KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dita Von Teese

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Megjelenési év: 2012

Illatcsalád: orientális (bergamott, narancs, pink bors, kínai fekete tea, magnolia, ámbra, fás jegyek)

Ezekre cserélek :)
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Torpece
Állapot: Üveges maradék ill. alig használt üveges, Helyszín: Bárhol, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 2500ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: 10ml- saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

AzAKismacska

2018. szeptember 12.

Rajtam az ámbra, rózsabors, magnólia a fahéj és a füstölt tealevél illata különíthető el.
Kifújaskor virágos, kissé kölni illatú dolog, a magnóliát csak ekkor érzem ki belőle- de percek alatt meleg, ugyanakkor kellően " kámforos" ( szia, bergamott) jellegűvé alakul - így nem gejl, csak fűszeresen édes.
Valamiért, füstös borókabogyóra( na meg, ködös- taknyos- ropogós időre, amit imádok) és fekete dióhéjra asszociálok, de ezek tutira nincsenek benne :)
A bors- fahéj a domináns, így őszi- téli parfüm, de mindenképp 15 fok alatti hőmérsékleten ajánlott, melegben kifejezetten fullasztó. ( fahéj nincs az illatjegyei közt, de összhatasban, szerintem a tea- bors-ámbra trió totál fahéj illatú). A tombolás után még finomabb lesz.
Két- három óra múlva csendesedik, ekkor bukkan elő a tea. De milyen tea!
Mély, füstös- édes illat ( nem levél, " főzött" teanak van ilyen illata, amikor forr). Kifejezetten izgató illat.

És, ameddig a FleurTeese parfit nyugodt szívvel tudom ajánlani szűzies, félénk lányoknak is, ez az illat szinte csak magabiztos(abb) komoly(abb) nőknek áll jól- olyasvalakinek, aki tudja viselni az illatot, s nem az illat hordja őt. :)

Franc essen belé, hogy nem gyártják már!
Ha tudtok naagyon hasonló illatokat, ne tartsátok magatokban :)

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Két- három óra múlva csendesedik, ekkor bukkan elő a tea. De milyen tea!

Franc essen belé, hogy nem gyártják már!
Ha tudtok naagyon hasonló illatokat, ne tartsátok magatokban :)

abicicaaa

2018. augusztus 5.

5 milis fujosom van, nem nagyon gondolkoztam a megvetelen, csupan Dita miatt kellett.
Mikor megkaptam, rogton felteptem, buszmegallobam ultem, szakado hóban, es csak az jart a fejemben hogy engem atvertek. Ez nem lehet egy Dita Von Teese illat. Ez egy oregasszonyos húsvéti locsolokolni.
Ennek mar fel éve kb, csak nem hagyott nyugodni a dolog. Ellenszenvem ellenere meg akkor telem magamra fujtam. Körülbelül fél oraig meg maradt ugyanez a tomeny husvetiszag, aztan kezdett szelidulni. Kulonos illat. Fas, fustos, de valamiert egy pici oregasszony szag meg mindig ott van.
Tegnap, 50 fokban is magamra fujtam, es nem volt fullaszto. Jol esett ez a fustos edesseg, bar inkabb teli illat.
Nem vennem meg, mire beleidosodnek, mar biztos nem lenne fellelheto. De szep illatnak tartom, latom masok mit latnak benne. Parom mondjuk kiakart rakni a hazbol, mert szerinte olyan szagom van mint a nagyinak..es igen, de mint egy szexi nagyinak!
Es brutal tartos!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Es brutal tartos!

Myrtle

2018. július 8.

Nem gondoltam volna, hogy ebben az árkategóriában ilyen jó parfümre lehet akadni. Nem vagyok sznob, de valami sokkal kommerszebb illatra számítottam. Nóri jóvoltából sikerült kipróbálnom, akinek hálás köszönet érte. Enyhén füstölt fekete tea adja az alapot a selytelnmes magnóliának, amit egy kis rószabors tesz pikánssá.Abszolút illik a névadójához, szexi, de nem közönséges. :) Számomra inkább őszi kategória, lehet, hogy a hidegebb időre beszerzem.

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

MissSybil

2018. július 3.

