KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   64 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   64 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék egy extra magas 350.000 villanással és cserélhető lámpafejjel rendelkező modell.

• A lámpák kezelő nyílás ablakának felülete 3,1 cm2, így nagyon gyorsan elvégezhetők a kezelések.
  • Gazdaságos: cserélhető lámpafejjel rendelkezik, így a 350.000 villanásszám elhasználása esetén nem kell elbúcsúzni a készüléktől, hanem elegendő csak egy új lámpát rendelni.
  • Ergonomikus design által zökkenőmentesen végezhető a kezelés, még a nehezen hozzáférhető területeken is.
  • Integrált beépített bőrérzékelő szenzorral ellátva a nagy biztonságért.
  • A lámpa élettartama kijelzőn százalékban nyomon követhető.
  • Gyors, megbízható és fájdalommentes.
  • Extra fényterápiás lámpákkal is kapható (bőröregedésgátló és akne kezelő lámpa).

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Reni07

2018. július 4.

Úgy kezdeném, hogy minden nőnek alanyi jogon járna egy ilyen készülék. 🙂 Áprilisban vettem és eleinte hetente használtam, majd kéthetente. Az első 2-3 használat után a lábszáron már látható volt a ritkulás. Majd az intim részeknél kezdett kikopni a szőr. Tulajdon képpen mindenhol használom. Arc, hónaalj, intim terület (a teljes), láb. Mostanra a szőr 90%-a eltűnt. Viszlát gyulladt szőrtüsző és csúnya, sebes bikinivonal, benőtt szőrök. Szuper! Ami maradt az is gyengécske, nem szúrós. Mindenkinek ajánlom. Ár érték arányban a legjobb!!! 🙂

Reni07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.