KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Christian Audigier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. november 12.

lllatcsalád: virágos-gyümölcsös

bymboo

2016. április 15.

Ez egy nagyon jó illat!

bymboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Ez egy nagyon jó illat!

d.hanna

2013. október 29.

Amanda: én úgy tudom, bár nem 100%, hogy ez az illat előbb volt a piacon, mint a Light Blue. Legalábbis én már évekkel ezelőtt használtam, nagyon szerettem, nem az a hűde nagy wow, de hétköznapokra nagyon kellemes :)

d.hanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Amanda

2013. március 13.

Csak az én orrom szerint hasonlít kísértetiesen D&G Light blue-ra? Jól eltalált másolat és még népszerű is ;), de ahogy a Light blue úgy ez az illat sem lesz az illatgardróbom darabja.
Ötlettelensége miatt lepontozom.

Amanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Ötlettelensége miatt lepontozom.

eo

2012. november 21.

Emlékeztet az A Scent By Issey Miyake illatra, de ez határozottan kommerszebb, "csajosabb" (és nem nőiesebb) verziója. A fanyarság ebben nem jelenik meg számomra, a virágok sokkal inkább. Könnyű, friss, hétköznapi illat, de semmi extra. Nem emel ki a tömegből.

eo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

gerbaud

2012. január 14.

Ez is tipikusan az az illat, amit mindenképp bőrön kell tesztelni. Először csak papíron próbáltam: az indítása tetszett, de a leszáradásakor valami borzalmas poshadt gyümölcs szagot éreztem. Ráadásul - szerencsére - nagyon hamar elillant a papírcsíkról. Egy kis mintám van belőle, így kipróbáltam bőrön is, gondoltam, maximum lemosom:). Meg kell követnem, ugyanis a bőrömön a nagyon finom indítást még finomabb folytatás követte. Nyoma sem volt a poshadt gyümiknek, valami finom, puha, meleg egyveleggé álltak össze tökéletes összhangban. Egyik összetevőjét sem tudom kiemelni, nagyon egybeolvadnak. Ha ajándékba kapnék, valószínűleg elhasználnám, de inkább fiatalabbaknak való. Tartóssága kiváló.

gerbaud
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 14.

ritaszeged

2011. október 7.

Máshoz nem hasonlítható jó illata van, csak kis teszterem volt belőle amit születésnapom körül kaptam, de azóta is (1 év) fel tudom idézni az illatát nagyon eltalálták :)

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

Zoraluca18

2011. augusztus 11.

Az illata fantasztikus, gyümölcsös-virágos.
Egész napon keresztül illatozol tőle, ha reggel befújtad magad!! Szóval nagyon tartós!
Fiatalos illatnak mondanám, imádom!!

Zoraluca18
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Az illata fantasztikus, gyümölcsös-virágos.
Fiatalos illatnak mondanám, imádom!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral