KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sajbim, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Az intim testrészek tisztántartására, gyulladások megelőzésére, a nemi érintkezéssel terjedő betegségek esélyének csökkentésére, a hüvelyi önvédelem erősítésére, a pH szint optimalizálására.

trudee

2014. október 4.

Sokat voltam felfázva egy időben és azóta rendszeresen használok intim szappant. Nekem semmi kifogásom ez ellen a termék ellen, semmilyen mellékhatást nem érzek és problémáim sincsenek egy ideje, de az nem feltétlenül (csak) ennek a terméknek köszönhető. Nekem a csomagolás is tetszik és rendeltetésszerű használat mellett nálam eddig az adagolónak se lett semmi baja, kifejezetten tetszik, hogy hab állagúvá alakítja a folyadékot, és emiatt rendkívül gazdaságos is, kb. fél éve használom és még félig tele van. Ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni.

trudee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

Ellie

2014. augusztus 2.

Mikor megvettem, nem tudtam, hogy ilyen szörnyű összetevői vannak, naivan azt gondoltam, ha egy orvos ajánlja és intim termékről van szó, akkor nem lesz gond vele. Mivel megvettem, elhasználom, de újravásárolni biztos, hogy nem fogom. Semmilyen frissítő érzést nem ad, és a pumpa használata nálam is bajos, hiába nyomon, alig jön belőle.

Ellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Sindy6

2014. január 14.

A pumpa használhatatlan, nem működik, lecsavarva használtam néha néha, de utána mindig allergiaszerű tünetek jelentkeztek, nem szeretném részletezni! Érdekes mindig akkor, amikor használom. Szörnyű... eleve az, hogy tele van mindenféle káros , allergén anyaggal.... miért kell bele parfum? És ezt egy ,, orvos, promótálja.... hát szörnyű

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

sajbim

2013. július 22.

Hát igen, a pumpával nekem is gondjaim voltak/vannak...
3-ból 3 eltört :(
Ezt leszámítva nekem jók a tapasztalataim a termékkel.
A pumpa miatt adok neki csak 4 csillagot, mert eddig az összes eltört mielőtt elfogyott volna a mosakodó :-/

sajbim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Hát igen, a pumpával nekem is gondjaim voltak/vannak...
3-ból 3 eltört :(
Ezt leszámítva nekem jók a tapasztalataim a termékkel.

Cu2tka-baba

2012. július 31.

Jó termék volt érzésre, csak hamar eltörött a pumpája onnantól pedig kb használhatatlan lett...

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Hidratálók: Lactic Acid, PEG-7, PEG-4
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid