Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A natív kókuszolajat kíméletes eljárással hidegen sajtolják fehér kókuszdió húsból, finomítás nélkül. A friss kókuszdió illata megmarad.

Nem EU-mezőgazdaságból. Vegán termék.

TheNancy07

2019. február 14.

Sajnos, ahova elköltöztem ott nincs kínai bolt, ahol a VCO kókuszolajat lehet beszerezni, csak rossmann van... végre eldöntöttem, hogy akkor kipróbálom ezt. Nem csalódtam! Bekentem az ajkaimat, szépen hidratálta, mesés kókuszillatú, és csináltam ezzel az olajjal ricinusos hajpakolást. Most vagy nagyon rosszul emlékszek (mert kb. 1éve használtam utoljára a hajamra kókuszolajat) vagy ez a kókuszolaj más, mert nagyon fényes lett a hajam, és érezhetően puhább is. Váó. Mindig pofon szerűen ér a meglepetés, amikor rájövök, hogy a megoldások annyira kézenfekvőek és elérhetőek.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

nyiffi

2019. január 27.

Hajra, körömre és körömágyra használom, bár telente simán az arcomra is kenem egy forró fürdő után, a bőröm és a hajam is nagyon meghálálja. A kiszerelése nekem ideális, egyedül az a gondom vele, hogy melegben teljesen cseppfolyós, így színes ajakápolót nem tudok belőle könnyedén varázsolni, legfeljebb más anyagokkal összekeverve.

nyiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

esztes2468

2018. december 4.

Nagyjából végtelen számú felhasználási módja van. Nekem a kedvencem (néha főzés, illetve kávéba tevés mellett): könyökre, lábszáramra, mikor már majdnem vérzik, olyan száraz, hajpakolásnak, illetve minden este hónaljamra zuhany után, azóta nem viszket, nem fáj. Sminklemosónak is tökéletes, ajakápolásra, igazából tényleg mindenre. Arcomra egyedül nem használom, oda szőlőmagolajat kenek. Viszont olcsóbb, sokáig elég (ha nem főzünk vele, akkor simán fél évig is napi szintű használat mellett).

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

umpalumpa

2018. november 8.

Minimalista életmódos videókban láttam/hallottam, hogy mekkora csodaszer a kókuszolaj és milyen sok kencét ki lehet vele váltani. Ezt persze nagyrészt huszonéves lányok ajánlgatták, így fenntartással kezeltem a dolgot. Beszereztem azért, mert hátha beválik.
Mondom előbb miben nem volt jó, legalább is önmagában: kézápolásra. Baromi száraz a kezem bőre, behörpinti hamar, de feszül tovább. Hajvégápolónak száraz hajra. Beszívódik és semmi. Persze az én sörényem elég sprőd tud lenni nedves időben, de sokat meg nem fogok felkenni, mert 2 nap múlva moshatom újra olyan zsíros lesz.
Amire bevált: feljavítani vele gyengusz testápolót. Sarkat és könyököt puhítani, bár sarokhoz csak mással keverve elég.
Amire szuper: szemfestéket letörölni. Mert nem irritál, leolvaszt mindent. Tulképp az egész arc letörlésére alkalmas, csak tartok a patiktól, amit okozhat. Éjjelre szemkörnyékre ápolókrém helyett szoktam még kenni. Szintén a tisztasága miatt szeretem ezen a területen.
Az illata ínycsiklandó, szeretném megenni, pedig nem zsánereim a kókusz-illatú kencék. De ez más, mert eredeti és természetes.
Szeretem arra a néhány dologra használni. Még nem döntöttem fogok-e még venni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Szeretem arra a néhány dologra használni. Még nem döntöttem fogok-e még venni.

nagyj19

2018. október 21.

Imádom! Lassan el fogy az első üveg, és már meg is vettem a másodikat! Én hajmosás után szoktam használni a hajvégekre,mikor még félig vizes a hajam - persze keveset, mert ha sokat rakok, zsíros hatású lesz a hajam. Ezen kívűl még pakolásként szoktam használni, csak ritkábban. Így is úgyis szeretem! 🙂 Nekem nagyon be vált! Puha és selymes tőle a hajam. Könnyebb fésűlni és az illata is isteni!

nagyj19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Odri

2018. szeptember 28.

MINDENRE ezt használom. Borotváláshoz tökéletes, az arcomat ezzel kenem be először, maradéktalanul feloldja a vízálló spirált is, utá a lemosom arclemosóval. A hadamat ezzel kenegettem terhesen, de smúgy is csodás sima testápolóként. Fantasztikus házi bőrradírok alapjaként is használom, barnacukrot vagy őrölt kávét rakok bele plusz illóolajokat. A napi arcápoló rutin végén a szemöldökömre rakok egy picit és átkenem a szempilláimat is, nagyon szép hosszú lesz tőle. Egyedül a hajamra nem kenem, mert valamiért ódzkodok attól, hogy olajat kenjek rá, mindig az az érzésem utána, hogy zsíros marad akárhogy mosom meg. De különben a legsokoldalúbb csodaszer számomra.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

zsofiab

2018. augusztus 14.

