KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   27 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   27 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A görgős hajkreppelő az innovatív forgó elemeknek köszönhetően egységes és gyors eredményt biztosít. A lemezek automatikusan alkalmazkodnak bármilyen típusú hajhoz. 3 állítható hőmérséklet-fokozat a haj típusának megfelelően.

Krémmánia Kedvencek a -től
Sz. Csilla

2017. március 30.

Imádom!! Nagyszerű kis szerkezet! Ha lassan csinálom, gördülésről gördülésre várva egy kicsikét, akkor látványosabb kreppelt lesz a hajam. Ha viszont gyorsabban húzum a tincseken végig, akkor épp csak enyhén kreppelt, viszont sokkal dúsabb és jobb tartású lesz. Hajtőemelésre is szuper. Nem lapul olyan gyorsan a fejbőrre a haj, nem kell minden másnap mosnom. :) Illetve nekem nem áll jól, ha a hajam allja van hullámosítva, ellenben nagyon jól áll, ha kreppelve van a hajtőtöl kezdve. Nyáron különösen klassz, vidám dolog. Csak ajánlani tudom.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.