KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

A Crazy Colort mindenfajta más alkotórész hozzáadása nélkül kell használni. A Crazy Colort használatával a legjobb eredményt éri el a hajon a még mélyebb szín kialakításáért. Fényt és mélységet ad a természetes hajszínnek. Oxidálószert nem tartalmaz,felvilágosító hatása nincs, ezért szőkés alapra kell felvinni.

A Crazy Color ideális termék, mert:

• életet és fényt ad a természetes hajnak
  • megújítja az elhalványult színezett hajat és így hosszantartó színt kapunk
  • mélységet és gazdagságot ad a színnek azonnal színezés után
  • csodálatos árnyalat a szőkített hajnak
  • megelőzi a nemkívánatos sárga árnyalatokat, zöld tónusokat stb.
  • újrapigmentálja a túlhidrogénezett hajat.

Eszter4

2018. július 6.

A barna hajam miatt én egy bordós árnyalatot vettem meg, amit szépen be is fogott, de nem igazán tetszik a színe, elég mű beütése van. Barátnőm többször is használta és neki egy idő után már nem jött ki a hajából.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

hanka.horvath

2018. május 16.

Első körben a 64-es marshmallow árnyalatokat vettem meg..jaj de kar volt...tobb mint fél órát volt a szokitett hajamon. Semmi sem latszodott ... visszamentem a fodraszkellekesbe(szerencsere közel van) majd kertem egy erősebb pinket majd kérdezte az elado hogy az előzőt felvittem? Mondom igen és semmi nem latszodik. Meg Ő is meglepődött...
A második körben a pinkisimmo árnyalatot hoztam el...baratnom felrakta majd fel óra múlva le mostam...haaaat eléggé foltos lett de végre latszodik benne és rózsaszín ..nem vennem ujra kb. Semmit nem er.2 csillagot is csak azért kap mert a pinkissimo befogta egy kicsit de gondolom nem sokáig lesz benne .

hanka.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Damian

2018. május 11.

Marshmallow árnyalatot vettem, a világosszőke hajamra. Konkrétan semmi nem történt, még egy halvány árva pigment sem került a hajamba. De tényleg semmi! A kezemet sem fogta be, pedig kesztyű nélkül vittem fel. Lemosáskor sem jött ki semmi szín a hajamból. Olyan, mintha egy sima balzsamot kentem volna a hajamra, azzal a különbséggel, hogy nem lett puha a hajam tőle. Konkrétan kidobtam az ablakon 1.500 Ft-ot. Senkinek nem ajánlom!

Damian
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

blckrainbow

2018. április 23.

Februári iromány: lila volt a hajam és fel szerettem volna frissíteni a színét, mert eléggé kikopott. ezt a festéket vitte fel a fodrász, azt hiszem hot purple vagy violette árnyalatban. szép is volt, jó is volt, aztán az első mosás után nagyon hableány-unikornis színű lett, lila-türkiz-kék-zöld tincsekkel, imádtam azt a 3 napot :) következő mosás után a lila már egyáltalán nem látszott, a tincseim most türkiz és zöld színűek, nem értem mi történhetett. a jövőben szerettem volna ilyet is, de most maradtam volna még a lilánál :( jelenleg 1,5 hete van a hajamon, kb 4 mosáson vagyok túl, egyelőre nem látom, hogy kopna - majd írok frissítést.

Update, április: a zöld árnylatot még szőkítővel sem sikerült kirobbantani a hajamból, a fodrász elmondta, hogy szerinte a festékben található kék pigmentek csúnyán reagálltak össze a sárgára szőkített hajammal, ezért lett türkiz és zöld a hajam. Szóval, nem sikerült megszabadulnom a színtől, kb 1 hónapra rá ráfestettem a Punky Color Violet-jét, amitől szép indigókék lett a hajam, viszont ahogy kopott, elkezdett látszódni alatta a zöld. Jelenleg lila, rózsaszín beütéssel színű a hajam (Alfaparf lila és magenta keveréke), abban reménykedem, hogy a piros pigment kiegyensúlyozza a zöld/kék pigmentet.

blckrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Scara

2018. február 22.

