KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   50 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

veronka052194

2018. november 13.

Soha nem hittem, hogy felkenve ennyire hatásos....régebben próbáltam enni, de borzasztó volt. Pakolásnak a legjobb!

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Judee

2018. június 29.

Dr. Schröder, a múlt század elismert orvosa szerint mindössze 2 közismert anyagban van minden szükséges vitamin: a csukamájolajban és az élesztőben. Érdemes nyersen fogyasztani, mert nemcsak a bőrünkre és a hajunkra van jó hatással, de erősíti az immunrendszert, támogatja a vörös vérsejtek képződését, erősíti a csontjainkat, lúgosít, babavárás esetén a folsavtartalma miatt hasznos...

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Anna84

2018. február 15.

Mindenkinek ajánlom, föleg arcpakolásnak.egy éve igyekszem minden nap feldobni egy kis kefíres-élesztős trutyit és kb2-3 hónap alatt teljesen rendbehozta aknéimat.ez nagy dolog, mert sokmindent próbáltam, drágs kencéket is...
A szagával már megbékéltem, főleg hogy a cicám is szereti.dörgöli magát az élesztős arcomhoz, nyalogatja.
Sokkal több csillag jár érte, mint 5

Anna84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Sokkal több csillag jár érte, mint 5

Lovascsajszi

2018. február 4.

Egyszerűen imádom! Otthon sajna csak szárított volt de langyos vízben szépen feloldottam és felkentem az arcomra. Nagyon tetszett az eredmény utána az illatát se lehetett érezni és huh annyira lemattiotta az arcomat nagyon jó volt ránézni. Maradt egy pici és azt rakentem borotvalkozas után a labamra( nagyon ki volt pattogva, mindenféle krémmel kentem de nem használtak sőt némelyik borzalmasan csípett is) de ez az egyszerű megoldás nagyon bevált. Nem is látszott utána a kipattogas és nem fájt, nagyon jól megnyugtatta a bőröm.

Lovascsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Kattykatty

2017. szeptember 24.

Pakolásként szoktam használni, én nagyon szeretem. Az illatával nincs bajom, szerintem nem rossz. Szép puha lesz utána a bőröm. Pár napja, elkezdtem enni is, minden reggel megeszek belőle 10 g-ot. Sok jót olvastam róla, hogy segít a pattanásokon, szóval nagyon bizakodom.

Kattykatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

6vilag

2017. szeptember 5.

Bár nem szeretem egyáltalán, de megeszem, mivel azt olvastam, hogy az összes B vitamint tartalmazza, ami a haj, bőr valamint a körmök növekedésében segít. Ezért rávettem magam, hogy esténként egy mokkáskanálnyit elfogyasszak. Soha nem fogom megszeretni az ízét. Egy kis vízben, ha feloldódott adok még hozzá valamennyi vizet és megiszom, hogy gyorsan túl legyek rajta.
A lényeg, hogy mikor fodrászhoz mentem, megkérdezte, hogy hullott-e a hajam? Nem, nem hullott, volt a válaszom, de miért kérdeztem vissza. Mert tele van a fejed babahajjal.
Hát mivel már évek /oh, évtizedek óta hozzájárok/ és pontosan tudom, hogy jól ismeri a fejemet, a hajamat, így jól látja a változásokat. Mivel csak az élesztőt fogyasztottam mostanában vitaminként, így gondolom ennek a hatáasa. Szóval, bár a hajamnak nincs rá szüksége, de bőrömnek azonban sokkal inkább, így maradok ennél a B vitamin forrásnál. Sajnos, az íze továbbra is brrrrrrrrrrrr

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 5.

zahraa

2017. július 27.

Csalodas volt, mert nem javitott a borom allapotan semmit. Nyilvan nem csodaszer, es nem helyettesithet adott esetben gyogyszertari vagy drogerias termekeket, de valamit elvartam volna, ha ilyen sokatoknak bejott. Szimplan puhava tette az arcom, semmi extra. Annyi szol mellette, hogy olcso es termeszetes megoldas lehet-mar akinek bevalik.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

nkltt

2017. július 5.

soha nem sikerült még egy termékkel sem elérni olyan eredményt, mint amikor élesztős arcmaszkot használok. ez egy csodaszer, de tényleg. Az én receptem : egy 50 ml-s pohárkában összekeverek egy negyed kocka élesztőt egy késhegynyi tejföllel, vagy egy pár csepp tejjel( tényleg nagyon kevés) így egy nagyon sűrű massza lesz, nekem ez sokkal jobban bejött mint a hígabb verzió. 15-20 percig fent hagyom aztán a nagyobb darabok szinte maguktól lejönnek az arcomról, a többit pedig lemosom. ha nagyon problémás a bőröm 2-3 naponta, de egyébként elég heti 1x használnom

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

TheBee000

2017. május 11.

Nagyon szeretem! :) Mielőtt felrakom az arcomra mindig gőzölök, így kitágulnak a pórusok és jobban felszívódnak a tápanyagok!

TheBee000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

zsosa

2017. április 24.

Időnként belsőleg használom. Az íze rettenetes, viszont gyerek koromban mamám mindig mondta, hogy milyen jót tesz, és tényleg így van.
A legolcsóbb megoldás körömerősítésre, kamasz korban segített kordában tartani a pattanásokat.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Yeast Extract