A legjobb illat élményem. Nőies, finom, simulékony és megfelelő mértékig buja. Bársony illat. Amikor először szagoltam, azt éreztem, hogy én ismerem ezt az illatot, közben pedig meg voltam róla győződve, hogy még sosem éreztem ezelőtt...lenyűgözött és felkavart a lehető legjobb értelemben. Olyan érzés viselni, mint amikor felveszel egy külön neked szabott ruhát...tudod, hogy jól áll neked, megnyugszol és magabiztosabb leszel.
Tartóssága fantasztikus. Bőrön (!) 12 óra után is éreztem. Sajnos valóban már csak kéz alól szerezhető be. Minden pénzt megér. Örök kedvenc.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Anne74

2018. április 15.

Rendkívül kellemes és nőies illat:)

Sajnos már nehezen beszerezhető...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Rendkívül kellemes és nőies illat:)

Sajnos már nehezen beszerezhető...

jakoaliz

2018. január 27.

Ez egy nagybetűs ILLAT. Remekül összerakott parfüm. Akinek szerencséje volt hozzá, biztosan nem csalódott benne. Nagyon intenzív, izgalmas, nőies illat. Nekem sikerült a megszüntetés előtt bespájzolni belőle. Vigyázok rá, és beosztom. A többi Dita parfüm sem rossz, de ez viszi magasan a pálmát.

jakoaliz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

Mancsusz

2018. január 9.

Sajnos csak mostanában találtam rá a Dita parfümökre, mikor már nem igazán lehet kapni őket. Kb. 2-3 hete keresem őket, ezt most itt krémmánián sikerült megvennem és már nagyon kíváncsi voltam rá. A csomagolása szerintem nagyon elegáns. Az illatban sem csalódtam, nagyon finom és tartós, egyszerűen imádom! Ez az illat annyira én vagyok, remélem sikerül még beszereznem belőle.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

bubilany

2017. augusztus 25.

Mint DITA VON TEESE minden parfümjében, ebben sem kellett csalódnom!! :) szuper

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Mint DITA VON TEESE minden parfümjében, ebben sem kellett csalódnom!! :) szuper

Nancika

2017. február 10.

A Chanel No 5 Eau Premiere és a Valentina Oud Assoluto mellett a kedvenc illatom volt sokáig. Sajnos nem válaszolnak a levelemre, hogy CF-e a márka. :( Pedig újra szeretném venni.. Mindhárom teljesen más illat, ez a tipikus randi illatom: dögös, vadító, fiatalos és üde, emellett a legnőiesebb illat, amit valaha próbáltam. Nagyon jál áll rajtam, illik a személyiségemhez, és a stílusomhoz, ha előveszem a csábító vörös énem. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

d.krisztina

2016. október 31.

Nagyon klassz! Elképesztően tartós, annyira, hogy a csuklóra fújt egyetlen spricc úgy beette magát a kabátom ujjába, hogy egy hete illatozik intenzíven. Fürdés után is éppen annyira érezhető a bőrön, mintha most fújtam volna. Mindenki hasonlónak érzi valamihez, én Naomi C. régi sima barna kupakos illatához érzem nagyon hasonlónak. Azt használtam 10 éve és szerettem, de nem vettem újra. Ez eléggé olyan, csak az a mandulás jelleg hiányzik belőle ami abban nagyon domináns, nem annyira édes, mégis szinte ugyanaz a jelleg.
Karakteres és nem lehet elmenni mellette szó nélkül. Az a fajta illat ami signature illattá válhat a megfelelő nő számára, ezer közül is felismerhető, folyamatosan uralja a teret. Mindenki tudja, hogy a viselője a közelben tartózkodik, pedig lehet, hogy fél órája lépett ki az ajtón... Nagyon illik hozzám, minden nap és minden napszakban képes vagyok viselni, dacára annak, hogy nem kedvelem a celeb illatokat. Az én személyiségem simán elbírja, szeretem az úthengerként taroló illatokat. Ez az. :))

Azt azért még hozzátenném, hogy elsőre, papírcsíkra fújva én sem vettem meg. Nem ragadott magával egy cseppet sem. Aztán más alkalommal csuklóra fújva előbb az intenzitása lepett meg, majd a tartóssága, és utána az a leszáradása, ami teljesen más nálam, mint a kezdetek. Nagyon változékony illat. Már legalább 3-4 arcát felfedezem, attól függően, hogy inkább ruhára vagy inkább bőrre kerül, milyen a hőmérséklet, stb... Érdemes ezt rendesen kipróbálni, nem egy gyors illatolással eldönteni a boltban. :)

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Lyral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Benzoate