KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Testápolás

"Az úti cél: Karthágó. Fenséges, gazdag és regeneráló. A „Gyümölcsök királynője”, a Karthágóból származó gránátalma bővelkedik a jó tulajdonságokban. Eme egyedi testradír előnye kétoldalú: finoman eltávolítja az elhalt testsejteket, miközben ruganyossá és rendkívül kellemes érzetűvé varázsolja a bőrt. Különleges, gazdag textúrájával csodaszerként tisztítja meg a bőrünket."