KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Rékuc, Módosítva: 2011. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szusszi

2016. november 10.

Nagyon szerettem, bulikba használtam leginkább, de aztán a barátnőm is odáig lett érte, ezért neki adtam. Néha kicsit bánom, eszembe szokott jutni az illata, de lehet, hogy inkább azért, mert az életem egyik nagyon szép szakaszához köthető.

szusszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

egyboszorka

2016. február 10.

2 ml-es mintát használtam el tavaly nyáron. Semmiféle komoly benyomást nem tett rám.Friss citrusos-virágos férfi arcszesz-illat.

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

kendahajadra

2015. december 25.

Egy szó jut eszembe erről az illatról: FRISS! Kedveltem, de nem lett a kedvencem.

kendahajadra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Moncsi044

2015. május 3.

Nem rossz, kis szaladgálós illat! Friss ,leheletnyi virágos beütéssel.... igen tömény , Igazi nyári illat! Nagyon tartós , de már nem nyúlok utána így feltettem eladásra !

Moncsi044
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

Bihter85

2013. április 23.

Tegnap találtam meg pakolászás közben egy üres illatmintás fiolát, hát még mindig érezni rajta!!
Túl erős, amellett átlagos illat. Egy illatminta belőle egy hétig, ennyit megér.

Bihter85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

lauran

2013. április 12.

Friss, de tömény. Ellentmondásos illat. Pár éve vettem nyárra, de nem igazán állta meg a helyét a hőségben, inkább nyomasztott, mint frissített. Nagyon tartós, sokáig érződik az illata, ami .... hát nem is tudom, nagyon jellegtelen.

lauran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

csillag

2012. március 20.

Én is ajándékba kaptam pasitól, magamnak nem vettem volna meg, nem rossz amúgy az illata, tényleg inkább friss, mint nőies. És igen, abszolút nyári illat..Elhasználtam..Semmi egyéb..:)

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Emily

2012. február 9.

Ajándékba kaptam, nem vagyok tőle lenyűgözve, nyáron elmegy, nem egy nőies illat, inkább friss,nekem nem jött be, viszont a pasik nagyon szeretik. Talán nekik kéne inkább használni? :-)

Emily
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Rékuc

2011. november 24.

Nem tipikusan "csajos" , de nekem nagyon tetszik és a férfiak visszajelzései alapján nekik is. :) Fiatalos, friss és (szerintem) igazán kellemes illat. A tartósságáról annyit, hogy mivel egy könnyen befogadható darab csak azok érzik meg az illatát, akik valamiért közelebb hajolnak (ölelés, puszi stb.) a de ha az orromhoz nyomom a sálamat vagy a csuklómat egész nap érezni.

Rékuc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

momo

2011. augusztus 8.

Nem egy kiemelkedő alkotás, de nyáron felfrissít, nem tolakodó és közepesen tartós. Inkább tisztaságillat egy pici virágos beütéssel.

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citral, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 42090, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT, Benzyl Alcohol

Szintetikus színező anyag. (Lila)