KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovemyplants, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A natív kókuszolajat kíméletes eljárással hidegen sajtolják fehér kókuszdió húsból, finomítás nélkül. A friss kókuszdió illata megmarad.

Nem EU-mezőgazdaságból. Vegán termék.

nicolebunny

2018. június 18.

A hajamra nagyon bevált! Minden hajmosás előtt (heti 2x) szőlőmagolajjal vegyítve belemasszírozom a fejbőrömbe, a hajam teljes hosszára viszont önmagában kenem, de nem sajnálom ám, hadd tocsogjon. Az illatától egyszerűen elájulok, legszívesebben üvegestől megenném az egészet, de sajna az íze (nekem) nem kókuszos :( Egy hónapnyi, heti kétszeri kókuszolajos-szőlőmagolaj pakolástól a lenövésem 1,5 centis, pedig vékonyszálú és hullámos hajam van, tehát ami nő, az általában le is szokott törni. Mondjuk tudni kell, hogy a hajvasalót is ritkábban használom, csak néha a hajam végeit egyenesítem ki, hogy hosszabbnak tűnjön a hajam.

A pakolást körülbelül 1-1,5 órát hagyom fent általában, de ha hétvégére jön ki a hajmosás, akkor egész délelőtt fenthagyom, kétszer megmosom Inecto kókuszos samponnal és nyom nélkül kijön, nem ragad össze, nem tűnik zsírosnak, hanem csodálatosan puha, szó szerint CSILLOGÓ a hajam tőle és a tartása is sokkal jobb. Én samponozás után használok mindig szilikonmentes balzsamot, de anélkül is tökéletes lenne az eredmény.

Sőt, tegnap úgy ki volt száradva a bőröm a karjaimon és a lábszáramon, hogy egész nap viszketett, semmi testápolóm nem volt kéznél (lusta is vagyok ilyen szempontból, bevallom), és gondoltam, bekenem magam ezzel. Diónyi mennyiséget olvasztottam fel a tenyeremben és azzal kentem be a viszkető részeket tusolás után, és egész hamar beszívódott, és olyan jó illatú lettem tőle, mint az álom. :D
Reggelre pihepuha, fényes bababőrrel ébredtem, és a viszketésnek nyoma sincs.
Tökéletes csoda!
Nekem arcra nem vált be, mivel alapból pattanásokra hajlamos vagyok, és anno elkövettem azt a hibát, hogy ezzel mostam le a sminket és jóó vastagon bekentem a bőrömet éjjelre vele, csodás gyulladt csomók lettek tőle az arcomon, úgyhogy csak óvatosan!!! :)
Ha mosás után szeretnénk hajvégápolóként vizes hajra használni, akkor tényleg csak nagyon nagyon keveset szabad, mert könnyen túlzásba lehet esni vele, nekem első alkalommal még mosás után másnap reggel is vizesnek tűnt a hajam, annyit tettem rá.. Mondanom se kell, jó érzés volt úgy dolgozni menni. :)
---
update: Most fogyott el az első üveggel, kb. 2 hónapnyi használat után a véleményem az, hogy NÉLKÜLÖZHETETLEN. (Mostmár szőlőmagolaj nélkül, önmagában használom.)

Fodrászom tanácsára már úgy használom, hogy a fejbőrbe simán belemasszírozom, viszont a hajvégeimet bevizezem előtte, így kevesebb is elég, és így igazán csillogó az eredmény. Ő is teljesen el volt ájulva, hogy az én mindig száraz/sprőd/seprű/sz*r hajam milyen puha és mennyivel jobb állapotban van.

További előnye még, hogy megszüntette a korpát, csillogó, selymes, puha, gyönyörű állapotú lett a hajam tőle, és kevésbé töredezik. Mindig alig várom, hogy hajmosás-nap legyen, mert felkenéskor nagyon jól nyugtatja a fejbőrt és annyira jó az illata... :) A hajam egyébként 2 hónap alatt 2,6 cm-t nőtt, ami tudom, hogy normális, semmi extra, viszont nálam az extrának modható, hogy a végéből nem tört le ugyanennyi, így a hajam sokkal hosszabbnak és dúsabbnak is tűnik, telis teli vagyok 2-3 centis babahajakkal.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Reggelre pihepuha, fényes bababőrrel ébredtem, és a viszketésnek nyoma sincs.
Tökéletes csoda!
---

Timea22

2018. június 4.

Hajra, borre, sminkeltavolitonak, fozesre hasznalom :) mindenhol 5*

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Hajra, borre, sminkeltavolitonak, fozesre hasznalom :) mindenhol 5*

Emily0226

2018. február 12.

Hajpakolásként használom, a haj hosszára kenem hajmosás előtt fél-1 órával. Nem mosom a hajam sem máshogy, mint előtte, mivel a víz leviszi. A széttöredezett hajamat pár használat után nagyon szépen helyrehozta, amin eddig sem balzsam, sem hajpakolás, sem hajvégápoló nem tudott segíteni.

Emily0226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

carolinett33

2018. január 30.

egész nyáron ezt használtam testápoló/arckrém/hajápoló helyett, amit tudtam kiváltottam vele. és ez jövő nyáron is így lesz :)

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Gwenny

2017. december 10.

