KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Narbeleth, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ocutein Sensitive szemcsepp azonnali és tartós enyhülést hoz érzékeny szemének. Egyedülálló összetétele enyhíti a szemszárazság okozta irritáló érzést, enyhíti az irritáció okozta kipirosodást és védelmet nyújt a por és pollenek ellen. Segít az egész napos kontaklencse viselése esetén is.

Narbeleth

2018. február 25.

Egy drágább szemcsepp alternatívájaként vettem, a hatóanyag, a nátrium-hialuronát mindkettőben ugyanaz. Az elején egy picit csípett, de csak minimálisan, és csak az első 2-3 alkalommal. Reggelente, napi szinten használom, bevált. Nagyon egyszerű az adagolása, csak egy picit meg kell nyomni, és jól szabályozható.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.