KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Krémmánia Kedvencek a -től
Edina1015

2017. február 16.

A hajamra vettem, mert ombre szőke és gazdagon szeretem ápolni. A ricinusról leszoktam, nekem tömény.... de ez a kókuszzsír isteni! Az állaga, az illata, a hatása! Hajmosás előtt kenem fel, a végekre többet, de a fejbőrömet is átmasszírozom vele, fólia, törölköző, és minimum egy órát fennhagyom. Nem nehéz kimosni, és ha nem használok balzsamot se pakolást, akkor is könnyedén kifésülhető és nem zsírosodik hamarabb.
Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

fairyprincess

Korcsoport: < 18
2017. január 29.

Hajra, arcra, sminklemosáshoz, bőrápoláshoz tökéletes. imádom. És ha azt számoljuk, hogyha mindegyikre vennénk külön terméket, még az ára sem olyan rossz :)

fairyprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 29.

mautika

2017. január 29.

Én ezt komolyan mondom mindenre használom. Sütés, főzés, testápolás, ajakápolás, hajpakolás... bármire jó :D a szanaszét száradt könyököm is csak ez tudta rendbe hozni. Ára is rendben van.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

lulley93

2017. január 12.

fantasztikus illat, hihetetlen íz, ami nyalogatásra késztet. gyorsan felszívódik, beissza a bőr. ételhez még nem próbáltam, de fogom.
tervezem a hajamat alaposan bekenni napozáshoz és tengerben való fürdéshez, remélem nem engedi roncsolódni. update-elek majd erről.
érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.
update: jó, persze, imádom, hiszen természetes, olcsó és hidratál, de ha nagyon tönkre van menve a kezem, a szám vagy az arcom egyes részei, akkor inkább sheát használok.

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.

whitexswan

2016. december 26.

A hajamra nem kenném, arra teljesen jók a nagy bödönös, kilós kókuszolajok is és olcsóbbak. Ezt inkább enni szoktam, minden nap reggeli előtt egy kiskanállal. :)

Eredetileg az ajkaimra vettem, arra nem vált be, hamar lekopott, viszont állítólag annyira sok jó hatása van a szűz kókuszzsírnak, hogy elkezdtem inkább "szedni". Amit ebből tapasztaltam: az évek óta nagyon érzékeny gyomrom sokat javult tőle néhány nap alatt és mentálisan is felfrissít, már röviddel azután, hogy megettem. Ízre enyhén kókuszos, frissebb, mint a nem szűz változatok. Az állaga szép tiszta, gusztusos, a minőségét csak dicsérni lehet, a csomagolása is igényes.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Cicu84

2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Cicu84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Bunny17

2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Bridddzs

2016. augusztus 17.

Nagyon finom illata van! Esténként az arcomat szoktam bekenni vele, teszek a szemkörnyékemre és a számra is. Reggelre mindenem pihe puha és ránc mentes. Ma diétás csokit is készítettem belőle. Az íze is valami isteni!!! :) Most először fogom kipróbálni estére hajpakolásként, majd jön az update holnap, hogy mennyire vált be, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Biztosan újraveszem majd. :) Ráadásul most akciós a DM-ben!!! :)

Újra: A hajam iszonyat puha és fényes lett tőle :) Amit még észrevettem és nagyon szembetűnő, hogy halványított az arcomon lévő anyajegyeken és a szemkörnyékem teljesen ápolt és üde lett tőle. :) Maradandó darab lesz :)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.