KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Henike69, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Elidel krém specifikusan kezeli az atópiás dermatitisz (ekcéma) nevű bőrgyulladást. A bőrnek azokban a sejtjeiben hat, amelyek az ekcéma jellegzetes bőrvörösségét és viszketését okozzák. Nem tartalmaz szteroidot.