KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nuvola

2018. május 20.

Kezdjük a rossz hírrel. Amire nem jó: testápolónak, kézkrémnek. Megül a bőrön akár egész éjszaka anélkül, hogy minimálisan is beszívódna. Hiába a finom illata, később zsírszagra vált.
Amire viszont jó: hajmosás előtti hajvégápolónak, szemfestéklemosónak, szempillanövesztésre.
Legyen bár vízálló a spirál: neki meg se kottyan. Benedvesített pzs-vel gyengéden letörölhető.
Pillanövesztés: arctisztítás után átfutok a tövükön leheletnyit kókuszzsíros ujjal. Ennyi elég is ahhoz, hogy úgy 2 hét után mutatkozzon az eredmény.

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Colormonkey

2018. április 17.

Hajpakolásnak használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Egy diónyi mennyiséget viszek fel a hajvégeimre, kb fél órát hagyom hatni, majd lemosom. Fényes és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Littiii

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Eredetileg a hajam miatt vettem meg, már régóta használom hajpakolásként. Az egész hajam bekenem vele és a fejbőrömbe is maszírozok egy keveset. Nagyon szépen rendbetette a hajam, plusz az illata is isteni. Sminklemosó helyett is ezt használom, nekem nagyon bevált.

Littiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

lilielli

2018. március 16.

Hát,azért... Hajra hajmosás előtti hajpakolásnak elmegy-persze,balzsammal keverve,de akkor se fényes a hajam.Este néha bekenem a kezem vele,reggel az első kézmosás után ugyanolyan ekcémás,ennél még a 300Ft-os kézkrémek is jobbak.A lábfejemet se hidratálja,és undormány büdös a ruhám/zoknim tőle.Bocsi,de ez csak a bőröm felületét hidratálja,nem mély és tartós a hidratálása.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Mimooo

2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Rengeteg mindenre hasznalom, fokent a hajamra mert nagyon-nagyon szaraz, anno ettol nott meg, bar egeszseges taplalkozas, rengeteg vizbevitel is ra tett egy lapattal, azota persze tonkretettem a hajam, szoval ujra elokerult. Egy heten minimum egyszer jol bekenem a hajam tovet, picit a vegekre is es ebbe alszok, reggel kimosom.
Ha nincs rajtam smink highlighterkent hasznalom :D mintha alapbol ragyogna a borom.
Jo sminklemosasra is, testapolokent, koromagyra, lab puhitasara is. Es meg ezernyi dologra :D csak kreativnak kell lenni
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

Mimooo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

MaryFuture

2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

MaryFuture
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

valamijoonev

2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).
A lenyeg, hogy most egesz heten itthon voltam es majdnem minden nap hajmosas elott 3 oraval felkentem magamra. Az illata nagyon szuper, tisztara erezni a kokuszt es az utana levo eredmeny is remek:) A csunya mar-mar toredezo hajamba eletet lehelt, puha es szep fenyes lett. Szerintem megeri kiprobalni. Nem probaltam mashova alkalmazni, de nem is nagyon szeretnem.:D

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).

Hdanett

2018. február 12.

Akciósan vásároltam még ősszel a DM-ben 999Ft-ért! Hajamra használom hajpakolásként havonta egyszer balzsammal keverve, ilyenkor kb. 2 órát fent is hagyom! Utána minimum kétszer hajat mosok, mert ez tömény zsír! Nagyon jól hidratál és puha selymes lesz a szőkített hajvégem is utána! A kókusz illatról már nem is beszélve, ami után megkívánom a baunty csokit :D A testemre és az ajkamra is szoktam időnként kenni (igaz onnan azonnal lenyalom), mert nagyon jó puha lesz tőle a bőr!

Hdanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

tinyblackpaw

2017. december 14.

Harmadjára vettem újra, nagyon szeretem a valódi kókusz illatát :) Hajmosás előtt szoktam alkalmazni hajpakolásként, nagyjából 2-3 órára hagyom fent. Nem mondom, hogy maradéktalanul ki lehet mosni ilyenkor általában kétszer is át kell samponoznom a hajam, viszont szép ápolt és fényes lesz tőle a haj (ugyanakkor hamar zsírosodik is). Nagy ritkán testápolásra is használom, a testápoló krémem után maszírozom a bőrömbe vékony rétegben. Nyáron napozáskor nagyon jól jön egy kis extra ápolás és fényvédelem, ennek az olajnak köszönhetően pedig egyenletesebb lesz a barnulás. Ezen felül alkalmanként kurkuma porral keverem össze paszta állagúvá, ezzel dörzsölöm át a fogaimat és hagyom rajta 10 percig. Nem egy kellemes módja a természetes fogfehérítésnek de hatásos :D Arcra a póruseltömítő hatása miatt nem tudom használni viszont minden másra nagyszerű természetes szépítőszer :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

lia0000

2017. december 10.

Nagyon szeretem! 1200 Ft-ért vettem azt hiszem. Leginkább a hajamra használom mosás előtt pakolásként, sokkal puhább, fényesebb lesz a lobonc tőle! :) De arra figyelni kell, hogy alaposan mossuk ki! A hajvégekre ugye nem ajánlatos sampont tenni, oda elég a hab is.. De egy kókuszolajos pakolás után érdemes egy pici mennyiséggel a tincseket is átmosni. Első alkalommal sajnos én ezt elmúlasztottam és a hajam vége olajos maradt.. De nem volt para mert másnap gyorsan kimostam :D Testápolóként én nem használom. Nem szívja be éléggé a bőrőm, a pizsamám nagyon büdös lesz tőle. Egyébként magának az olajnak isteni illata van! :) Egy ezeréves kis ajakápoló tégelybe tettem belőle, hát nem győzőm kenegetni vele a szám annyira jó! Nagyon megéri az árát szerintem, sokáig elég, ha egy kicsit odafigyel az ember. Nálam ajakápolóként, hajpakolásként, körömágybőrápolóként abszolút favorit!

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil