KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ST, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ST

2014. december 22.

100 Ft-ért (!!!) vettem az Auchanban. A leárazott polc aljáról kotortam ki, és hát megtetszett :) Máig nem értem, hogy adhatták ennyiért. Ráadásul olyannyira bevált, h. visszamentem, és kikotortam egy 2. tubussal is! Viszont azóta se láttam sehol... A 2. alkalommal a samponját is megvettem (zöld, alpesi gyógynövényes, gyakori használatra). Utóbbinak egyetlen hátránya, h. az 1. mosásánál nem habzik fel rendesen - mondjuk, egyébként is mindig 2x mosok - azért 100 Ft-ot ez is megért :))) Újravevésről ugyebár nem beszélhetünk, de gondoltam, ezt az élményt azért megosztom :)))

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.