KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

lia0000

2017. december 10.

Nagyon szeretem! 1200 Ft-ért vettem azt hiszem. Leginkább a hajamra használom mosás előtt pakolásként, sokkal puhább, fényesebb lesz a lobonc tőle! :) De arra figyelni kell, hogy alaposan mossuk ki! A hajvégekre ugye nem ajánlatos sampont tenni, oda elég a hab is.. De egy kókuszolajos pakolás után érdemes egy pici mennyiséggel a tincseket is átmosni. Első alkalommal sajnos én ezt elmúlasztottam és a hajam vége olajos maradt.. De nem volt para mert másnap gyorsan kimostam :D Testápolóként én nem használom. Nem szívja be éléggé a bőrőm, a pizsamám nagyon büdös lesz tőle. Egyébként magának az olajnak isteni illata van! :) Egy ezeréves kis ajakápoló tégelybe tettem belőle, hát nem győzőm kenegetni vele a szám annyira jó! Nagyon megéri az árát szerintem, sokáig elég, ha egy kicsit odafigyel az ember. Nálam ajakápolóként, hajpakolásként, körömágybőrápolóként abszolút favorit!

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Kiara

2017. december 6.

Nem pont ez a márka van nekem, viszont extra szűz az is, amit arcra használok.
Had mondjam el, hogy borzasztó nehéz ápolni az arcomat.
Érzékeny, rengeteg a kis mitesszer, de amúgy vízhiányos a bőröm, viszont a krémek kicsapják. Tényleg elkeserítő...
Ez eddig az egyetlen olyan dolog így 37 évesen, mit már vagy 5x kentem az arcomra, és javított rajta. Eddigre már más kicsapta.
Viszahúzódtak a mitesszerek, a vízhiány meg eltűnt. Ahol kell mattított, ahol nem, ott hidratált.
Remélem marad így, mert valamit használnom kellene.
Rendszeresen járok kozmetikába tisztításra, remélem ez is segíteni fog.

Próbálok majd időnként kenni bele vitamint, vagy más pár összetevős krémet is.Szőlőmagolajra gondoltm első körben.
Nekem hajra és fogfehérítésre bejött az olcsóbb, vödrös változat, arcra viszont csak ez.
Szemre nem jó, begyullad. Lemosónak marad az oliva olaj.

Kiara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Nem pont ez a márka van nekem, viszont extra szűz az is, amit arcra használok.
Had mondjam el, hogy borzasztó nehéz ápolni az arcomat.
Remélem marad így, mert valamit használnom kellene.
Rendszeresen járok kozmetikába tisztításra, remélem ez is segíteni fog.

Szemre nem jó, begyullad. Lemosónak marad az oliva olaj.

Mesilla

2017. november 29.

Arcápolásra próbáltam használni, de mint kiderült, nekem nem jó a zsír, mert kipattogok tőle.
Hajápolásra viszont isteni. Hajmosás előtt fél órával vastagon kap belőle a hajam, aztán dunsztolom vele egy kicsit, és ezután jön a hajmosás. Száraz típusú a hajam, úgyhogy nagyon igényli az ilyesfajta törődést, meg is hálálja. Korábbi hajnövesztési kísérletet feladtam, mert a hátam közepénél megállt a növekedés, és sehova tovább. Nem tudom, hogy ettől van-e, de most már lassan derékig érő a hajam, és szemmel láthatóan egészséges, illetve a frufrumon veszem észre a gyorsabb növekedést, mert nem győzöm vágni, egy hónap se telik el, és már megint a szemembe lóg. Két tégellyel már elhasználtam, most használom a harmadikat, de újra fogom venni.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

hazsygabi

2017. november 27.

Ahogy jön az ősz, az egyébként problémás, mitesszeres arcbőröm még ki is szárad. :-( Sokat olvastam az olajok arcra gyakorolt jótékony hatásáról, eddig a Manna jojoba és az argán olajait használtam. De ez a kókuszolaj igazán lenyűgözött! Este megmosom az arcomat és még vizesen beledolgozok egy keveset. Pár nap alatt megszűnt a bőrszárazságom, viszont nem lettem tőle mitesszeres. Szép, egyenletes, egészséges reggel a bőröm. Szaunázáskor is használom, a testem egész felszínén. A hajamra is szoktam hajvég ápolóként (mostanában a szilikonos dolgokról sok rosszat olvastam). Fontos, hogy csak nagyon kis mennyiség legyen, de ott is működik. Igazán olcsó darab, sokáig elég és még bio is.

hazsygabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

vikihollo

2017. november 2.

Bőrre a legjobb!!! :) a hajamra nekem sajnos nem jött be, másnapra hiába mosom ki alaposan mindig bezsírosodik, de az arcomra esténként mindig ezt használom! + testápoló helyett is szuper!

vikihollo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

csill87

2017. október 11.

