KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viruke, Módosítva: 2016. június 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsítja a lakk száradási idejét.

Mink Oil 3 0Panthenol eo I v 0 0

Viruke

2016. május 29.

Kellemes illatú.
Határozottan gyorsítja a száradást!
Mivel ez az első lakkszárító spraym, ezért nagyon össze hasonlítási alapom nincsen.
De én meg vagyok elégedve! :)

Viruke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Kellemes illatú.
Határozottan gyorsítja a száradást!
De én meg vagyok elégedve! :)

Vitaminok: Panthenol

Mink Oil 3 0