KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VikiM1987, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Japán tonik koncentrált arbutinnal, placentával és C-vitaminnal, erős bőrvilágosító hatással.

Nem tartalmaz alkoholt, illatanyagot, ásványi olajat, szilikont.

Aprile

2019. január 19.

Még tavaly januárban vettem egyet, amikor is a Korea mániám mellett a Japán is előbukkant ismét, és idejét éreztem, hogy egy új tonikot is kipróbáljak. Erre esett a választásom, és abszolút nem bántam meg. Szerettem használni, mert pillanatok alatt beszívódott, szépen feltöltötte az arcom, és érezhetően hidratáltabb volt, amikor használtam. Folthalványítást nem érzékeltem, de alap tonikként jól szerepelt a rétegzős rutinomban. Ár-érték arányban szuper, lassan is fogyott. Biztosan újra fogom még venni.

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

dio14

2018. október 27.

Most fogyott el, április óta nyúztam napi szinten. Első japán tonerem volt, és igazán hozzám nőt, nagyon megszerettem:)
Az elején száraz bőrre használtam, úgy nem vált ben, miután rájöttem, hogy nedves bőrre kéne inkább, úgy már nagyon szépen hidratált. Teljesen beszívódik, nem ragad. Folthalványítást én se vettem észre, de ezt leszámítva nagyon jó kis hidratáló tonik kevés pénzért.
Most mást rendeltem, de még lehet egyszer visszatérek hozzá is. Van a márkának egyébként más tonikjai is, elég ígéretesnek tünnek:)

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

kivike

2018. október 23.

Hada Labot rendeltem, de nem érkezett meg, menet közben elpárolgott :( Utána sokáig nem rendeltem Japánból, de csak kíváncsi voltam, mit tudnak ebben az országban a kozmetikumokról. Több termékről olvastam véleményt, aztán -főleg az ára miatt- ennél kötöttem ki, úgy voltam vele, hogyha ez sem érkezik meg, nem bukok olyan nagyot. De szerencsére megjött, és nagyon megszerettem :) Könnyen beszívódik, utána bármit rá lehet rétegezni. Szépen feltölti a bőröm, pihentebbnek tűnik. A bőrvilágosító képességét nem tapasztaltam, de arra nincs is nagyon szükségem. Hatalmas adag, én kiadagoltam egy aromaxos pipettás flakonba, úgy könnyebb a megfelelő mennyiséget kinyerni. Szerintem legalább fél évre elég lesz, ha elfogy tuti venni fogok még (nem mostanában, mert betáraztam hasonló termékekből, azokat kell elhasználnom, mielőtt megromlanának).

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

VikiM1987

2018. március 3.

Első tonerem volt,nagyon szépen hidratál,semmilyen irritációt nem okozott.Gyorsan beszívódik,jó alap rétegzős rutinban.Hada labo minőséghez hasonló,csak olcsóbb kicsit.E-bayen vettem 2500ft-ért.

VikiM1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Arbutin
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Soluble Collagen
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.