Egyéb

Ár:   $8.50   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   $8.50
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szappanok

Hagyományos olívaolajos szappan különböző bőrproblémákra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timitami

2018. március 23.

Az egyik legjobb szappan, amivel valaha dolgom volt. Jól habzik, tiszít és nem szárítja a kezem. Nekem a levendula illatú van meg, kellemes az illata, de csak nagyon enyhe a levendula illat benne. Szeretem. Ráadásul nem fogy gyorsan, pedig tényleg bőven van habja. Csak kézmosására használom, így nem tudodm, hogy arcra, testre milyen hatással van, de én tényleg szeretek vele kezet mosni. Egy rokon hozta Izraelből nekünk ezt a szappant, ha itthon lehetne kapni, biztosan újra vennék belőle.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.