KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

100% natúr kozmetikum, kézkrém napi használatra. Neem olajnak köszönhetően a krém gyorsan beszívódik, a kamilla kivonat nyugtatja az igénybe vett bőrt. A ricinus olaj ápolja a körmöt és puhává teszi a körömágyat.

kisizé

2017. január 22.

Nagyon finom rózsa illata van, és jó zsíros állagú, tényleg segít a száraz kezeken. Az árát sajnos nem tudom, ajándékba kaptam, még csak ma kezdtem használni, viszont nehezen szívódik be. Csak emiatt levonok 1*-ot, de később még jövök update-re :)

Update: akinek igazán száraz a keze, azon nem fog segíteni, a hatása nem valami fantasztikus! lassan szívódik be, az egyetlen pozitívum az isteni illata.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)