KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Rékuc, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kolozsve

2018. május 20.

Nem könnyű róla véleményt írni. Nagyon akarom szeretni, mert nagyon szép, és amikor csak a mintáját, vagy az üvegét szagizom, eszméletlenül tetszik. Nagyon vonz valamiért. Persze próbálok mindent a helyén kezelni, őt is a maga kategóriájában értékelni, és nem a Sweet Like Candy-hez hasonlítani :). Viszont valamiért nem vagyunk kompatibilisek, nem ez az én ízlés világom. Valóban, ha egy szóval kell jellemezni, akkor egyértelműen friss illat. Kicsit talán fiús is. A tisztaság illatok között is megállja a helyét, abszolút óceános. Kicsit a kék öblítőkre hajaz, bár nem használom őket, azokból is az édesebbeket szeretem. Egy tusfürdő is eszembe jut róla, csak már nem tudom melyik, régen volt. Talán egy Dusch das, amit még edzőtáborba is vittem magammal. Egyértelműen jó választás a kék szín, mind a parfüm, mind a csomagolás esetén. A 2 ml-es kis fújós design-ja teljesen nekem való: kék és csillog, mindig van itthon egy :). Minden körülmények között frissnek mondanám, mint az igazi óceáni szellő :).

kolozsve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

mafalda

2018. március 15.

Tényleg totál átlagos illat, és egyáltalán nem erős, nagyon bőrközeli.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Tényleg totál átlagos illat, és egyáltalán nem erős, nagyon bőrközeli.

maffinka

2018. január 9.

Ajándékba kaptam korábban, szerettem az illatát, de nem lett kedvenc. Átlagos.

maffinka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

Ajándékba kaptam korábban, szerettem az illatát, de nem lett kedvenc. Átlagos.

eternity

2017. november 9.

Fiús lányoknak inkább..

eternity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Fiús lányoknak inkább..

szusszi

2016. november 10.

Nagyon szerettem, bulikba használtam leginkább, de aztán a barátnőm is odáig lett érte, ezért neki adtam. Néha kicsit bánom, eszembe szokott jutni az illata, de lehet, hogy inkább azért, mert az életem egyik nagyon szép szakaszához köthető.

szusszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

egyboszorka

2016. február 10.

2 ml-es mintát használtam el tavaly nyáron. Semmiféle komoly benyomást nem tett rám.Friss citrusos-virágos férfi arcszesz-illat.

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

kendahajadra

2015. december 25.

Egy szó jut eszembe erről az illatról: FRISS! Kedveltem, de nem lett a kedvencem.

kendahajadra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Moncsi044

2015. május 3.

Nem rossz, kis szaladgálós illat! Friss ,leheletnyi virágos beütéssel.... igen tömény , Igazi nyári illat! Nagyon tartós , de már nem nyúlok utána így feltettem eladásra !

Moncsi044
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 3.

Bihter85

2013. április 23.

Tegnap találtam meg pakolászás közben egy üres illatmintás fiolát, hát még mindig érezni rajta!!
Túl erős, amellett átlagos illat. Egy illatminta belőle egy hétig, ennyit megér.

Bihter85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

lauran

2013. április 12.

Friss, de tömény. Ellentmondásos illat. Pár éve vettem nyárra, de nem igazán állta meg a helyét a hőségben, inkább nyomasztott, mint frissített. Nagyon tartós, sokáig érződik az illata, ami .... hát nem is tudom, nagyon jellegtelen.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: BHT

Szintetikus színező anyag. (Lila)