KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   139 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2018. január 11.

Ár:   139 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

"A hajszárító, újragondolva"

Intelligens hőszabályozás a ragyogó hajért - a készülék másodpercenként 20 alkalommal méri a levegő hőmérsékletét, ami lehetővé teszi a hőfok megfelelő szabályozását. Gyors szárítás irányított, nagy sebességű légárammal. Mikroprocesszoros vezérlés. A működtetésről a Dyson V9 digitális motor gondoskodik. Szakítva a hagyományokkal, a motort a hajszárító fogantyújába helyezték, ezzel tökéletesen egyensúlyba hozták a hajszárító tömegét és formáját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivuss87

2018. február 3.

Nemrég olvastam róla, és mikor legközelebb mentem a fodrászomhoz, már ilyen volt neki. Nagyon kis csinos darab. Könnyű, és olyan halk, hogy beszélgetni lehet mellette. A hajszárítási időben túl nagy különbséget nem vettem észre, de a hajam formázhatóbb lett sokkal. Utána pillanatok alatt szemre való loknikat tudott kanyarítani a hajamba a hajvasalóval, ami előző alkalommal nehezebben ment. Talán még a hajam is fényesebb lett. Az ára viszont nem túl szimpi. Azt mondta a fodri, otthonra nem venné meg. Nos, azért ha lenne ennyi fölös pénzem, én azért lehet, hogy igen :D

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.