KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pozsy, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Egy videó az eszköz használatáról: https://www.youtube.com/watch?v=E3tV2-Glv_Q

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ad-Namah

2018. június 15.

Nagyon olcsón hatásos szőrtelenítő, én sötét kis szalad bajuszra használtam, amit kb egy perc alatt ki lehet ezzel szedni. Sose gyulladt be utána, így nekem ennyi pénzért megfelel.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Hecate

2018. június 12.

A használata van, hogy fáj és nem minden szálat távolít el. Elég időigényes tud lenni, mivel ha épp nem tudja kellően befogni vele az ember a kívánt területek szőröcskéit újra kell próbálkozni. Azért ki-kitud szedni valamit így 2 csillag.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Tincs

2018. február 17.

Az első pár húzás fáj, utána beindul a belső érzéstelenítésem :) Nehezen veszem rá magam, hogy használjam, mert egy területen többször is át kell menni, mire kiszedi a szálakat, nem csak húzza. Az apróbb csúnyaságokkal nem csinál semmit. Nem igazán győzött meg, de szerintem jobb mint egy arcgyanta.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

honey88

2017. június 17.

Én a Vateráról rendeltem ilyet szintén valami potom pénzért. Bajusz részen nagyon fájdalmas használni, de állon tökéletes, már csak ezért is örülök, hogy rátaláltam.
Zimmbo: az egykezes változat az milyen?

honey88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Zimmbo: az egykezes változat az milyen?

barabara

2016. október 31.

Nekem bevált, az apróbb szálakat is kiszedi. Az első 1-2 használat kissé fájdalmas, de utána már nem...szinte már nem is érzem.
Én 210ft-ért vettem, simán megéri!

barabara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Én 210ft-ért vettem, simán megéri!

d.anett89

2016. január 1.

van ilyenem,nem vállt be

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 1.

van ilyenem,nem vállt be

egeresi47

2015. október 11.

Nem tudtam megtanulni rendesen a használatát, nem éreztem sehogy sem rá :(

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Nem tudtam megtanulni rendesen a használatát, nem éreztem sehogy sem rá :(

illusia

2014. november 26.

Kerek 1 dollárért vettem, és nagyon jó. Tökéletesen, gyorsan kiszedi a szőrt bárhol az arcon. Nekem nem is nagyon fáj ha ezzel csinálom.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

pozsy

2014. május 24.

Én innét rendeltem: http://www.aliexpress.com/item/New-arrive-New-Facial-Hair-Epicare-Epilator-Epistick-Remover-Stick-wholesale/1370019472.html
1,20 euróért, tehát ilyen kicsit több, mint 300 forintért,majdnem egy hónap volt mire ideért, de ingyenes kiszállítással Kínából ne várjuk, hogy itt lesz egy hét alatt. Két napja használom, először nagyon fájt, de hozzá lehet szokni, könnyű ráérezni a technikájára és hatékonyabbnak és főként gyorsabbnak tartom, mint mondjuk szemöldökcsipesszel szedegetni a szőrszálakat az arcunkról, persze a szemöldök kivételével, hiszen ott érdemesebb precízebben dolgozni.

pozsy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.