KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: missdyke, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Hajápolás

25 gyógynövény koncentrált kivonatát tartalmazó hajhullás elleni szer. Intenzíven táplálja, regenerálja a hajhagymákat, serkenti a hajnövekedést és fokozza a fejbőr vérellátását. Rendszeresen alkalmazva erőteljesen csökkenti vagy megszünteti a túlzott hajhullást és korpásodást, véd a hajritkulás kialakulásától. Elősegíti, hogy a haj visszanyerje szépségét, egészségét és tartását.

100%-ban illatanyag- és színezékmentes. Természetes növényi hatóanyagokat tartalmaz.