KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Mimooo

2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Rengeteg mindenre hasznalom, fokent a hajamra mert nagyon-nagyon szaraz, anno ettol nott meg, bar egeszseges taplalkozas, rengeteg vizbevitel is ra tett egy lapattal, azota persze tonkretettem a hajam, szoval ujra elokerult. Egy heten minimum egyszer jol bekenem a hajam tovet, picit a vegekre is es ebbe alszok, reggel kimosom.
Ha nincs rajtam smink highlighterkent hasznalom :D mintha alapbol ragyogna a borom.
Jo sminklemosasra is, testapolokent, koromagyra, lab puhitasara is. Es meg ezernyi dologra :D csak kreativnak kell lenni
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

Mimooo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

MaryFuture

2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

MaryFuture
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

valamijoonev

2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).
A lenyeg, hogy most egesz heten itthon voltam es majdnem minden nap hajmosas elott 3 oraval felkentem magamra. Az illata nagyon szuper, tisztara erezni a kokuszt es az utana levo eredmeny is remek:) A csunya mar-mar toredezo hajamba eletet lehelt, puha es szep fenyes lett. Szerintem megeri kiprobalni. Nem probaltam mashova alkalmazni, de nem is nagyon szeretnem.:D

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).

Hdanett

2018. február 12.

Akciósan vásároltam még ősszel a DM-ben 999Ft-ért! Hajamra használom hajpakolásként havonta egyszer balzsammal keverve, ilyenkor kb. 2 órát fent is hagyom! Utána minimum kétszer hajat mosok, mert ez tömény zsír! Nagyon jól hidratál és puha selymes lesz a szőkített hajvégem is utána! A kókusz illatról már nem is beszélve, ami után megkívánom a baunty csokit :D A testemre és az ajkamra is szoktam időnként kenni (igaz onnan azonnal lenyalom), mert nagyon jó puha lesz tőle a bőr!

Hdanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

tinyblackpaw

2017. december 14.

Harmadjára vettem újra, nagyon szeretem a valódi kókusz illatát :) Hajmosás előtt szoktam alkalmazni hajpakolásként, nagyjából 2-3 órára hagyom fent. Nem mondom, hogy maradéktalanul ki lehet mosni ilyenkor általában kétszer is át kell samponoznom a hajam, viszont szép ápolt és fényes lesz tőle a haj (ugyanakkor hamar zsírosodik is). Nagy ritkán testápolásra is használom, a testápoló krémem után maszírozom a bőrömbe vékony rétegben. Nyáron napozáskor nagyon jól jön egy kis extra ápolás és fényvédelem, ennek az olajnak köszönhetően pedig egyenletesebb lesz a barnulás. Ezen felül alkalmanként kurkuma porral keverem össze paszta állagúvá, ezzel dörzsölöm át a fogaimat és hagyom rajta 10 percig. Nem egy kellemes módja a természetes fogfehérítésnek de hatásos :D Arcra a póruseltömítő hatása miatt nem tudom használni viszont minden másra nagyszerű természetes szépítőszer :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

lia0000

2017. december 10.

Nagyon szeretem! 1200 Ft-ért vettem azt hiszem. Leginkább a hajamra használom mosás előtt pakolásként, sokkal puhább, fényesebb lesz a lobonc tőle! :) De arra figyelni kell, hogy alaposan mossuk ki! A hajvégekre ugye nem ajánlatos sampont tenni, oda elég a hab is.. De egy kókuszolajos pakolás után érdemes egy pici mennyiséggel a tincseket is átmosni. Első alkalommal sajnos én ezt elmúlasztottam és a hajam vége olajos maradt.. De nem volt para mert másnap gyorsan kimostam :D Testápolóként én nem használom. Nem szívja be éléggé a bőrőm, a pizsamám nagyon büdös lesz tőle. Egyébként magának az olajnak isteni illata van! :) Egy ezeréves kis ajakápoló tégelybe tettem belőle, hát nem győzőm kenegetni vele a szám annyira jó! Nagyon megéri az árát szerintem, sokáig elég, ha egy kicsit odafigyel az ember. Nálam ajakápolóként, hajpakolásként, körömágybőrápolóként abszolút favorit!

