KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Krémmánia Kedvencek a -től
Pantene

2017. április 30.

A hajamra használom. Heti 1-2szer kb 3 órára teszem fel pakolásként, a végeredményt imádom! Nagyon puha, ápolt, könnyen kezelhető hajat kapok. Én azt vettem észre, hogy kevésbé zsírosodik a hajam használat után. Nekem csodaszer.

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

felho

2017. április 11.

nekem se az arcomon se a hajamon nem vált be sajnos, semmi változást nem vettem észre. Talán annyit, hogy egyenesebb lett tőle a hajam. Viszont ezzel együtt gyorsabban zsírosik, nehezebbnek érzem.

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Zaynab

2017. március 21.

Mindenki max. pontot adott eddig, de én nem fogok, mivel nem teljesen vagyok megelégedve.
Kb. 2 napja használom a bio / organikus kókuszzsírt (olajat) és nálam nem vált be, legalábbis az arcomon nem.
Az arcbőröm vegyes/kevert és háromszori "zsírozás" után azt mondhatom, hogy eleinte teljesen jónak tűnik az arcom, majd reggel felébredtem és száraz volt a bőröm tapintása, tehát semmit sem használt a zsír az arcomon, sőt.
A testemen puhább a bőr, de az arcomon nem.
Konkrétan száraz a bőröm, mintha tele lenne grízes pontokkal, kaparásokkal.

A kókuszzsír most le van árazva és 1300-ba kerül, mint a Rossmann-ban kapható (bár az 20 ml-rel kevesebb is).
Az Alnatura termékek állítólag most már dmBio-ként kaphatóak, az eladó mondta. Én is már a dmBio márkát vettem meg.

A termék illata nagyon finom.
Kissé csalódott vagyok, pedig ez a kis tégelynyi kókuszzsír elvileg extra szűz és finomítatlan nyers anyag, de nálam az arcon nem használt, legalábbis ebben a pár napban.
A négy csillagot az illat, a bio és organikusság miatt adom és mert a testemen azért jó viselni, csak hát nálam nem volt jó az arcomon.
Még tesztelgetem és próbálgatom, de nem biztos, hogy újraveszem testvajként, mert ahhoz túl kemény és körülményes használni (noha a bőröm hamar olvad).

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

A testemen puhább a bőr, de az arcomon nem.
Konkrétan száraz a bőröm, mintha tele lenne grízes pontokkal, kaparásokkal.

A termék illata nagyon finom.

Edina1015

2017. február 16.

A hajamra vettem, mert ombre szőke és gazdagon szeretem ápolni. A ricinusról leszoktam, nekem tömény.... de ez a kókuszzsír isteni! Az állaga, az illata, a hatása! Hajmosás előtt kenem fel, a végekre többet, de a fejbőrömet is átmasszírozom vele, fólia, törölköző, és minimum egy órát fennhagyom. Nem nehéz kimosni, és ha nem használok balzsamot se pakolást, akkor is könnyedén kifésülhető és nem zsírosodik hamarabb.
Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Mindenképp ajánlom, de szépítkezéshez csak az extra szűz javasolt.

fairyprincess

Korcsoport: < 18
2017. január 29.

Hajra, arcra, sminklemosáshoz, bőrápoláshoz tökéletes. imádom. És ha azt számoljuk, hogyha mindegyikre vennénk külön terméket, még az ára sem olyan rossz :)

fairyprincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 29.

mautika

2017. január 29.

Én ezt komolyan mondom mindenre használom. Sütés, főzés, testápolás, ajakápolás, hajpakolás... bármire jó :D a szanaszét száradt könyököm is csak ez tudta rendbe hozni. Ára is rendben van.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

lulley93

2017. január 12.

fantasztikus illat, hihetetlen íz, ami nyalogatásra késztet. gyorsan felszívódik, beissza a bőr. ételhez még nem próbáltam, de fogom.
tervezem a hajamat alaposan bekenni napozáshoz és tengerben való fürdéshez, remélem nem engedi roncsolódni. update-elek majd erről.
érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.
update: jó, persze, imádom, hiszen természetes, olcsó és hidratál, de ha nagyon tönkre van menve a kezem, a szám vagy az arcom egyes részei, akkor inkább sheát használok.

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

érdekes és meglepő, hogy nincs róla eddig vélemény.

whitexswan

2016. december 26.

A hajamra nem kenném, arra teljesen jók a nagy bödönös, kilós kókuszolajok is és olcsóbbak. Ezt inkább enni szoktam, minden nap reggeli előtt egy kiskanállal. :)

Eredetileg az ajkaimra vettem, arra nem vált be, hamar lekopott, viszont állítólag annyira sok jó hatása van a szűz kókuszzsírnak, hogy elkezdtem inkább "szedni". Amit ebből tapasztaltam: az évek óta nagyon érzékeny gyomrom sokat javult tőle néhány nap alatt és mentálisan is felfrissít, már röviddel azután, hogy megettem. Ízre enyhén kókuszos, frissebb, mint a nem szűz változatok. Az állaga szép tiszta, gusztusos, a minőségét csak dicsérni lehet, a csomagolása is igényes.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Cicu84

2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Cicu84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tökéletes bőr és hajápoló, plusz isteni finom kókuszillatú. :)

Bunny17

2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Bunny17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

isteni illata van, és jó minőség :)

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.