KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Freshmaker

Ár:   260 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reborn20, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. július 28.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Pamut tapintású 72 lapos nedves popsitörlőkendő a babák bőrének kíméletes tisztítására.

• Tökéletesen tisztít.
  • 5.5 pH értékű.
  • Használatát követően a bőr felülete kellemesen selymes tapintású, friss illatú lesz
  • Nem ragad.
  • Tökéletesen megfelel a család minden tagja számára.
  • Finom testápoló tartalma miatt enyhíti a kiszáradt bőr érdességét.
  • Zárócsíkos
  • Alkoholmentes

Bbogi

2015. július 29.

Nem szoktam "ilyesmi" törlőkendőket venni. A természetesség híve vagyok és hát ez nem valami természetbarát. Csak azért lett megvéve mert utközben összefogtam valamit és átkellet törölni a kezem. Elsősorban is teli van parfümmel mert tiszta tömény mű illatú. Másodszor hamar szétszakad,gyenge. Harmadszor sok az alcohol benne. Hogy lehet ijet árulni? Egyszóval egy olcsó vacak. Kuka cucc,ujravétel soha.

Bbogi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

Virtual Angel

2015. május 6.

A nagy kiszerelést nedves wc-papír helyett használjuk, több, mint 1 éve. :P Annyi a gond csak vele, hogy ha nem vagy elég ügyes, akkor sokszor több jön ki belőle, mint amennyit szeretnél.

Virtual Angel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

umpalumpa

2015. február 3.

Kínunkban vettük egy hétvégén, amikor nem volt más a kisközértben és ünnepek alatt más nem volt nyitva. A kisfiamnak max. a kezét törlöm vele. Portalanításhoz jó :), vagy valami a szőnyegre pottyan, ezzel remekül ki lehet dörgölni belőle. Popsira, arcra nem tenném. A ragasztós fedele az első néhány használatnál a kezemben maradt és egyszerre több kendő jön ki az 1 db helyett, aztán dugdoshatom vissza.
Mintha alkoholmentesnek írta volna a leírás :S ?
Később: nézegettem az én csomagomon az összetevőket és galád módon a Benzyl alkohol helyett csak Benzyl A. van kiírva. Ha nem írom ki nincs benne??? Ezek a termékek hogy jöhetnek át az Unióba???

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Mintha alkoholmentesnek írta volna a leírás :S ?

Lory

2015. január 14.

Sminklemosás első fázisára használom.Vagy 5-ször újravettem már,szinte csak ezt használom mióta rátaláltam.Most per-pillanat piros színű csomagolásban rózsa illatú csomag figyel a pipere polcomon.Hogy rózsa illatú az túlzás de nem bántó,kellemes illat.Megvolt kékben is rózsaszínben is,a kamillás lesz a következő.Szépen leszedi a durva sminket is,nem irritál,végig visszazárható a csomagolás és ami elég nagy szó,az utolsó darabig kellően nedves marad a kendő.Tőlem megy az 5 csillag.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

szazsuka

2015. január 3.

Sok törlőkendőt kipróbáltunk, az alacsonyabb árkategóriában is, de ennek a "szagától" (olcsó Dove utánzat) hányingerem van. Nálunk nem nyert..

szazsuka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

eventually

2014. április 27.

Smink lemosására használtam, vagy csak a nyári melegben ha elmentem valahová, ezzel frissítettem fel magam, kicsi, tatyóba elfért :)

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

sabrirory

2013. november 3.

nekem kamillás meg valami kék színű van meg belőle. A kamillás habzik (?) amikor törlöm vele a kezemet és az illata inkább emlékeztet egy férfi borotvahabra, mint kamillára :D

Szerkesztés: A kéket csak laptop ill. számítógép billentyűzet tisztítására használom,ugyanis olyan illata van, mint amikor egy idősödő hölgy valami pacsulis parfümmel körbefújkálja magát és úgy száll buszra és miért is ne elém ül le...nem bírom elviselni,megfájdul a fejem tőle,szerencsére gyorsan eltávozik a tisztított felületről.

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

Reborn20

2012. november 28.

Nagyon régóta használnom smink, és egyéb szennyeződések eltávolítására, kíméletes, nem csíp ha szembe kerül, felbontás után nem szárad ki nagyon hosszú ideig, ha jól zárjuk le, és az illata is nagyon kellemes. Több fajta kapható, és kisebb kiszerelésben is, és az 50 Ft körül van a 15 db-os. Nekem nagyon megérte megvennem.

Reborn20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.