Egyéb

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:   16 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szirisz, Módosítva: 2019. február 8.

Kiszerelés:   16 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

DermaPlast herpesztapasz öntapadó hidrokolloidból áll, amelynek felsõ részét poliuretán film fedi. A tapasz csökkenti a sebre ható nyomást, enyhíti a fájdalmat, valamint párnázza a sebet. A hidrokolloid gélrétege a sebgyógyulást kedvezõen befolyásoló nedves sebkörnyezetet teremt. A tapasz meggátolja a víz, a szennyezõ anyagok és a baktériumok behatolását a sebterületre, továbbá optimális rögzítést és kiváló viselési kényelmet biztosít.

Szirisz

2019. február 6.

Fél óra volt, mire ki tudtam bontani egy kis tasakot, amibe egyenként csomagoltàk a tapaszokat. Ezutàn feltettem, nem ragadt oda. Bontottam màsikat, próbáltam alaposabb lenni, de akkor is felvàlik.Annyira dühös vagyok, hogy a megszűnt Compeed tapaszt ilyen szeméttel próbàljàk utànozni.

Szirisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.