KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

Kíméletesen, ammónia nélkül távolítja el a tartós és féltartós hajfestékeket. Kifejezetten sötét szín eltávolításáara. Friss illattal.

stylespiration

2018. szeptember 11.

Az én hajam már volt szőkítve, volt éjfekete, meg csokibarna, csoda, hogy a hajam nem sínylette meg. A vállig érő hajamra egy dobozzal elég volt felvinnem, és a fekete hajam 45 perc múlva ugyan olyan színű volt mint néhány doboz hajfestékkel azelőtt, kiszőkített állapotában.. Egyáltalán nem roncsolta, a dobozban lévő pakolás után puha egészséges és egységes színű volt a hajam. Fontos, hogy ez nem szőkítő, ha sosem volt szőkítve a hajad, akkor csak a saját hajszíned kapod vissza. Nekem ez 5-ös! :)

stylespiration
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.