KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

racheldawes

2018. július 17.

Hajpakolásként használom, hetente egyszer, mosás előtt 1-2 órával a tarkómtól a hajvégekig felkenve. Ilyen tartós selymességet és hidratáltságot még eddig egyik hajápoló termék használata sem eredményezett. A száraz, töredezett hajvégekre is megoldást jelent, még hajvégápolót sem kell használnom, ugyanis ezt a szerepet is tökéletesen betölti. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, úgy érzem, állandó lakója lesz a fürdőszobámnak.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Panda90

2018. június 11.

Szőkített, festett hajamra tökéletes. Mióta használom többször kérdezték, hogy fodrásznál jártam-e ,mert nagyon szépen fénylik a hajam és egészségesebb,mint valaha. Fürdés után testápoló helyett tökéletes és nagyon kellemes az illata. A nagy üveggel vettem belőle, ami 1-2 hónapig biztos elég lesz. Mindenképp újraveszem,mert egyik testápoló, hajbalzsam sem ért el ilyen jó eredményeket nálam.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

maricunka

2018. június 2.

Nos, én hajpakolásnak hazsnálom leginkább, de pattanások szarítására is nagyon jó.
Hajmosos előtt 1-2 órával vizes hajra kenem rá, inkább a végére, a tövére nem mindig teszek mert elnehezíti. Felcsavarom konytba és hagyom hatni. Száraz a hajam és könnyen töredezik, viszont a kókuszzsír tökéletes az ilyen típusú haj kezelésére. Puha lesz tőle a hajam. Nem minden hajmosásnál alkalmazom, csak amikor eszembe jut és időm engedi. Szerintem jó dolog, ajánlom mindenkinek.
u.i: alaposan mosd meg a hajat, ha lehet 2x is :)

maricunka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

u.i: alaposan mosd meg a hajat, ha lehet 2x is :)

Nuvola

2018. május 20.

Kezdjük a rossz hírrel. Amire nem jó: testápolónak, kézkrémnek. Megül a bőrön akár egész éjszaka anélkül, hogy minimálisan is beszívódna. Hiába a finom illata, később zsírszagra vált.
Amire viszont jó: hajmosás előtti hajvégápolónak, szemfestéklemosónak, szempillanövesztésre.
Legyen bár vízálló a spirál: neki meg se kottyan. Benedvesített pzs-vel gyengéden letörölhető.
Pillanövesztés: arctisztítás után átfutok a tövükön leheletnyit kókuszzsíros ujjal. Ennyi elég is ahhoz, hogy úgy 2 hét után mutatkozzon az eredmény.

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

Colormonkey

2018. április 17.

Hajpakolásnak használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Egy diónyi mennyiséget viszek fel a hajvégeimre, kb fél órát hagyom hatni, majd lemosom. Fényes és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Littiii

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Eredetileg a hajam miatt vettem meg, már régóta használom hajpakolásként. Az egész hajam bekenem vele és a fejbőrömbe is maszírozok egy keveset. Nagyon szépen rendbetette a hajam, plusz az illata is isteni. Sminklemosó helyett is ezt használom, nekem nagyon bevált.

Littiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

lilielli

2018. március 16.

Hát,azért... Hajra hajmosás előtti hajpakolásnak elmegy-persze,balzsammal keverve,de akkor se fényes a hajam.Este néha bekenem a kezem vele,reggel az első kézmosás után ugyanolyan ekcémás,ennél még a 300Ft-os kézkrémek is jobbak.A lábfejemet se hidratálja,és undormány büdös a ruhám/zoknim tőle.Bocsi,de ez csak a bőröm felületét hidratálja,nem mély és tartós a hidratálása.

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Mimooo

2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Rengeteg mindenre hasznalom, fokent a hajamra mert nagyon-nagyon szaraz, anno ettol nott meg, bar egeszseges taplalkozas, rengeteg vizbevitel is ra tett egy lapattal, azota persze tonkretettem a hajam, szoval ujra elokerult. Egy heten minimum egyszer jol bekenem a hajam tovet, picit a vegekre is es ebbe alszok, reggel kimosom.
Ha nincs rajtam smink highlighterkent hasznalom :D mintha alapbol ragyogna a borom.
Jo sminklemosasra is, testapolokent, koromagyra, lab puhitasara is. Es meg ezernyi dologra :D csak kreativnak kell lenni
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

Mimooo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon imadom! Legjobb szepsegapolasi cucc a vilagon :D
Mindig van itthon belole. Megeri kiprobalni

MaryFuture

2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

MaryFuture
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Minősége kiváló. Nagyon jó ár-érték arányban kapható.

valamijoonev

2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).
A lenyeg, hogy most egesz heten itthon voltam es majdnem minden nap hajmosas elott 3 oraval felkentem magamra. Az illata nagyon szuper, tisztara erezni a kokuszt es az utana levo eredmeny is remek:) A csunya mar-mar toredezo hajamba eletet lehelt, puha es szep fenyes lett. Szerintem megeri kiprobalni. Nem probaltam mashova alkalmazni, de nem is nagyon szeretnem.:D

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Dm-ben jutottam hozza akcioban (300 Ft-os akcio😂).

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil