KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dita Von Teese

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Megjelenési év: 2012

Illatcsalád: orientális (bergamott, narancs, pink bors, kínai fekete tea, magnolia, ámbra, fás jegyek)

Ezekre cserélek :)
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Torpece
Állapot: Üveges maradék ill. alig használt üveges, Helyszín: Bárhol, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 2500ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: 10ml- saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta
Verona5

2019. január 17.

Dögös, csábító, szexi, boudoir-os, inkább most a hideg időben hordható és nem hétköznapra, hanem alkalmakra, vagy egyszer-egyszer, ha kedvünk támad hozzá. Sok lenne az édes jóból, nem érdemes elpazarolni a mindennapokra, mert rá lehet unni.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

Pajzs

2018. október 28.

Egy budoár üvegbe zárva: az öltözőasztalon uralkodó bájos rendetlenség, csillogó bizsuk, kupacba tekeredett selyem- és szaténharisnyák, letáncolt sarkú cipők, kitekert rúzs, szempillafesték, szőrmés púderpamacs között trónoló tojáshéjporcelán peremén sárgásbarna csík, az alján teamaradék.
Glamúrcicáknak.

Pajzs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Glamúrcicáknak.

AzAKismacska

2018. szeptember 12.

Rajtam az ámbra, rózsabors, magnólia a fahéj és a füstölt tealevél illata különíthető el.
Kifújaskor virágos, kissé kölni illatú dolog, a magnóliát csak ekkor érzem ki belőle- de percek alatt meleg, ugyanakkor kellően " kámforos" ( szia, bergamott) jellegűvé alakul - így nem gejl, csak fűszeresen édes.
Valamiért, füstös borókabogyóra( na meg, ködös- taknyos- ropogós időre, amit imádok) és fekete dióhéjra asszociálok, de ezek tutira nincsenek benne :)
A bors- fahéj a domináns, így őszi- téli parfüm, de mindenképp 15 fok alatti hőmérsékleten ajánlott, melegben kifejezetten fullasztó. ( fahéj nincs az illatjegyei közt, de összhatasban, szerintem a tea- bors-ámbra trió totál fahéj illatú). A tombolás után még finomabb lesz.
Két- három óra múlva csendesedik, ekkor bukkan elő a tea. De milyen tea!
Mély, füstös- édes illat ( nem levél, " főzött" teanak van ilyen illata, amikor forr). Kifejezetten izgató illat.

És, ameddig a FleurTeese parfit nyugodt szívvel tudom ajánlani szűzies, félénk lányoknak is, ez az illat szinte csak magabiztos(abb) komoly(abb) nőknek áll jól- olyasvalakinek, aki tudja viselni az illatot, s nem az illat hordja őt. :)

Franc essen belé, hogy nem gyártják már!
Ha tudtok naagyon hasonló illatokat, ne tartsátok magatokban :)

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Két- három óra múlva csendesedik, ekkor bukkan elő a tea. De milyen tea!

Franc essen belé, hogy nem gyártják már!
Ha tudtok naagyon hasonló illatokat, ne tartsátok magatokban :)

abicicaaa

2018. augusztus 5.

5 milis fujosom van, nem nagyon gondolkoztam a megvetelen, csupan Dita miatt kellett.
Mikor megkaptam, rogton felteptem, buszmegallobam ultem, szakado hóban, es csak az jart a fejemben hogy engem atvertek. Ez nem lehet egy Dita Von Teese illat. Ez egy oregasszonyos húsvéti locsolokolni.
Ennek mar fel éve kb, csak nem hagyott nyugodni a dolog. Ellenszenvem ellenere meg akkor telem magamra fujtam. Körülbelül fél oraig meg maradt ugyanez a tomeny husvetiszag, aztan kezdett szelidulni. Kulonos illat. Fas, fustos, de valamiert egy pici oregasszony szag meg mindig ott van.
Tegnap, 50 fokban is magamra fujtam, es nem volt fullaszto. Jol esett ez a fustos edesseg, bar inkabb teli illat.
Nem vennem meg, mire beleidosodnek, mar biztos nem lenne fellelheto. De szep illatnak tartom, latom masok mit latnak benne. Parom mondjuk kiakart rakni a hazbol, mert szerinte olyan szagom van mint a nagyinak..es igen, de mint egy szexi nagyinak!
Es brutal tartos!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Es brutal tartos!

Myrtle

2018. július 8.

Nem gondoltam volna, hogy ebben az árkategóriában ilyen jó parfümre lehet akadni. Nem vagyok sznob, de valami sokkal kommerszebb illatra számítottam. Nóri jóvoltából sikerült kipróbálnom, akinek hálás köszönet érte. Enyhén füstölt fekete tea adja az alapot a selytelnmes magnóliának, amit egy kis rószabors tesz pikánssá.Abszolút illik a névadójához, szexi, de nem közönséges. :) Számomra inkább őszi kategória, lehet, hogy a hidegebb időre beszerzem.

Myrtle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

MissSybil

2018. július 3.

A legjobb illat élményem. Nőies, finom, simulékony és megfelelő mértékig buja. Bársony illat. Amikor először szagoltam, azt éreztem, hogy én ismerem ezt az illatot, közben pedig meg voltam róla győződve, hogy még sosem éreztem ezelőtt...lenyűgözött és felkavart a lehető legjobb értelemben. Olyan érzés viselni, mint amikor felveszel egy külön neked szabott ruhát...tudod, hogy jól áll neked, megnyugszol és magabiztosabb leszel.
Tartóssága fantasztikus. Bőrön (!) 12 óra után is éreztem. Sajnos valóban már csak kéz alól szerezhető be. Minden pénzt megér. Örök kedvenc.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Anne74

2018. április 15.

Rendkívül kellemes és nőies illat:)

Sajnos már nehezen beszerezhető...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 15.

Rendkívül kellemes és nőies illat:)

Sajnos már nehezen beszerezhető...

jakoaliz

2018. január 27.

Ez egy nagybetűs ILLAT. Remekül összerakott parfüm. Akinek szerencséje volt hozzá, biztosan nem csalódott benne. Nagyon intenzív, izgalmas, nőies illat. Nekem sikerült a megszüntetés előtt bespájzolni belőle. Vigyázok rá, és beosztom. A többi Dita parfüm sem rossz, de ez viszi magasan a pálmát.

jakoaliz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 27.

Mancsusz

2018. január 9.

Sajnos csak mostanában találtam rá a Dita parfümökre, mikor már nem igazán lehet kapni őket. Kb. 2-3 hete keresem őket, ezt most itt krémmánián sikerült megvennem és már nagyon kíváncsi voltam rá. A csomagolása szerintem nagyon elegáns. Az illatban sem csalódtam, nagyon finom és tartós, egyszerűen imádom! Ez az illat annyira én vagyok, remélem sikerül még beszereznem belőle.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

bubilany

2017. augusztus 25.

Mint DITA VON TEESE minden parfümjében, ebben sem kellett csalódnom!! :) szuper

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Mint DITA VON TEESE minden parfümjében, ebben sem kellett csalódnom!! :) szuper

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Coumarin, Lyral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Benzoate