KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: D0r1k4, Módosítva: 2014. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Erős hajzselé Panthenollal és UV szűrővel.

D0r1k4

2014. január 2.

Vannak benne csúnyaságok az INCI alapján, de nekem nagyon beválik ez a hajzselé.
Ez az első zselé, amit életemben vettem a hullámos/göndör hajamra, eddig habbal formáztam, de azzal mindig összeállt, így gondoltam, kipróbálom a zselét. Kezdésnek olcsót választottam, de annyira jól teszi a dolgát, hogy csak lesek. Egyáltalán nem áll össze tőle a hajam, viszont nagyon szépen begöndörödik tőle és NAPOKIG tart!
Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

D0r1k4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!