Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luckuska, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   $2
Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó, leoldható gél lakk, mely UV és LED lámpában is köt.

Gotiii

2018. október 28.

Imádom ezt a géllakkot!
Tartós, két rétegben szépen fed, sokáig elég, és az ára is fantasztikus. Én eBayről rendeltem meg, hatalmas színválaszték van. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Gotiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Imádom ezt a géllakkot!

Gabriall

2018. október 12.

Egy körmös barátnőm ajánlotta. Már legalább 30 darabom van otthon Aliexpressről. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Tartós, sokféle szín van. A színektől függ, mennyi réteg kell. Diamond Nails base-t használok alá, Elite 99 top coat-ot fedőnek. 2-3 hetet simán kibír.

Gabriall
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.