Nem vagyok fodrász, ezért csak saját tapasztalatból tudom, hogy a szőkített hajon nagyon nehezen marad meg bármilyen sötétebb festék. Egy ideig szőke voltam, majd rájöttem hogy jobban áll nekem a saját vöröses-barna hajszínem, így szerettem volna vissza festetni. Igen ám, de csak 4-5 festés után tapadt meg a szőkített hajamon a festék, folyamatosan ledobta a sötétebb színt.
Ezért is furcsálltam, hogy ezt a színezőt csak szőkített hajra ajánlják. Minden esetre én kipróbáltam a 4-es színmélységű vöröses-barna hajamon a Candy Floss árnyalatot és meseszép lett :) Olyan sötétbarna hajat szerettem volna, aminek rózsaszínes fénye van. Ezzel a termékkel sikerült is ezt elérnem, és legalább 3-4 hétig tartja a színét még úgy is, hogy minden másnap mosok hajat. Hajbalzsamhoz keverem hozzá, így könnyebb egyenletesen eloszlatni és kb 10-15 perc múlva mosom le.
Most tervezem beszerezni a rózsaszín árnyalatú hajra való sampont a márkától.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Most tervezem beszerezni a rózsaszín árnyalatú hajra való sampont a márkától.

CoolLittleFox

2017. december 25.

Minden lila árnyalata kék lett a hajamon, csak azért nem 1* mert a kék is tetszett :D

CoolLittleFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Ensisa

2017. december 20.

Nyáron egyik reggel ugy keltem hogy nekem kék haj kell... Egyeztettem is a fodraszommal, hogy készüljön, szokites fog tortenni a napokban. Elmentem megvettem, elsore nem akartam tul dragat venni, megelegeltem az olcsobbal is, max nem lesz tartos... Hat jelenleg ott tartok hogy csak sirni tudnek a tartossaga miatt. Meguntam vissza festettem vorosre, eleg sotet vorosre, vagtunk is belole jo sokat, nagyon keves kek maradt. A fodrasz azt mondta el kell hogy fedje a voros a keket. Hat az az eleg sotet voros csak az elso par hajmosasig birta takarni az arulkodo kek hajszinezo jeleit. Ledobta magarol a voroset. Jelenlegi hajszinem : sotet voros, alul pedig kek, de az is a csunyabbik kek. Soha tobbet ...a tartosagaval nincs baj, sot... Sajnos emiatt csak ket csillagot kap tolem. Ha valaki hosszu tavon akar kek hajszint csak ajanlani tudom a Blue Sky-t... Aki csak fellangolas miatt akarna amit hamar megunna annak nem ajanlom :(

Ensisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

eprecs

2017. december 15.

A silver áryyalatát vettem, az alapból is szőke de leszivatott platina hajamra, hogy ezüstben pompázzak kicsit. Semmi de semmi nem történt a hajammal egyetlen ezüst tincs sem lett benne. Pedig mindent betartottam. Ja bocsánat de egy valamit csinált a hajammal, kiszárította, de azt fene mód. Ennyi erővel a kukába is dobhattam volna azt a pénzt amit kiadtam érte!

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

12-es színmélységű hamvasszőke festett hajam van. Eddigi próbált árnyalataim:
Cyclamen: egész sötét, élénk színtől egész világosig lehet mindenfélét keverni belőle, lilát is kevertem belőle, jó lett, bár a végére rózsaszín teljesen kikopott és a kék bennemaradt. Önmagában csak a rózsaszín elég csúnya, ahogy kopik, én aszkorbinsavaztam és hajfestékkel leszedtem róla, nem bírtam kivárni, amíg lekopik.
Peacock blue: csodaszép szín, de én ennél zöldesebbre számítottam, nagyon tartós alig lehet lerobbantani, a festék nem szedte le 6-os oxival. Egy hónap után is erős színe van. Kékesen kopik, aranyszőke alappal zöldesen.
Sky blue: szintén űber tartós, zöldesen kopik.
Pine green: nagyon hamar kopik(1-2 mosás) önmagában felkenve élénk, sötétebb zöld, szép szín, de nem ajánlom.
Graphite: egy mosást tud kb, és alig látszik. Nem ajánlom.

Aki kéket használ, készüljön fel, hogy az aszkorbinsav se nagyon szedi a színt, se a korpásodás elleni samponok, sem a meleg olajos pakolások. Hónapokig tart megszabadulni tőle, ha az ember nem akarja tönkretenni a haját.
A flakonon lévő színt semmiképp ne nézzétek, nem olyan, mint a kapott szín, de méga paletta sem mindenhol fedi a valóságot. Bátrabbaknak ajánlom. Maga a krém színe alapján lehet látni, mire számitson az ember felkenés után. Balzsammal higítva használtam mindegyiket szemre, kicsit sötétebbre kevertem a festékkel, mint amilyen a kívánt szín volt. Kicsit szárítja a hajat.

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

12-es színmélységű hamvasszőke festett hajam van. Eddigi próbált árnyalataim:
Sky blue: szintén űber tartós, zöldesen kopik.
Graphite: egy mosást tud kb, és alig látszik. Nem ajánlom.

Syub

2017. október 31.

belátom, hogy vastag erős hajam van de a fehérre leszívott hajamat is alig fogta be radásul az is csak 1 mosásig volt elég

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).