KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautygirl80, Módosítva: 2017. november 3.

Ár:   12 900 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Collagen Cocktail egy komplex szépségápolási étrend-kiegészítő 9600 mg hidrolizált kollagénnel. A kollagén mellett további hat olyan aktív hatóanyagból áll, melyek mind a bőr feszességét támogatják: elasztin, C-vitamin, hialuronsav, cink-laktát, A-vitamin, biotin. A Collagen Cocktail kiváló minőségű európai kollagén-peptidet és elasztin-peptidet tartalmaz. A kollagén és elasztin peptidek a sima kollagénnel és elasztinnal szemben gyorsabban, hatékonyabban szívódnak fel, a szervezet számára fokozottabban hasznosulnak.

eszterke79

2018. május 3.

Csináltam egy kúrát ősszel és most tavasszal a Glamour napok idején kuponnal megvettem a tavaszi adagomat. Ősszel két üveggel fogyasztottam el, most az akció miatt megvettem a 4es kiszerelést. Érdekes, hogy valaki írta, hogy nem jött be az íze, nekem pont hogy nagyon és én magában iszom mindig.Tényleg szépen feltölti a bőrt és szerintem nem csak az arcon látványos az eredmény. Mindenképp 5 csillag!

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Anna777

2018. április 24.

Lassan egy éve használom, szinte folyamatosan. Imádja a bőröm. Kúraszerűen kell alkalmazni, de én szinte állandóan iszom. A hajam nagyon megnőtt, a körmöm is erősebb lett. Minden barátnőm ezt issza egyedi kollagéntartalma miatt. 9600 mg kollagén van benne. A kérmet is használom pár hónapja. Az állaga, illata tökéletes. A hatása azonnal látszik. A barátom 83 éves anyukája krémet kapott tőlem szülinapjára. Most szólt, hogy vegyek neki krémet, mert elfogyott és imádja! :-)

Anna777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

far0eva

2018. április 23.

I-MÁ-DOOOOOM!!A bőröm gyönyörű, szerintem semmilyen kozmetikai kezeléssel nem ér fel:-) A krémet most rendeltem meg hozzá, nagyon várom!!!

far0eva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

yasmine1122

2018. április 16.

Hosszú távú hatását nem tudom, ugyanis borzalmas volt számomra a termék szaga, állaga. 5 napig erőltettem magamba, aztán feladtam. Nagyon sűrű állagú, nehezen csúszott le, de ez még csak a kisebb gond, amikor a számhoz emeltem, megcsapott egy fura szag, engem valami tengeri herkentyűre emlékeztetett és innentől el is ment a kedvem tőle. 10 ezer Ft repült a kukába :( Fáj érte a szívem, de ez van.

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

beautygirl80

2018. január 4.

A második üvegnél járok és nekem bevált! Nehéz megfogalmazni, hogy miért szeretem, talán az a legtalálóbb, hogy az egész arcom kisimultabb most tőle. Kicsit nehezen szántam rá magam az ára miatt, de utólag nagyon örülök neki és tuti, hogy mostantól minden évben csinálok egy kúrát!

Update: Gondoltam adok egy esélyt az anti-aging krémüknek is és nagyon bejött! Három hete használom és reggelente tényleg nagyon szép lesz tőle a bőröm, gyönyörűen feltölti az arcom, ahogy ígérik. Most ez egyben az éjszakai krémem is és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Fructose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Biotin

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.