KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 11.

Különleges parfüm, melynek segítségével fokozottabb lesz a nőies aura.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina28

2017. január 3.

Nagyon imádtam ezt a parfümöt, bár kicsi húzósnak találtam az árát. Egy ismerősöm szerint tisztaság illata van, szerintem ez nem a legmegfelelőbb kifejezés rá, viszont nem tudom megfogalmazni az illatot. Nagyon nagyon kellemes, finom, picit virágos de inkább édes fűszeres. Nagyon nagyon finom illat. Órákig tudnám szagolgatni. Imádtam!!

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.