Nagyon finom kókusz illatú és én hajpakolásnak használom. Felkenem az egész hajamra amennyire tudom és addig hagyom rajta ameddig csak bírom. Miután hajat mosok nagyon puha lesz tőle a hajam, de az illata eltűnik sajnos a sampon és a balzsam után.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

szarazaboromgec

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Sminkeltávolításban és hajápolásban is tökéletes, illetve a szempilláim is megnőttek tőle.

szarazaboromgec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nicolebunny

2018. június 18.

A hajamra nagyon bevált! Minden hajmosás előtt (heti 2x) szőlőmagolajjal vegyítve belemasszírozom a fejbőrömbe, a hajam teljes hosszára viszont önmagában kenem, de nem sajnálom ám, hadd tocsogjon. Az illatától egyszerűen elájulok, legszívesebben üvegestől megenném az egészet, de sajna az íze (nekem) nem kókuszos :( Egy hónapnyi, heti kétszeri kókuszolajos-szőlőmagolaj pakolástól a lenövésem 1,5 centis, pedig vékonyszálú és hullámos hajam van, tehát ami nő, az általában le is szokott törni. Mondjuk tudni kell, hogy a hajvasalót is ritkábban használom, csak néha a hajam végeit egyenesítem ki, hogy hosszabbnak tűnjön a hajam.

A pakolást körülbelül 1-1,5 órát hagyom fent általában, de ha hétvégére jön ki a hajmosás, akkor egész délelőtt fenthagyom, kétszer megmosom Inecto kókuszos samponnal és nyom nélkül kijön, nem ragad össze, nem tűnik zsírosnak, hanem csodálatosan puha, szó szerint CSILLOGÓ a hajam tőle és a tartása is sokkal jobb. Én samponozás után használok mindig szilikonmentes balzsamot, de anélkül is tökéletes lenne az eredmény.

Sőt, tegnap úgy ki volt száradva a bőröm a karjaimon és a lábszáramon, hogy egész nap viszketett, semmi testápolóm nem volt kéznél (lusta is vagyok ilyen szempontból, bevallom), és gondoltam, bekenem magam ezzel. Diónyi mennyiséget olvasztottam fel a tenyeremben és azzal kentem be a viszkető részeket tusolás után, és egész hamar beszívódott, és olyan jó illatú lettem tőle, mint az álom. :D
Reggelre pihepuha, fényes bababőrrel ébredtem, és a viszketésnek nyoma sincs.
Tökéletes csoda!
Nekem arcra nem vált be, mivel alapból pattanásokra hajlamos vagyok, és anno elkövettem azt a hibát, hogy ezzel mostam le a sminket és jóó vastagon bekentem a bőrömet éjjelre vele, csodás gyulladt csomók lettek tőle az arcomon, úgyhogy csak óvatosan!!! :)
Ha mosás után szeretnénk hajvégápolóként vizes hajra használni, akkor tényleg csak nagyon nagyon keveset szabad, mert könnyen túlzásba lehet esni vele, nekem első alkalommal még mosás után másnap reggel is vizesnek tűnt a hajam, annyit tettem rá.. Mondanom se kell, jó érzés volt úgy dolgozni menni. :)
---
update: Most fogyott el az első üveggel, kb. 2 hónapnyi használat után a véleményem az, hogy NÉLKÜLÖZHETETLEN. (Mostmár szőlőmagolaj nélkül, önmagában használom.)

Fodrászom tanácsára már úgy használom, hogy a fejbőrbe simán belemasszírozom, viszont a hajvégeimet bevizezem előtte, így kevesebb is elég, és így igazán csillogó az eredmény. Ő is teljesen el volt ájulva, hogy az én mindig száraz/sprőd/seprű/sz*r hajam milyen puha és mennyivel jobb állapotban van.

További előnye még, hogy megszüntette a korpát, csillogó, selymes, puha, gyönyörű állapotú lett a hajam tőle, és kevésbé töredezik. Mindig alig várom, hogy hajmosás-nap legyen, mert felkenéskor nagyon jól nyugtatja a fejbőrt és annyira jó az illata... :) A hajam egyébként 2 hónap alatt 2,6 cm-t nőtt, ami tudom, hogy normális, semmi extra, viszont nálam az extrának modható, hogy a végéből nem tört le ugyanennyi, így a hajam sokkal hosszabbnak és dúsabbnak is tűnik, telis teli vagyok 2-3 centis babahajakkal.

nicolebunny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Reggelre pihepuha, fényes bababőrrel ébredtem, és a viszketésnek nyoma sincs.
Tökéletes csoda!
---

Timea22

2018. június 4.

Hajra, borre, sminkeltavolitonak, fozesre hasznalom :) mindenhol 5*

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Hajra, borre, sminkeltavolitonak, fozesre hasznalom :) mindenhol 5*