KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Vírus-, baktérium-, gomba ölő hatású.

Gyakorlatilag az összes testfelszínen lévő, illetve a test belsejében megbúvó fertőzéses betegségek, fertőzések, gyulladások esetén használható.

Krémmánia Kedvencek a -től
tam1

2017. január 11.

Annyiféle fajta/márka létezik már ezüstkolloidból, magam sem tudom, melyikhez nyúljak. Kaptam a képen láthatóhoz valami hasonlót egy vásárláshoz ajándékba. Azt olvastam amúgy róla, hogy nem mindegy, desztillált avagy tisztított vízben oldják, illetve a sűrűsége okozhat még különbséget. Általában 20ppm-et lehet kapni, én is azt használom.
Nos, valamelyik nap fájt a fülem, belül, elég erőteljesen (feltehetőleg a múltheti hideg szeles időjárásnak köszönhetően). Belefújtam 1-1-et mindkét fülembe este. Másnap mindkettőben kijött 1-1 pattanás, a fájdalom pedig elmúlt. Majd 2 nap múlva a pattanások is.
Szoktam még dezodorként használni. Nagyon jó. Nyáron különösen, amikor 40 fokok vannak, intim- illetve lábdezodornak sem utolsó!
Más téren nem tudok nyilatkozni, beteg nem voltam rég. Viszont fémes íze miatt én nem tudnám lenyelni, olyan testidegen számomra, de elhiszem, hogy belsőleg is hat.

tam1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Ezüst. Kozmetikai készítménykben általában homeopátiás eljárással potencírozott formában, ezüstkolloidként, vagy spagírikus esszenciaként kerül felhasználásra.