Ud.: Bizony újra kellett vennem, mert miután elfogyott, láttam a különbséget a bőrömön. Főleg testápolóként használtam, de persze a hajra is csodaszer. Most viszont, hogy néhány hétig nélkülöztem, láttam a hatását, ami elképesztő. Az én bőrömnek tömörséget adott. Sok nő annyit foglalkozik a ráncmegelőzéssel arcon, de a testen meg semmit, nem is értem. Én ott sem szeretnék ráncos lenni, és ez a termék egy csoda, annyival szebb a használatától a bőr. Nálam állandó termék lesz testápolásra, mert szemmel láthatóan tömörebb tőle a bőröm - nincs rá jobb szó valahogy.

Most éppen ezt használom, mert könnyű hozzájutni és imádom a kókuszolajat. Általában minden kókusz illatú terméket nagyon szeretek és hát mi lenne igazibb kókusz illatú, mint ez :) Évek óta használom a hajamra és valóban csodaszer arra, de mostanában felfedeztem új felhasználási módokat is.
Egyrészt testápolóként is használtam többször, és nagyon bejött. Ha vékonyan kenjük akkor lassan ugyan de beszívódik annyira, hogy fel tudjam venni a pizsamát. Elvileg feszesít hosszabb távon, de erről még nem tudok nyilatkozni, de az biztos hogy nagyon hidratált és jó illatú vagyok tőle :)
Kevertem itthon házi testradírt őrölt kávéval, ahhoz is raktam ebből, nagyon jót tesz a bőrnek.
Plusz mikor itthon pedikűrözök a lábáztató vízbe a fürdősó mellé szoktam tenni kb 1 kávéskanálnyi kókuszolajat és nagyon puha lesz tőle a láb. Érthetetlen :D
Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

MadKat

2017. szeptember 28.

Második tégelyt fogyasztom. Nagyon sokféleképpen fel lehet használni, nekem főképp hajmosás előtt, hajpakolásként válik be. Valóban puhább és ápoltabb a hajam, mióta heti egyszer ezt felkenem mosás előtt kb. egy órával. Testápolóként én kicsit nehéznek/zsírosnak találom. Próbáltam lábápolóként is, de nem tudta azt, amit egy 'igazi' lábápoló. Azért nem csalódtam benne, sokoldalúan fel lehet használni, de igazi nagy csodákat nem láttam tőle. :)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

natasha

2017. szeptember 26.

Második tégelyt vettem meg.A testápolók királya. Ennél jobb bőrhidratáló nem kell. Mióta ezt használom nem ismerem a száraz bőr fogalmát.Állítólag a kókuszolaj hasonlít a legjobban a bőr lipidrétegéhez ezért hidratál ilyen jól. Mindenki megjegyzi milyen iszonyatosan puha és szép a bőröm,olyan bőrfényű,egészséges és kókuszillatban úszok,az összes mű testápoló elbújhat mellette,ráadásul nagyon sokáig kitart és jó árban van. Hajra is néha felteszem,mandulaolajjal együtt kb 2órát hagyom fent.Alaposan 3szor samponozok,és a puhaság,fényesség szemmel látható. Az ajkam sosem szárad ki mióta teszek 2csepp kókuszolajat rá. A pasim is megjegyezte,hogy mivel kenem mert egy ideje sokkal puhább. Viszlát ajakápoló. Egy tégely kb 2hónapig elég és sokféle kozmetikumot ki tudok vele váltani ezzel megspórolva egy csomó pénzt.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

felho

2017. szeptember 25.

nekem se az arcomon se a hajamon nem vált be sajnos, semmi változást nem vettem észre. Talán annyit, hogy egyenesebb lett tőle a hajam. Viszont ezzel együtt gyorsabban zsírosik, nehezebbnek érzem.

UPDATE: nagyon zsíros lett tőle a hajam, 2x próbálkoztam meg vele, nem értem mire jó ez a termék. Ez a "mindenre" akkora hülyeség..

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kucire

2017. szeptember 14.

Az illata valami mennyei! *-*
Hajra és bőrre használom. Arcbőrre nem próbáltam még, és nem is nagyon szándékozom mivel eléggé zsíros mostanában a bőröm...
Hajmosás előtt szoktam pakolásként használni. Fényesebbé és puhábbá teszi. Első alkalkammal még nem láttam túl sok változást, de már akkor is szebb volt a hajvégem.
Testápolóként nyárra szerintem tökéletes, szépen táplál puhább lesz a bőröm. Viszont így már ősz legelején, ahogy már reggelente hidegebb van nekem édes kevés (nagyon nagyon száraz bőröm van).
Összeségében szeintem jó termék és jó tudattal tölt el, hogy természetesen ápolom a bőröm, hajam.

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Az illata valami mennyei! *-*

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil