megfelel. Sóval keverve ajakradírként használom, fürdés után pedig testápolóként, vagy szintén testradírként ugyanúgy sóval kombinálva. Nagyon jó sminkecsetek takarításához is, mivel nagyon jól ápolja a szőröket, és a legmakacsabb sminkmaradványt is leviszi. Beszáradt krém állagú kozmetikumokat is fel lehet vele puhítani.
2017. április

Frissítés:
Terhességem alatt ezzel kenegettem a növekvő pocakom, és fél évvel a szülés után kijelenthetem, nagyon jól tettem, mivel egyetlen terhességi csík sem lett a testemen. Nyilván alkati kérdés is, de igyekeztem mindent megtenni a bőröm ápolásáért, és a napi olajos "kezeléseknek" tudom be a végeredményt.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2017. április

Frissítés:

Agi0819

2017. december 6.

En főzéshez használom de lehet ki fogom próbálni ezek után másra is :)

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

En főzéshez használom de lehet ki fogom próbálni ezek után másra is :)

Kiara

2017. december 6.

Pont ezt a fajtát vettem először.
Hajra, fürdővízbe, fogfehérítéshez tökéletes!

Szemfestéklemosónak nálam nem jó, begyulladt a szemem.
Arcra ez nem vált be, az extra szűz változat viszont nagyon!! Erről ő nem tehet, mit lehet azt hozza.

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Pont ezt a fajtát vettem először.
Hajra, fürdővízbe, fogfehérítéshez tökéletes!

Szemfestéklemosónak nálam nem jó, begyulladt a szemem.

bubilany

2017. szeptember 11.

"A szépség belülről (is) fakad" kijelentéssel teljesen egyetértek olyan értelemben, hogy a táplálkozás minőségével is sokat javíthatsz a külsődön.
Én sütés-főzéshez használom az esetek 3/4-ében, de előfordult már, hogy sminklemosáshoz és hajpakoláshoz is használtam. Mindenképpen 5*!!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil