KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A natív kókuszolajat kíméletes eljárással hidegen sajtolják fehér kókuszdió húsból, finomítás nélkül. A friss kókuszdió illata megmarad.

Nem EU-mezőgazdaságból. Vegán termék.

lovemyplants

2017. szeptember 10.

Hajápolás céljából vettem meg. Drogériákban kutattam utána és ez volt a legolcsóbb, amit találtam. Ezelőtt a nagy kiszereléses nem hidegen sajtolt változatot próbáltam ki, mert spórolni szerettem volna vele, de hajápolásra kifejezetten rossz. :( Sminklemosásra használom. Ez a kis csoda viszont nagyon jót tesz a hajamnak. Sok drogériás hajkencét használtam már, amik könnyen felejthetőek voltak. Ez a legeslegjobb dolog, amit valaha a hajamra kentem. Pár órát, vagy akár egy éjszakát is rajta hagyom a hajon, majd megmosom. Utána nagyon könnyű,szép,fényes, puha tapintatú a hajam. És mintha a töredezések is kevésbé látszódnának. Ápolt külsőt kölcsönöz a hajamnak. Szerintem sokáig fog tartani a tégely,mert nagyon kevés is elég belőle. És naaaaagyon fini az illata. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.