KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dalacin oldat hatóanyaga, a klindamicin félszintetikus antibiotikum, mely a baktériumok bizonyos fajtáit elpusztítja, szaporodásukat gátolja. A helyi hatású készítmény egy gyakori, jellegzetesen az arcon, vállon, háton, mellkason jelentkező, a szőrtüszők gennyes gyulladásával járó bőrbetegség, az akne kezelésére alkalmas.

A készítmény szokásos adagja: az oldatot naponta kétszer kell vékony rétegben az érintett bőrfelületre juttatni. Kizárólag helyileg szabad alkalmazni.

Az oldat normál és zsíros bőrűeknek ajánlott.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Krémmánia Kedvencek a -től
Avellana32

2016. november 26.

Nem csodaszer, de segít kordában tartani a pattanásaimat.

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Nem csodaszer, de segít kordában tartani a pattanásaimat.

KorolevaPetra

2016. október 4.

A fürdőszobai polcocskám állandó szereplője. Maximálisan tudom ajánlani azoknak, akiknek acne / folt / pattanásra hajlamos a bőrük.Mellékhatásként fel van tüntetve a szárítás is, ezt én személy szerinte nem tapasztaltam, de volt rá példa, hogy a leszárított pattanásos / foltos területen használnom kellett egy kis hidratálót.

KorolevaPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Sunchi

2016. július 1.

bőrgyógyim írta fel aknéimra szépen rendbe hozta a bőröm ! hamar leviszi a pirosságot nem leszek heges újravevős

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

WorkingClassGirl

2016. május 18.

Teszi a dolgát, ahogy egy antibiotikumnak kell, gátolja a baktériumok szaporodását, se többet, se kevesebbet nem tesz.
Nagyon tetszik, hogy folyadék formában van, így sokkal könnyebb más termékkel használni/rutinba illeszteni (lehetne több folyadék kence/gyógyszer a piacon). Önmagában használva szerintem nem sokat használhat, mint ahogy más antibiotikumok se, egy problémásabb aknéra, de kiegészítésképpen nagyon jól használható.
Az alkohol nekem először rettenetes szárította a bőröm, ezért legközelebb inkább az emulzió változatát iratom fel.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Dorci24

Korcsoport: < 18
2016. május 5.

Nagyon régóta használom. Nekem csak ez használ a pattanásaimra. Nagyon remélem, hogy soha nem fogják megszüntetni.

Dorci24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 5.

Nittuska

2016. április 23.

Pozitívat már leírták előttem.
Szóval röviden csak annyit írnék h valóban hatásos

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Pozitívat már leírták előttem.
Szóval röviden csak annyit írnék h valóban hatásos

dina1326

2016. március 16.

Nagyon szeretem. Kb. három hónapja használom a bőrgyógyász javaslatára reggelente és érezhetően sokkal kevesebb pattanás / akne jelenik meg az arcomon.
Picit - de nem jelentősen szárítja a bőrt.

dina1326
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

Picit - de nem jelentősen szárítja a bőrt.

SimonO

2016. február 5.

Már tizenéves korom óta velem van ez a termék, mindig kisegített a bőröm helyrehozásában. Hormonális pattanásokra csak felületesen segít helyrehozni, a még be nem ért pirosságot lehúzza, ami meg már szinte végstádiumban van, azok érését meg felgyorsítja és könnyebben lesz kezelhető. Nem tudom, hogy van-e nélküle élet számomra, ezért örülök, hogy létezik.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 5.

bodri95

2015. augusztus 27.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta. Többször tettem vele próbát,hogy hátha majd most...de sajnos nem :(. Az én pattanásaim nem éppen bakteriális eredetűek,de abban tényleg segített,hogy ne gyulladjanak tovább és a fájdalmasabbakat rendbe tette pikk-pakk. Tehát a bőrömet nem mondanám,hogy szebbé tette,de végső soron nem is mondanám,hogy károsította.

UPDATE: Mégsem tudunk egymástól elválni :D A fürdőszoba állandó kelléke marad úgy látszik. Bár még mindig nem az én bőrömre van feltétlen kitalálva,de sokat segít,ha kijön egy-egy gyulladtabb pattanás. Nem szárít,nem zsírosít,ilyen szempontból ideális nagyon :))

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

rekuska

2015. augusztus 26.

Régóta használom, nekem nem szárít, nem zsírosít. 1-2 nap alatt elmulasztja a nagyobb pattanásokat is. Nem lennék meg nélküle :)

rekuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen