KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A natív kókuszolajat kíméletes eljárással hidegen sajtolják fehér kókuszdió húsból, finomítás nélkül. A friss kókuszdió illata megmarad.

Nem EU-mezőgazdaságból. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gwenny

2017. december 10.

Összeségeben azt kell, hogy mondjam, imádom!
Az arcom kész rémalom annyira száraz, de közben mindenre érzékeny, könnyen okoz BÁRMI pattanásokat, gyulladásokat és mitesszereket. Általában az van, hogyha valamivel sikerül visszatáplálnom belé az életet, letisztul az egész, rugalmas a bőröm és egyszer minden oké. Azonban az érzékenységnek hála, ez az állapot nagyon ritkán jött elő, mivel semmit nem mertem rákenni. Eddig egyetlen termék segített igazán és az egy Avon arcolaj volt.
De mivel az Avon szintetikusan, állatkísérletekkel hozza létre azt a cuccot, kerestem, mi lenne a lehetőleg állatbaratabb megoldasra.
Végül itt lyukadtam ki:kókuszolaj.
Nagy dög tud lenni ez az egész, ha az ember nincs tisztában a szűz-nem szűz és ilyen-olyan kókuszolaj fogalmával. Először jól be is sültem egy sütésre alkalmas fél literes Tescos zsírral. Mert hát..
A fene gondolta. Kókusz-kókusz és zsír-zsír...Rákentem a fejemre. Hát, mondanom se kell, hogy egy hétig a Double Wear volt a legjobb haverom-két rétegben...
De mostmár kiműveltem magam k.olajból,szóval megvettem ezt a drágát Rossmannéknál. Rohantam haza-sminklemosas-kb.ket borsonyi cucc az arcra.
Egy órán belül puha, illatos bőr, szebb bőrkép.
Kézre, ajakra és hajra is használom. Isteni.
Ezenkívül aloe vera gélt és permetet használok. A bőröm ápolt és tiszta.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Összeségeben azt kell, hogy mondjam, imádom!
Végül itt lyukadtam ki:kókuszolaj.
Egy órán belül puha, illatos bőr, szebb bőrkép.
Kézre, ajakra és hajra is használom. Isteni.
Ezenkívül aloe vera gélt és permetet használok. A bőröm ápolt és tiszta.

UnicornsOfLove

2017. november 28.

Bejártam az egész várost hidegen sajtolt, szűz kókuszolajért, és ezt találtam a Rossmannban. Elvileg a dm-ben is van, de ott nem láttam, csak az ipari mennyiséget a hidrogénezettből, sütés-főzéshez. Ez kisebb kiszerelés, de nem is kell sok belőle. Hajápolásra használom, néha bekenem vele a kezemet vagy az arcomat. Nemrég kezdtem bele a szilikonmentes hajápolásba, nem tudom már kinek higgyek egyébként. Elvileg a sok szilikon felgyülemlik a hajszálakon és nem engedi bejutni a valós tápanyagokat, amik tényleg táplálják is a hajat, nem pedig csak ideig-óráig teszik széppé. Más helyeken pedig azt olvasom, hogy igen ám de a szilikon mivel egy réteget képez a hajszálakon, ezért segít abban is, hogy ne sérüljön a hajszál szerkezete fésülködéskor, illetve az UV-sugárzástól stb stb. Hát már nem tudom... Mindenesetre kókuszolajat fogok használni akármilyen hajápolási rutinom is lesz, mert rosszat biztos, hogy nem tesz a hajnak. Sőt! Nagyon szép lett a hajam tőle, és bár vizesen bitang kócos és alig lehet kifésülni (hát igen, elvileg ez a szilikonmentesség ilyen), szárazon nagyon szép, puha tapintása van. Megszoktam már sajnos a műanyag gliss kur és társai pakolásokat, amiket csak három percig fent hagyok, és szétolvad a kezem a hajamban, olyan selymes lesz. Ez nem is reális elvárás, ha belegondolok. A kókuszolaj ilyesmit nem csinál, nem könnyebb tőle a fésülködés, de érzem hogy sokkal jobban táplálja a hajamat. Szipi-szupi!

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Peculilyar

2017. november 28.

Én sminkeltávolításra vettem meg, rendesen le is vitte a vízálló festéket, viszont egy videóban azt ajánlotta a lány, hogy ne használjuk arctisztításra mert patikat okoz. Na ezeket után abbahagytam a kókuszolajozást és tényleg igaza volt, jobb lett az arcképem, miután leálltam a használatával.
De hajápolásra meg nagyon jó.
Senkinek sem ajánlom arctisztításra, arra ott vannak más természetes olajok.

Peculilyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

De hajápolásra meg nagyon jó.
Senkinek sem ajánlom arctisztításra, arra ott vannak más természetes olajok.

Jucsi10

2017. november 20.

A hajvégemre szoktam kenni hajmosás után, így a hajvégápolókat helyettesítem vele.
Az ára nagyon baráti. Mivel nagy kiszerelés, így sokáig elég egy üveg.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Az ára nagyon baráti. Mivel nagy kiszerelés, így sokáig elég egy üveg.

carol

2017. november 18.

Testápoló helyett használom esténként a számra és a kezemre. Nagyon jó, nem engedi kiszáradni a bőröm és kicserepesedni a számat - még akkor se, ha rúzst kenek fel napközben

carol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Majida

2017. október 30.

Az interneten sokan dicsérték a kókusz zsírt/olajat így vettem valóban finom illatú marad a hajam 2 napig és pihe puha fényes lesz tőle nekem tetszik ez a kis termék

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

lovemyplants

2017. szeptember 10.

Hajápolás céljából vettem meg. Drogériákban kutattam utána és ez volt a legolcsóbb, amit találtam. Ezelőtt a nagy kiszereléses nem hidegen sajtolt változatot próbáltam ki, mert spórolni szerettem volna vele, de hajápolásra kifejezetten rossz. :( Sminklemosásra használom. Ez a kis csoda viszont nagyon jót tesz a hajamnak. Sok drogériás hajkencét használtam már, amik könnyen felejthetőek voltak. Ez a legeslegjobb dolog, amit valaha a hajamra kentem. Pár órát, vagy akár egy éjszakát is rajta hagyom a hajon, majd megmosom. Utána nagyon könnyű,szép,fényes, puha tapintatú a hajam. És mintha a töredezések is kevésbé látszódnának. Ápolt külsőt kölcsönöz a hajamnak. Szerintem sokáig fog tartani a tégely,mert nagyon kevés is elég belőle. És naaaaagyon fini az illata. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.