Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrea96, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

100% ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó, BIO minősítéssel rendelkező kókuszolaj, amely a legmagasabb minőséget képviseli. A szűz kókuszolajat hidegen préselik a kókusz friss húsából, nem vetik alá külőnböző kémiai és fizikai kezeléseknek, így természetes formában megőrzi értékes összetevőit és az illatos kókusz jellegzetes ízét is.

A bio extra szűz kókuszolaj gyors ütemben képes kifejteni jótékony hatásait. Kitűnően alkalmazható konyhai felhasználásra és kozmetikai célokra is. Alkalmazhatjuk bőrre kenve és hajpakolásként (hajmosás előtt) egyaránt. Nyugtatja a bőrt, így természetes testápoló is.

GMO-mentes, vegán.