KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kgergely, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Coldastop oldatos orrcsepp természetes összetevőinek köszönhetően gyógyító és regeneráló hatással van az irritált, akutan vagy krónikusan károsodott orrnyálkahártyára. Kimutatható a hegesedés és varképződés csökkenése, a természetes váladékfilm megjelenése az orrnyálkahártyán, és a nyálkaáramlás szállító működésének a visszatérte. Ezek a folyamatok jelzik az orrnyálkahártya regenerációját és a csillószőrös laphám működését. Mindez a Coldastop oldatos orrcseppben található A-és E-vitaminnak köszönhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csirip74

2017. augusztus 14.

Állandóan kiszáradt az orrom, feltehetően ezért voltam hajlamos a gyakori náthára annak minden szövődményével együtt. Január óta használom, minden este egy-egy nagyon pici cseppet, ééééés azt nem tudom, hogy ezért, de náthás nem voltam azóta sem!

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

BettyBabu

2017. június 28.

Kislanyomnak vettem meg, merts sajnos nagyon vekony az erfala es rengeteg alkalmommal kel el verezni az orra minden ok nelkül. Estenkent hasznalja lefekveskor es tenyleg segit valahogy mostanaba kimaradoznak az orrverzesek es ennek borzasztoan örülnünk mert sokszor a korhazba kellett mar vele menni mert annyi vert vesztett szegeny. Mivel meg kicsit igy nem tudnak vele mit kezdeni csak a megelözes marad es ez egy nagyon jo kis egitseg nekünk. Ajanlom minden Edesanyanak akinek gyermeke hasonlo helyzetben van.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

viragi

2017. május 22.

Orrsövény műtét után ajánlotta a doktornő, de azóta is szoktam használni, többször vettem már, mivel időnként úgy érzem, h nagyon ki van száradva az orrom (műtét mellékhatása). 6 hét alatt nekem sosem fogyott el, volt egyszer, hogy emiatt több hónap után megavasodott, igaz nem hűtőben tároltam. Ettől függetlenül a jövőben is fogom vásárolni, mert jó.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Matilda

2017. január 5.

A rengeteg orrfújástól, orrspraytől és a száraz levegőtől nagyon kiszáradt az orrom. A neten sokan ajánlották ezt a terméket és valóban jól bevált. Szépen rendbe hozza az orrnyálkahártyát, finom az illata, nyugtat. Az ára sem olyan vészes, én 1200 Ft körül vettem és bár az van ráírva, hogy 6 héten belül használjuk el, nekem már hónapok óta megvan és semmi baja.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

csilla11112

2016. november 24.

Véresre száradt az orrom a portól, így az itteni vélemények alapján vettem meg.
Nekem teljesen eltömíti az orromat az olaj, pedig nem teszek sokat, és egy ideig csak a számon kapok levegőt.
Az illata nagyon kellemes, és pár nap alatt jelentős javulást hoz.

csilla11112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Véresre száradt az orrom a portól, így az itteni vélemények alapján vettem meg.
Az illata nagyon kellemes, és pár nap alatt jelentős javulást hoz.

ami2015

2016. július 14.

Ezt az olajat én is nagyon szeretem, igazán hatásos. Bármikor fájt belül az orrom, 2 nap alatt nyoma sem volt. Én az illatát is nagyon szeretem. :)

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

zsuzsikabrk

2016. július 14.

A patikában ajánlották és nagyon Örülök, hogy megfogadtam a tanácsukat. Másnapra elmúlt a fájdalom utána már csak a további javulás miatt cseppentettem. Én csak reggel és este használtam. Egyértelműen ajánlom!

zsuzsikabrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

szzh01

2016. január 6.

Életmentő!!! 15 éve használom, amikor szükségét érzem, az orrnyálkahártyám a téli hideg+fűtött szoba valamint a nyári száraz meleg hatására is állandóan csontszárazra szárad, nagyon fáj, szúr, varrasodik stb, ilyenkor előkapom ezt az olajat és már 1-2 nap alatt átütő enyhülést hoz. Általában napi 3x csepegtetek pár napon keresztül, aztán már elég 1-2x is, majd kb. 1 hét után abbahagyom, amíg a tünetek nem jelentkeznek újra.
Az "íze" szerintem finom, citromos-narancsos, nekem ízlik :-), a torokra is lecsurog(hat), ez is a kezelés részét képezi.
Habár nem írja, de használaton kívül hűtőbe teszem, mert az A-vitamin olaj hajlamos gyorsan avasodni; egyébként én is eltárolok egy üveget min. fél évig, ha megromlott, úgyis érzékelhető. Az ára már 2200 Ft-nál tart, de hosszú ideig elég, szóval kibírható az összeg. Egyébként orrnyálkahártya kiszáradás ellen a párásító is nagyon hatásos megoldás.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

Anthaval

2015. november 3.

Tavaly műtöttek az orrsövényemmel. Habár az egy viszonylag kis beavatkozás volt, nem írták fel nekem ezt az orrcseppet, ennek köszönhetően vagy 8 hónapig rettenetesen varasodott és nagyon nehezen gyógyult.
3 hete volt orrplasztikám, akkor írták fel ezt a cseppet, naponta 6x kell csepegtetnem belőle 6 héten át. Habár ez egy több órás és sokkal nagyobb műtét volt, mint az orrsövény, sokkal kevésbé száraz az orrom és gyorsabban is gyógyul. Orrműtét után mindenképpen javaslom a használatát, nagyon sokat segít!

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

ForestNymph

2015. október 24.

Na ez egy nagyon jó és gazdaságos termék! Olyan munkaterületen dolgozom, ahol nagyon száraz és poros a levegő és gyakorta kiszáradt fájdalmasra az orrüregem. Na ez az olaj egy használatra elmulasztja és nem fáj levegőt venni, nem vérzik, stb. Nálunk 2ezer forint, de egy év alatt a fél üveggel használtam csak el, olyan tartósan gyógyít, ritkán kell nyúlni érte. Az egyetlen ami zavar benne egy picit, az a citromolaj, elég tömény, de megszokható. Vegyétek és vigyétek!! :)

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.