KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csill87

2017. október 11.

Ud.: Bizony újra kellett vennem, mert miután elfogyott, láttam a különbséget a bőrömön. Főleg testápolóként használtam, de persze a hajra is csodaszer. Most viszont, hogy néhány hétig nélkülöztem, láttam a hatását, ami elképesztő. Az én bőrömnek tömörséget adott. Sok nő annyit foglalkozik a ráncmegelőzéssel arcon, de a testen meg semmit, nem is értem. Én ott sem szeretnék ráncos lenni, és ez a termék egy csoda, annyival szebb a használatától a bőr. Nálam állandó termék lesz testápolásra, mert szemmel láthatóan tömörebb tőle a bőröm - nincs rá jobb szó valahogy.

Most éppen ezt használom, mert könnyű hozzájutni és imádom a kókuszolajat. Általában minden kókusz illatú terméket nagyon szeretek és hát mi lenne igazibb kókusz illatú, mint ez :) Évek óta használom a hajamra és valóban csodaszer arra, de mostanában felfedeztem új felhasználási módokat is.
Egyrészt testápolóként is használtam többször, és nagyon bejött. Ha vékonyan kenjük akkor lassan ugyan de beszívódik annyira, hogy fel tudjam venni a pizsamát. Elvileg feszesít hosszabb távon, de erről még nem tudok nyilatkozni, de az biztos hogy nagyon hidratált és jó illatú vagyok tőle :)
Kevertem itthon házi testradírt őrölt kávéval, ahhoz is raktam ebből, nagyon jót tesz a bőrnek.
Plusz mikor itthon pedikűrözök a lábáztató vízbe a fürdősó mellé szoktam tenni kb 1 kávéskanálnyi kókuszolajat és nagyon puha lesz tőle a láb. Érthetetlen :D
Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Én imádom a kókuszolajat, ha valami, akkor nekem ez tényleg csodaszer.

MadKat

2017. szeptember 28.

Második tégelyt fogyasztom. Nagyon sokféleképpen fel lehet használni, nekem főképp hajmosás előtt, hajpakolásként válik be. Valóban puhább és ápoltabb a hajam, mióta heti egyszer ezt felkenem mosás előtt kb. egy órával. Testápolóként én kicsit nehéznek/zsírosnak találom. Próbáltam lábápolóként is, de nem tudta azt, amit egy 'igazi' lábápoló. Azért nem csalódtam benne, sokoldalúan fel lehet használni, de igazi nagy csodákat nem láttam tőle. :)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

natasha

2017. szeptember 26.

Második tégelyt vettem meg.A testápolók királya. Ennél jobb bőrhidratáló nem kell. Mióta ezt használom nem ismerem a száraz bőr fogalmát.Állítólag a kókuszolaj hasonlít a legjobban a bőr lipidrétegéhez ezért hidratál ilyen jól. Mindenki megjegyzi milyen iszonyatosan puha és szép a bőröm,olyan bőrfényű,egészséges és kókuszillatban úszok,az összes mű testápoló elbújhat mellette,ráadásul nagyon sokáig kitart és jó árban van. Hajra is néha felteszem,mandulaolajjal együtt kb 2órát hagyom fent.Alaposan 3szor samponozok,és a puhaság,fényesség szemmel látható. Az ajkam sosem szárad ki mióta teszek 2csepp kókuszolajat rá. A pasim is megjegyezte,hogy mivel kenem mert egy ideje sokkal puhább. Viszlát ajakápoló. Egy tégely kb 2hónapig elég és sokféle kozmetikumot ki tudok vele váltani ezzel megspórolva egy csomó pénzt.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

felho

2017. szeptember 25.

nekem se az arcomon se a hajamon nem vált be sajnos, semmi változást nem vettem észre. Talán annyit, hogy egyenesebb lett tőle a hajam. Viszont ezzel együtt gyorsabban zsírosik, nehezebbnek érzem.

UPDATE: nagyon zsíros lett tőle a hajam, 2x próbálkoztam meg vele, nem értem mire jó ez a termék. Ez a "mindenre" akkora hülyeség..

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

kucire

2017. szeptember 14.

