KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   129 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: redella, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   129 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Villanófény technológián alapuló, IPL szőrtelenítő készülék, mellyel saját otthonában szabadulhat meg nemkívánatos szőrszálaitól.

• Villanásszám kijelzővel rendelkezik, így garantáltan képes leadni a 300.000 villanást, mely akár több személy teljes szőrtelenítésére is elég.
  • Akár 80-90% szőrzetcsökkenés 4-5 hónap alatt.
  • Intim területeken és arcon is használható.
  • 4 cm2 méretű villanófej, mely bárhol kényelmes használatot biztosít.
  • Vezetékes, így biztosan nem merül le használat közben.
  • Védőszemüveg a biztonságos használatért akár arcon is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zoeybaby

2018. január 26.

Hát lányok, el kell mondjam, ez a gép csoda! :) Pár hónapja kaptuk hugommal, én a lábammal kezdtem, és alig maradt szőröm!!!! :O
Mivel ketten használjuk, így tök jó, hogy számolja is a villanásokat, így legalább látjuk, hogy állunk :D én csak ajánlani tudom, aki esetleg gondolkodik ilyen gépben! :)

zoeybaby
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.