HIRDETÉS

Diprosalic Kenőcs (Egyéb)

Diprosalic Kenőcs

A Diprosalic kenőcs alkalmas psoriasis, seborrhoeás (a bőr faggyúmirigyeinek fokozott működésén és a termelt bőrfaggyú összetételének megváltozásán alapuló kórfolyamat) bőrgyulladás, különböző ekcémák és bőrgyulladások kezelésére, továbbá használható minden olyan kóros állapotban is, amely un. kortizon-típusú készítményekre reagál.

Vényköteles készítmény! Kérd az orvosod véleményét!

A krémet feltöltötte: Maniac

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Amikor kijön az ekcémám, és már nem tudom a száraz foltokat eltüntetni,akkor szoktam ezt elővenni. Nekem használ. Igaz,hogy zsíros, és szteroidos,de kevés használat után teljesen eltünteti a száraz foltokat,és a viszketést. Bőrgyógyász írta fel évekkel ezelőtt. A mínusz egy csillag csak a zsírosság és a szteroid miatt,amúgy elégedett vagyok vele.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Hajas fejbőrös pikkelysömörre használtam az oldattal együtt. Valóban nagyon zsíros állagú, még a színe is olyan, régebben használtam, most megpróbáltam gyógynövenyes krémeket, minnél kevesebb szteriod annal jobb. Egy időbe az uv fény is jó volt rá, kvarcoltam később szoliztam is, de manapság nem járok szoliba. Várom a jó időt, h napoztathassam.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Köszönöm! :)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

Svivko: Diprosalic és Apulein oldatokat kaptam anno, ezekkel kezeltem és sebet égettek a fejbőrömbe ami aztán egy pirosas anyajeggyé rondult. Lehet, hogy rosszul használtam v túl sokat raktam a bőrre, kb húsz éve volt már, amikor az orvos sem tudott mit szólni hozzá. Azóta találtam nála jobbat ami másoknak is bevált a családban, a Dermovate oldat nem csinált semmi ilyesmit és két nap alatt elmúlasztja a hámlást.

4/5

Anyum használja időnként az ekcémájára, rendbe is teszi neki, de nagyon zsíros kenőcs (zsírra hasonlít), ezért csak akkor veszi elő, ha már nagyon muszáj

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Rajtam nagyon sokat segit. Van ugy, hogy nem hasznalom csak 1-2 hetbe egyszer, de van ugy, hogy naponta. Mindig attol fugg, hogy mennyire jon ki a psoriasis. Nekem a fejboromon szerencsere nincs, csak a terdemen es a konyokomon. Sosem volt vele problemam, sose egette ki a borom. A venyen pedig irja, hogy nagyon keveset kell kenni belole...

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Nem értem, hogy milyen alapon kerül fel az Oldalra egy gyógyszernek minősülő termék. Vényköteles, a felsorolt bőrbetegségek kezelésére szolgál.
    Mivel nem kozmetikum, javaslom a termék eltávolítását a Krémmániáról.
    Az én bőrbetegségemre működött egyébként, évekkel ezelőtt használtam kiegészítő kezelésként. A betegtájékoztató figyelembevételével elenyészően minimálisnak látom a rákkeltő veszélyt és abban is biztos vagyok, hogy sem a vesét, sem a májat nem fogja tönkretenni a rendeltetésszerű használat!

Mindamellett szomorúan látom, hogy gyógyszerek kerülnek föl az oldalra. Célszerű lenne meghúzni egy határt, és ez az "EGYÉB" kategória eléggé összemossa a dolgokat a fejekben.

Elnézést kérek, ha bárkinek az érzéseibe gázoltam volna. Természetesen csillagozok, véleményemet vállalom, és fontosnak érzem a mondandómat.

1/5

Volt szerencsém a Diprosalic/Apulein oldatos kombóhoz, bőrgyógyász írta fel. A fejbőröm örökre kiégett egy ponton. Viszont ami bevált az a Dermovate oldat. Van kenőcsben is, de azt nehezebb hajas fejbőrre kenni.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Ne használjátok!Olyan szteroid alapú készítmény,ami hosszútávon akár rákot is okozhat!3 hónapnál tovább nem is szabad használni,mert tönkre teszi a májat meg a vesét.Ezt sajnos nekem is elfelejtették mondani az orvosok...És egyébként nem is lett tőle jobb a pikkelysömöröm.Szóval nem ajánlom senkinek...

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!