KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pixybaba, Módosítva: 2016. június 17.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény használata ajánlott: a hüvely mindenfajta korokozójának-vírusnak, baktériumnak, gombának, féregnek-kiirtására. A szervezetet máshol is támadó kórokozók elleni gyógykezelés kiegészítésére a hüvelyben. Hüvelyi műtétek előkészítésére. Rákszűrés előkészítésére. A tabletta mellett bármilyen egyéb fertőtlenítő vagy gyógyszer használata felesleges és rontja a szerves jód hatását. A Colpo-Cleaner oldatával kimosható a gyulladásos váladék. Teljes felületen elpusztít minden helyi kórokozót. A kúrát két napon át kell folytatni, napi háromszori használattal.

Összetevők: Polividon-Jód,  Makrogol 6000,  Nátrium-Hidrogénkarbonát,  Vízmentes Citromsav

Arodgholab

2017. augusztus 16.

Sziasztok!
Ez egy csodaszer!Roppant túlérzékeny típus vagyok.Pár napig ismeretlen eredetű viszketés(én irritációra gyanakszom)jelentkezett nálam.Mivel harmadik napon sem múlt el,kezdtem aggódni. Megvettem ezt a csodaszert és már az első használat után másnap jelentős javulást tapasztaltam.Második napja használom (reggel-este) de már csak alig kellemetlen a viszketés.
Mindenkinek ajánlom,akinek gombás vagy bakteriális vagy irritáció okozta problémája van.

Arodgholab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Sziasztok!

szakszil

2017. május 17.

csodaszer!
mindent kipucol , persze utána a laktózos calpo cleaner tabival lehet vissza állítani az egyensúlyt, a kúpok stb inkább még gusztustalanabbá tették a helyzetet nekem amióta ezt használom nincs semmi bajom! mindenkinek ajánlom!!

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

csodaszer!

elixir

2017. május 15.

Egy pohárba előkészíted a kimért langyos vizet. Beleteszed a tablettát elpezsegni. Ha kész, átöntöd az irrigátor műanyag flakonjába.
Irrigálhatsz a kádban. Hagyod hatni a szert kb. 4-5 percig. Végezd el napi 3x, ha otthon vagy, illetve csak reggel-este, ha nem.
Engem nem szárított. Ezután érdemes tisztasági betétet használni, de a betétek túlzott használata inkább hajlamosít a gombára. Normál napokon szerintem jobb a tiszta pamut alsónemű önmagában.

elixir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

nyauka

2016. november 16.

Nekem más sokszor segített. Amikor már nagy a baj, akkor nem mindig elég (max ha nagyon rendszeresen használjuk) de kisebb hámsérüléseknél abszolút hatásos, így megelőzhetjük a csúnya gombás, bacis viszketést. Mindig van itthon vész helyzetekhez. Arról nem is beszélve, hogy ha nincs baj, csak egy kis extra tisztítást szeretnénk mondjuk egy vizsgálat előtt, akkor is nagyon jó.
Kis idővel ez első írásom óta, beütött egy elég csúnya viszketős, csípős, marós, égetős baj :-( antibiotikum szedés után, gomba ellenes kúppal kezdtem, de semmi hatás nem volt sajnos, aztán elővettem ezt, mivel természetesen péntek reggel jött elő, így esélytelen volt, hogy orvoshoz még hétvége előtt eljussak, így muszáj volt valami enyhítést találnom, mert szó szerint azt hittem lekaparom a falat (ennyire durva nekem még nem volt). Napi 3 x öblögettem velem, az elsőnél sikítottam annyira csípett (sosem volt még ilyen sem), aztán ez enyhült minden egyes használatnál, 3 napig csináltam, a javulás fokozatos volt, ami megnyugvást hozott számomra....4 nap után pedig komolyan semmi tünetem, semmi bajom. :-) ma akartam dokihoz menni (mert most rendel a kedves doktor a rendelőbe) de el se mentem, mert szerintem tutira kiirtottam mindent ezzel a csodával....most megveszem a tejsavas változatát, hogy visszaállítsam a flórámat. Áldom a nevét aki kitalálta. Remélem nem fog visszatérni ha leállok vele. Totális 5 csillag.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 16.

pampamacska

2016. június 15.

tényleg jó cucc és olcsó is, ha érzed, hogy valami nincs rendben (elég hajlamos vagyok mindenfélét elkapni) akkor első körben ezzel érdemes próbálkozni, mert tényleg sok mindenre működik és szerintem jobb, mint a több éjszakás betétes kúp kúra. Első körben tényleg ne töltsd tele az üvegét, mert nekem úgy pezseg, mint egy mezei pezsgőtabletta. Mindenképp ne túl forró, inkább kézmeleg vizet használj, mert belülről elég kellemetlen tud lenni Én első alkalommal olyan meleg vízzel használtam, mint amiben tusolok, nem volt kellemes. Meg engem belülről nagyon szárított, tehát szükségem volt utána a tejsavas tablettákra is (ami egyébként is ajánlott, hogy helyre állíthassa a természetes hüvelyflórát). És ajánlott óvatosan használni, mivel vörösesbarna folyadék és nem biztos, hogy az egész öblögető kijön első körben, ezért szerintem aki tudja az oldja meg otthon a fürdőkádban vagy zuhanykabinban.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Luca33

2014. október 5.

Nekem használt, mint fertőtlenítő, bár csak egyszer próbáltam. Egy jó tanács: mindegyik betegtájékoztatójukon az van, hogy a feltöltött flakonba tedd a tablettát. Na ezt semmiképpen, mert a fele kihabzik az üvegből, mire kettőt pislogsz :) Bár nem olyan durva hatás, mit a Cola-mentos, erősen emlékeztet rá. Úgyhogy előbb a tabletta, aztán szép fokozatosan a víz.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.