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Kiara

2017. december 6.

Nem pont ez a márka van nekem, viszont extra szűz az is, amit arcra használok.
Had mondjam el, hogy borzasztó nehéz ápolni az arcomat.
Érzékeny, rengeteg a kis mitesszer, de amúgy vízhiányos a bőröm, viszont a krémek kicsapják. Tényleg elkeserítő...
Ez eddig az egyetlen olyan dolog így 37 évesen, mit már vagy 5x kentem az arcomra, és javított rajta. Eddigre már más kicsapta.
Viszahúzódtak a mitesszerek, a vízhiány meg eltűnt. Ahol kell mattított, ahol nem, ott hidratált.
Remélem marad így, mert valamit használnom kellene.
Rendszeresen járok kozmetikába tisztításra, remélem ez is segíteni fog.

Próbálok majd időnként kenni bele vitamint, vagy más pár összetevős krémet is.Szőlőmagolajra gondoltm első körben.
Nekem hajra és fogfehérítésre bejött az olcsóbb, vödrös változat, arcra viszont csak ez.
Szemre nem jó, begyullad. Lemosónak marad az oliva olaj.

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Nem pont ez a márka van nekem, viszont extra szűz az is, amit arcra használok.
Had mondjam el, hogy borzasztó nehéz ápolni az arcomat.
Remélem marad így, mert valamit használnom kellene.
Rendszeresen járok kozmetikába tisztításra, remélem ez is segíteni fog.

Szemre nem jó, begyullad. Lemosónak marad az oliva olaj.

Mesilla

2017. november 29.

Arcápolásra próbáltam használni, de mint kiderült, nekem nem jó a zsír, mert kipattogok tőle.
Hajápolásra viszont isteni. Hajmosás előtt fél órával vastagon kap belőle a hajam, aztán dunsztolom vele egy kicsit, és ezután jön a hajmosás. Száraz típusú a hajam, úgyhogy nagyon igényli az ilyesfajta törődést, meg is hálálja. Korábbi hajnövesztési kísérletet feladtam, mert a hátam közepénél megállt a növekedés, és sehova tovább. Nem tudom, hogy ettől van-e, de most már lassan derékig érő a hajam, és szemmel láthatóan egészséges, illetve a frufrumon veszem észre a gyorsabb növekedést, mert nem győzöm vágni, egy hónap se telik el, és már megint a szemembe lóg. Két tégellyel már elhasználtam, most használom a harmadikat, de újra fogom venni.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

hazsygabi

2017. november 27.

Ahogy jön az ősz, az egyébként problémás, mitesszeres arcbőröm még ki is szárad. :-( Sokat olvastam az olajok arcra gyakorolt jótékony hatásáról, eddig a Manna jojoba és az argán olajait használtam. De ez a kókuszolaj igazán lenyűgözött! Este megmosom az arcomat és még vizesen beledolgozok egy keveset. Pár nap alatt megszűnt a bőrszárazságom, viszont nem lettem tőle mitesszeres. Szép, egyenletes, egészséges reggel a bőröm. Szaunázáskor is használom, a testem egész felszínén. A hajamra is szoktam hajvég ápolóként (mostanában a szilikonos dolgokról sok rosszat olvastam). Fontos, hogy csak nagyon kis mennyiség legyen, de ott is működik. Igazán olcsó darab, sokáig elég és még bio is.

hazsygabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

vikihollo

2017. november 2.

Bőrre a legjobb!!! :) a hajamra nekem sajnos nem jött be, másnapra hiába mosom ki alaposan mindig bezsírosodik, de az arcomra esténként mindig ezt használom! + testápoló helyett is szuper!

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil