KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Maniac

Utolsó módosítás dátuma: 2013. november 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Diprosalic kenőcs alkalmas psoriasis, seborrhoeás (a bőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén és a termelt bőrfaggyú összetételének megváltozásán alapuló kórfolyamat) bőrgyulladás, különböző ekcémák és bőrgyulladások kezelésére, továbbá használható minden olyan kóros állapotban is, amely un. kortizon-típusú készítményekre reagál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

Pancsika7

2014. június 15.

Amikor kijön az ekcémám, és már nem tudom a száraz foltokat eltüntetni,akkor szoktam ezt elővenni. Nekem használ. Igaz,hogy zsíros, és szteroidos,de kevés használat után teljesen eltünteti a száraz foltokat,és a viszketést. Bőrgyógyász írta fel évekkel ezelőtt. A mínusz egy csillag csak a zsírosság és a szteroid miatt,amúgy elégedett vagyok vele.

Pancsika7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Bogyóka

2014. március 15.

Hajas fejbőrös pikkelysömörre használtam az oldattal együtt. Valóban nagyon zsíros állagú, még a színe is olyan, régebben használtam, most megpróbáltam gyógynövenyes krémeket, minnél kevesebb szteriod annal jobb. Egy időbe az uv fény is jó volt rá, kvarcoltam később szoliztam is, de manapság nem járok szoliba. Várom a jó időt, h napoztathassam.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Maniac

2012. november 5.

Anyum használja időnként az ekcémájára, rendbe is teszi neki, de nagyon zsíros kenőcs (zsírra hasonlít), ezért csak akkor veszi elő, ha már nagyon muszáj

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

p3trababa

2012. október 1.

Rajtam nagyon sokat segit. Van ugy, hogy nem hasznalom csak 1-2 hetbe egyszer, de van ugy, hogy naponta. Mindig attol fugg, hogy mennyire jon ki a psoriasis. Nekem a fejboromon szerencsere nincs, csak a terdemen es a konyokomon. Sosem volt vele problemam, sose egette ki a borom. A venyen pedig irja, hogy nagyon keveset kell kenni belole...

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
p3trababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 1.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bandita

2012. szeptember 25.

Nem értem, hogy milyen alapon kerül fel az Oldalra egy gyógyszernek minősülő termék. Vényköteles, a felsorolt bőrbetegségek kezelésére szolgál.
Mivel nem kozmetikum, javaslom a termék eltávolítását a Krémmániáról.
Az én bőrbetegségemre működött egyébként, évekkel ezelőtt használtam kiegészítő kezelésként. A betegtájékoztató figyelembevételével elenyészően minimálisnak látom a rákkeltő veszélyt és abban is biztos vagyok, hogy sem a vesét, sem a májat nem fogja tönkretenni a rendeltetésszerű használat!

Mindamellett szomorúan látom, hogy gyógyszerek kerülnek föl az oldalra. Célszerű lenne meghúzni egy határt, és ez az "EGYÉB" kategória eléggé összemossa a dolgokat a fejekben.

Elnézést kérek, ha bárkinek az érzéseibe gázoltam volna. Természetesen csillagozok, véleményemet vállalom, és fontosnak érzem a mondandómat.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Mivel nem kozmetikum, javaslom a termék eltávolítását a Krémmániáról.

annapanni

2012. szeptember 24.

Volt szerencsém a Diprosalic/Apulein oldatos kombóhoz, bőrgyógyász írta fel. A fejbőröm örökre kiégett egy ponton. Viszont ami bevált az a Dermovate oldat. Van kenőcsben is, de azt nehezebb hajas fejbőrre kenni.

annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Dinka

2012. szeptember 24.

Ne használjátok!Olyan szteroid alapú készítmény,ami hosszútávon akár rákot is okozhat!3 hónapnál tovább nem is szabad használni,mert tönkre teszi a májat meg a vesét.Ezt sajnos nekem is elfelejtették mondani az orvosok...És egyébként nem is lett tőle jobb a pikkelysömöröm.Szóval nem ajánlom senkinek...

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Dinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes