KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös illattípus (feketeribizli, szilva, rózsa, mandulavirág, gyöngyvirág, mogyoró, szantálfa, pézsma, mahagónifa).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sig

2016. január 14.

Letisztult, gyümölcsös-virágos nőies illat, tavaszi-nyári időszakban viselem. Szeretem benne, hogy abszolút nem tolakodó, zavaró mások számára sem és nem gejl édes, mint sok gyümölcsös parfüm - jó választás hétköznapokra, irodába.
Viszonylag tartós, 4-5 órát biztosan bír, sokszor nem is éreztem szükségét a frissítésének napközben.
Számomra semmi igazán hű és wow, de az első Escada amit szívesen fújok magamra.
Szépen alkalmazkodik a viselőjéhez, több barátnőm is kipróbálta és mindenkin egy kicsit más volt. Többen megdicsérték, kellemes, szerethető darab :-)

Sig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Számomra semmi igazán hű és wow, de az első Escada amit szívesen fújok magamra.

kov.barb

2015. január 11.

Kellemes,édes, visszafogott. Nem szerelem, de hétköznapokra tökéletes választás.

kov.barb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 24.

Finom,nem tolakodó,egész tartós illat. Nőies ès gyümis rajtam. Emlékeztet egy jobb márkájú samponra,ami fura. Kis mintám van,tesztelgetem tovább. :)

Update: eleinte gyümis, szilva, ribizli, majd szantál, pézsma és fássága érződik. Még mindig vmi samponosságot érzek. Keresem a mogyorót, mandulát, de nem találom. Elég hamar bőrközeli. Finom, de csak 4*!

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Svetlana

2013. július 7.

Nagyon nőies, elegáns, meleg illat.

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Nagyon nőies, elegáns, meleg illat.

feredith

2013. március 22.

Meleg, körbeölelős, elegáns illat. Első illatolásra meg sem lehet mondani róla, hogy Escada, annyival kifinomultabb, tartósabb, összetettebb illat, mint a többi gyümölcsös semmiség.

feredith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

ramnaat

2013. február 27.

Életem első olyan parfümje, amit úgy szeretek, hogy már a 3. üveggel használom. A legelsőt ajándékba kaptam évekkel ezelőtt, de lehetetlen megunni. S talán tényleg az "én illatom", mert ha ez van rajtam, többen megdicsérik. Tartós is, szépen alakul át az illata a nap során, s ilyenkor télen a sálaimon is olyan fincsi utóillatot hagy... :)

ramnaat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Suzy

2012. június 24.

Csillagos 5 az illata ès tartòs is!Imàdom!

Suzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Csillagos 5 az illata ès tartòs is!Imàdom!

Jazz Juice

2012. február 28.

Virágos, púderes, tartós, imádom! :) A barátom is imádja!

Jazz Juice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Virágos, púderes, tartós, imádom! :) A barátom is imádja!

Erzsi73

2011. június 28.

Könnyed nyári illat olyan babapúderes a tisztaság illata.

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 28.

Könnyed nyári illat olyan babapúderes a tisztaság illata.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Farnesol
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.