KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

lulley93

2017. január 12.

fantasztikus illat, hihetetlen íz, ami nyalogatásra késztet. gyorsan felszívódik, beissza a bőr. ételhez még nem próbáltam, de fogom.
tervezem a hajamat alaposan bekenni napozáshoz és tengerben való fürdéshez, remélem nem engedi roncsolódni. update-elek majd erről.
érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.
update: jó, persze, imádom, hiszen természetes, olcsó és hidratál, de ha nagyon tönkre van menve a kezem, a szám vagy az arcom egyes részei, akkor inkább sheát használok.

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.

whitexswan

2016. december 26.

A hajamra nem kenném, arra teljesen jók a nagy bödönös, kilós kókuszolajok is és olcsóbbak. Ezt inkább enni szoktam, minden nap reggeli előtt egy kiskanállal. :)

Eredetileg az ajkaimra vettem, arra nem vált be, hamar lekopott, viszont állítólag annyira sok jó hatása van a szűz kókuszzsírnak, hogy elkezdtem inkább "szedni". Amit ebből tapasztaltam: az évek óta nagyon érzékeny gyomrom sokat javult tőle néhány nap alatt és mentálisan is felfrissít, már röviddel azután, hogy megettem. Ízre enyhén kókuszos, frissebb, mint a nem szűz változatok. Az állaga szép tiszta, gusztusos, a minőségét csak dicsérni lehet, a csomagolása is igényes.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Cicu84

2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Cicu84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Bunny17

2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Bridddzs

2016. augusztus 17.

Nagyon finom illata van! Esténként az arcomat szoktam bekenni vele, teszek a szemkörnyékemre és a számra is. Reggelre mindenem pihe puha és ránc mentes. Ma diétás csokit is készítettem belőle. Az íze is valami isteni!!! :) Most először fogom kipróbálni estére hajpakolásként, majd jön az update holnap, hogy mennyire vált be, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. Biztosan újraveszem majd. :) Ráadásul most akciós a DM-ben!!! :)

Újra: A hajam iszonyat puha és fényes lett tőle :) Amit még észrevettem és nagyon szembetűnő, hogy halványított az arcomon lévő anyajegyeken és a szemkörnyékem teljesen ápolt és üde lett tőle. :) Maradandó darab lesz :)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.