KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmarple, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csill87

2017. július 30.

Kipróbáltam testradírként és ajakradírként is mindenféle olajokkal keverve. Szeretem az erős radírozást, de ez túl durva, nem lehet vele egyenletesen radírozni és csak karcol.

Ezzel szemben az egyszerű konyhasó nekem nagyon bevált, leginkább önmagában. A megnedvesített bőrre viszem fel önmagában és babapopsi puhaságú a bőr tőle. Ugyanezt szoktam csinálni kávával is, de nem a kifőzött kávézaccot használom, hanem azt amiből még nem főtt ki a koffein. Ezt radírozás után fent hagyom a bőrömön pár percig hatni, majd csak ezután öblítem le. Így, hogy nem keverem össze olajokkal könnyebb kitisztítani a zuhanyzót utána, nem csúszik, nem balesetveszélyes és elképesztően puha bőrt hagy maga után a használatuk olajok nélkül is.
De a cukrot nagyon nem szeretem radírozásra. Ráadásul mióta próbálok tartózkodni tőle az étrendemben is, szemmel láthatóan szebb lett a bőröm.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

nkltt

2017. július 25.

Az én bőröm igényli az erősebb radírozást, ezért már régóta nem is kísérletezek bolti cuccokkal. Ami nekem bevállt: egy fél decis pohárban mindig van a fürdőszoba polcon , így arctisztítás után csak hozzá kell érni nedves ujjal, és annyi tapad amennyire pont szükségem van. Teljes testre ritkábban használom mióta kaptam egy testradírozó gépet, de kevertem kávézacc és oliva olaj kombinációval is.

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Helfra

2017. május 13.

Én is bőr, illetve arcradírként használtam (most luffa szivacsot alkalmazok hámlasztásra). Arcon a kristálycukor túl durva, ezért össze törnöm valamelyest, így az apró szemcsék nem annyira fájdalmasak.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

asdf27

2016. november 13.

Nekem egy megjegyzésem lenne a radírként való használata mellett: akkor tesz a legtöbbet a bőrünkért, ha nem esszük meg. Most, hogy diétázom, és kivettem az étrendemből, nagyon sokat javult a bőröm állapota, megszűnt ez az általános gyulladásszerű dolog: kevesebb pattanás, szebb bőr. Tényeg sokat számít.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

kesha420

2016. július 6.

Szeretem a durvább bőrradírokat, de néha olyan nehéz kifogni az ideálisat a boltban, szóval feladtam és maradok a cukor és olívaolaj kombinációjánál, mert ennél úgyse találok jobbat vagy olcsóbbat.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. március 3.

Olívaolajjal, mézzel és citrommal keverem, test és ajakradírként használom és szuper. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és nagyon finom :D. Bevallom, egyszerűen lusta vagyok elkészíteni ezért mostanában csak testradírozó szivacsot és fogkefét használok, de ha valami plusz ápolásra vagy durvább szemcsékre vágyom, akkor ezt használom. Aki figyel az összetevőkre és igyekszik természetes anyagokat használni a bőrére, annak meg főleg jó, ennél természetesebb testradírt elképzelni sem tudok.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 3.

dorci993

2016. február 6.

Tökéletes ajakradír:) 1 evőkanál cukor, kb. harmad annyi sűrű méz, pár csepp olívaolaj- és kb. 3 hónapra elegendő ajakradírt kevertem, egy perc alatt, kiszámolni se érdemes milyen kis költségen:))

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

7ot

2015. december 21.

Imádom bőrradírként használni tetőtől talpig. Letöbbször magában használom, de ha van kedvem, keverem olajakkal, vagy kávézaccal is. Szinte újjászületek utána, a bőröm pedig nagyon puha lesz tőle, és a gyulladást is csökkenti. Messze lekörözi a bolti vegyszeres radírokat. Nekem csodaszer.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 21.

Lory

2015. március 6.

Szeretem a jó kis markáns arcradírokat és mikor véletlen a próbálgatásaim során beletenyerelek olyanba,amiben kevésnek találom a radírozó gyöngyöket,akkor vetem be a spejzból a cukrot:))Belekeverem az arcradírba és így nagyon jól fel lehet turbózni a gyengébb radírokat is.Na ilyenkor biztos a peeling hatás :)

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Béatrice

2015. január 2.

Ajakradírként használom mézzel és olívaolajjal összekeverve, nagyon bevált. :) Még arc- és testradírként nem próbáltam, de ami késik, nem múlik. :)

Béatrice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.