Összeségeben azt kell, hogy mondjam, imádom!
Az arcom kész rémalom annyira száraz, de közben mindenre érzékeny, könnyen okoz BÁRMI pattanásokat, gyulladásokat és mitesszereket. Általában az van, hogyha valamivel sikerül visszatáplálnom belé az életet, letisztul az egész, rugalmas a bőröm és egyszer minden oké. Azonban az érzékenységnek hála, ez az állapot nagyon ritkán jött elő, mivel semmit nem mertem rákenni. Eddig egyetlen termék segített igazán és az egy Avon arcolaj volt.
De mivel az Avon szintetikusan, állatkísérletekkel hozza létre azt a cuccot, kerestem, mi lenne a lehetőleg állatbaratabb megoldasra.
Végül itt lyukadtam ki:kókuszolaj.
Nagy dög tud lenni ez az egész, ha az ember nincs tisztában a szűz-nem szűz és ilyen-olyan kókuszolaj fogalmával. Először jól be is sültem egy sütésre alkalmas fél literes Tescos zsírral. Mert hát..
A fene gondolta. Kókusz-kókusz és zsír-zsír...Rákentem a fejemre. Hát, mondanom se kell, hogy egy hétig a Double Wear volt a legjobb haverom-két rétegben...
De mostmár kiműveltem magam k.olajból,szóval megvettem ezt a drágát Rossmannéknál. Rohantam haza-sminklemosas-kb.ket borsonyi cucc az arcra.
Egy órán belül puha, illatos bőr, szebb bőrkép.
Kézre, ajakra és hajra is használom. Isteni.
Ezenkívül aloe vera gélt és permetet használok. A bőröm ápolt és tiszta.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Összeségeben azt kell, hogy mondjam, imádom!
Végül itt lyukadtam ki:kókuszolaj.
Egy órán belül puha, illatos bőr, szebb bőrkép.
Kézre, ajakra és hajra is használom. Isteni.
Ezenkívül aloe vera gélt és permetet használok. A bőröm ápolt és tiszta.

UnicornsOfLove

2017. november 28.

Bejártam az egész várost hidegen sajtolt, szűz kókuszolajért, és ezt találtam a Rossmannban. Elvileg a dm-ben is van, de ott nem láttam, csak az ipari mennyiséget a hidrogénezettből, sütés-főzéshez. Ez kisebb kiszerelés, de nem is kell sok belőle. Hajápolásra használom, néha bekenem vele a kezemet vagy az arcomat. Nemrég kezdtem bele a szilikonmentes hajápolásba, nem tudom már kinek higgyek egyébként. Elvileg a sok szilikon felgyülemlik a hajszálakon és nem engedi bejutni a valós tápanyagokat, amik tényleg táplálják is a hajat, nem pedig csak ideig-óráig teszik széppé. Más helyeken pedig azt olvasom, hogy igen ám de a szilikon mivel egy réteget képez a hajszálakon, ezért segít abban is, hogy ne sérüljön a hajszál szerkezete fésülködéskor, illetve az UV-sugárzástól stb stb. Hát már nem tudom... Mindenesetre kókuszolajat fogok használni akármilyen hajápolási rutinom is lesz, mert rosszat biztos, hogy nem tesz a hajnak. Sőt! Nagyon szép lett a hajam tőle, és bár vizesen bitang kócos és alig lehet kifésülni (hát igen, elvileg ez a szilikonmentesség ilyen), szárazon nagyon szép, puha tapintása van. Megszoktam már sajnos a műanyag gliss kur és társai pakolásokat, amiket csak három percig fent hagyok, és szétolvad a kezem a hajamban, olyan selymes lesz. Ez nem is reális elvárás, ha belegondolok. A kókuszolaj ilyesmit nem csinál, nem könnyebb tőle a fésülködés, de érzem hogy sokkal jobban táplálja a hajamat. Szipi-szupi!

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Peculilyar

2017. november 28.

Én sminkeltávolításra vettem meg, rendesen le is vitte a vízálló festéket, viszont egy videóban azt ajánlotta a lány, hogy ne használjuk arctisztításra mert patikat okoz. Na ezeket után abbahagytam a kókuszolajozást és tényleg igaza volt, jobb lett az arcképem, miután leálltam a használatával.
De hajápolásra meg nagyon jó.
Senkinek sem ajánlom arctisztításra, arra ott vannak más természetes olajok.

Peculilyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

De hajápolásra meg nagyon jó.
Senkinek sem ajánlom arctisztításra, arra ott vannak más természetes olajok.

Jucsi10

2017. november 20.

A hajvégemre szoktam kenni hajmosás után, így a hajvégápolókat helyettesítem vele.
Az ára nagyon baráti. Mivel nagy kiszerelés, így sokáig elég egy üveg.

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Az ára nagyon baráti. Mivel nagy kiszerelés, így sokáig elég egy üveg.

carol

2017. november 18.

Testápoló helyett használom esténként a számra és a kezemre. Nagyon jó, nem engedi kiszáradni a bőröm és kicserepesedni a számat - még akkor se, ha rúzst kenek fel napközben

carol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Majida

2017. október 30.

Az interneten sokan dicsérték a kókusz zsírt/olajat így vettem valóban finom illatú marad a hajam 2 napig és pihe puha fényes lesz tőle nekem tetszik ez a kis termék

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.