KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dalacin oldat hatóanyaga, a klindamicin félszintetikus antibiotikum, mely a baktériumok bizonyos fajtáit elpusztítja, szaporodásukat gátolja. A helyi hatású készítmény egy gyakori, jellegzetesen az arcon, vállon, háton, mellkason jelentkező, a szőrtüszők gennyes gyulladásával járó bőrbetegség, az akne kezelésére alkalmas.

A készítmény szokásos adagja: az oldatot naponta kétszer kell vékony rétegben az érintett bőrfelületre juttatni. Kizárólag helyileg szabad alkalmazni.

Az oldat normál és zsíros bőrűeknek ajánlott.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Boo12

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Az orvosom írta fel, mert betegség miatt szörnyen pattanános lett az arcom. Ez még hagyján, de azok a pattanások gyulladtak voltak! Na mindegy, a lényeg, hogy a gyulladtakat 2 nap alatt kiszárította, a simákat pedig 1 nap alatt. De sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert a pattanások helye szörnyen heges lett. :(

Boo12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

vadvirag919

2017. június 16.

Hidradenitisz szuppuratívára (elvétve csúnya benőtt szőrtüszők, hegesedéssel...) ezt bírta felírni a bőrgyógyász.... Én kis hülye meg már elfelejtettem, h az égegyadta világon nem csinál semmit ez a készítmény, amit pozitívan lehetne értékelni. Egy hét használat után kijött jópár pattanás tőle.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

LSTE

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Az én bőrömmel semmit nem csinált csak kiszárította. Kuka..

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Az én bőrömmel semmit nem csinált csak kiszárította. Kuka..

szabinka90

2017. március 18.

Nem tudok egyértelmű véleményt alkotni erről a szerről, régen egész jól bevált, de manapság már egyre kevesebbet használom, mert úgy látom nem csökkenti a pattikat, nem akadályozza meg, ha érzem hogy ki akar jönni viszont szárítja a bőröm.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Evelin0802

2017. január 14.

Nekem alapvetően nagyon pattanásos a bőröm és eddig ez vált be rá a legjobban.Tisztít és szárít egyben,csak ajánlani tudom.

Evelin0802
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

eddmegarepat

2016. december 27.

Több antibiotikumot használtam már külsőleg/belsőleg, vettem drágább arctisztító termékeket, de eddig ez az egyetlen, ami tényleg letisztítja a bőrömet, ha lelkiismeretesen használom. Nekem még sebész írta fel, teljesen más okból kifolyólag, de gondoltam teszek egy próbát... és milyen jól tettem!

eddmegarepat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Avellana32

2016. november 26.

Nem csodaszer, de segít kordában tartani a pattanásaimat.

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Nem csodaszer, de segít kordában tartani a pattanásaimat.

KorolevaPetra

2016. október 4.

A fürdőszobai polcocskám állandó szereplője. Maximálisan tudom ajánlani azoknak, akiknek acne / folt / pattanásra hajlamos a bőrük.Mellékhatásként fel van tüntetve a szárítás is, ezt én személy szerinte nem tapasztaltam, de volt rá példa, hogy a leszárított pattanásos / foltos területen használnom kellett egy kis hidratálót.

KorolevaPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 4.

Sunchi

2016. július 1.

bőrgyógyim írta fel aknéimra szépen rendbe hozta a bőröm ! hamar leviszi a pirosságot nem leszek heges újravevős

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

WorkingClassGirl

2016. május 18.

Teszi a dolgát, ahogy egy antibiotikumnak kell, gátolja a baktériumok szaporodását, se többet, se kevesebbet nem tesz.
Nagyon tetszik, hogy folyadék formában van, így sokkal könnyebb más termékkel használni/rutinba illeszteni (lehetne több folyadék kence/gyógyszer a piacon). Önmagában használva szerintem nem sokat használhat, mint ahogy más antibiotikumok se, egy problémásabb aknéra, de kiegészítésképpen nagyon jól használható.
Az alkohol nekem először rettenetes szárította a bőröm, ezért legközelebb inkább az emulzió változatát iratom fel.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Hidratálók: Propylene Glycol