Az illata valami mennyei! *-*
Hajra és bőrre használom. Arcbőrre nem próbáltam még, és nem is nagyon szándékozom mivel eléggé zsíros mostanában a bőröm...
Hajmosás előtt szoktam pakolásként használni. Fényesebbé és puhábbá teszi. Első alkalkammal még nem láttam túl sok változást, de már akkor is szebb volt a hajvégem.
Testápolóként nyárra szerintem tökéletes, szépen táplál puhább lesz a bőröm. Viszont így már ősz legelején, ahogy már reggelente hidegebb van nekem édes kevés (nagyon nagyon száraz bőröm van).
Összeségében szeintem jó termék és jó tudattal tölt el, hogy természetesen ápolom a bőröm, hajam.

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Az illata valami mennyei! *-*

Edina1015

2017. július 7.

A hajamra vettem, mert ombre szőke és gazdagon szeretem ápolni. A ricinusról leszoktam, nekem tömény.... de ez a kókuszzsír isteni! Az állaga, az illata, a hatása! Hajmosás előtt kenem fel, a végekre többet, de a fejbőrömet is átmasszírozom vele, fólia, törölköző, és minimum egy órát fennhagyom. Nem nehéz kimosni, és ha nem használok balzsamot se pakolást, akkor is könnyedén kifésülhető és nem zsírosodik hamarabb.
Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

UP: Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek! Neki köszönhetem, hogy elkezdtem használni a naturkozmetikumokat. Hajamra vettem eredetileg, de miután besokallt az arcbőröm az agyonreklámozott krémektől, elkezdtem ezt kenni az arcomra. Már az első éjszaka után jobban tetszett, amit reggel a tükörben láttam. Azóta natur krémeket használok és nagyon beváltak.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

ayse

2017. június 20.

Ezt vettem meg most a dmben par hete.mindig finomitatlant veszek.ezis bevált mint a többi.hajra a gyerekre arcra mindenhova.az eredmény kemikaliamentes bababőr)

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Pantene

2017. április 30.

A hajamra használom. Heti 1-2szer kb 3 órára teszem fel pakolásként, a végeredményt imádom! Nagyon puha, ápolt, könnyen kezelhető hajat kapok. Én azt vettem észre, hogy kevésbé zsírosodik a hajam használat után. Nekem csodaszer.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Zaynab

2017. március 21.

Mindenki max. pontot adott eddig, de én nem fogok, mivel nem teljesen vagyok megelégedve.
Kb. 2 napja használom a bio / organikus kókuszzsírt (olajat) és nálam nem vált be, legalábbis az arcomon nem.
Az arcbőröm vegyes/kevert és háromszori "zsírozás" után azt mondhatom, hogy eleinte teljesen jónak tűnik az arcom, majd reggel felébredtem és száraz volt a bőröm tapintása, tehát semmit sem használt a zsír az arcomon, sőt.
A testemen puhább a bőr, de az arcomon nem.
Konkrétan száraz a bőröm, mintha tele lenne grízes pontokkal, kaparásokkal.

A kókuszzsír most le van árazva és 1300-ba kerül, mint a Rossmann-ban kapható (bár az 20 ml-rel kevesebb is).
Az Alnatura termékek állítólag most már dmBio-ként kaphatóak, az eladó mondta. Én is már a dmBio márkát vettem meg.

A termék illata nagyon finom.
Kissé csalódott vagyok, pedig ez a kis tégelynyi kókuszzsír elvileg extra szűz és finomítatlan nyers anyag, de nálam az arcon nem használt, legalábbis ebben a pár napban.
A négy csillagot az illat, a bio és organikusság miatt adom és mert a testemen azért jó viselni, csak hát nálam nem volt jó az arcomon.
Még tesztelgetem és próbálgatom, de nem biztos, hogy újraveszem testvajként, mert ahhoz túl kemény és körülményes használni (noha a bőröm hamar olvad).

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

A testemen puhább a bőr, de az arcomon nem.
Konkrétan száraz a bőröm, mintha tele lenne grízes pontokkal, kaparásokkal.

A termék illata nagyon finom.

fairyprincess

Korcsoport: < 18
2017. január 29.

Hajra, arcra, sminklemosáshoz, bőrápoláshoz tökéletes. imádom. És ha azt számoljuk, hogyha mindegyikre vennénk külön terméket, még az ára sem olyan rossz :)

fairyprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 29.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil