KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld (Kruidvat)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   külföld (Kruidvat)
Kategória:   Ajakápolók

E-vitaminnal, mandula- és jojobaolajjal gazdagított ajakbalzsam. Természetesen puha ajkakat eredményez.

Epres és vaníliás változatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Glowycosmeticsblogspot

2017. április 19.

1 euróért láttam meg a boltban, azonnal megvettem, még sosem hallottam erről a márkáról ezelőtt. Látszik, hogy tényleg természetes összetevőkből készült, nincs íze, az illata vanilliás, úgy működik, mint egy EOS, azonban sokáig olajos érzetű a szám és nem nagyon akar beszívódni, illetve nem is nagyon csinált a számmal semmit.Számomra semleges, nem érzem, hogy utálnám és nem is érzem, hogy szeretném.
Nem a legjobb és nem is a legrosszabb,de hazudnék,ha azt mondanám, hogy újra venném valaha.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.