KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nszolnoki, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Acerola (barbadoszi cseresznye) tartalmú szövetfátyolmaszk, ami puhítja a durva és száraz arcbőrt, ragyogást, frisseséget, feszességet ad anélkül, hogy ragadóssá tenné. Antioxidáns hatású. Tisztítsa meg az arcát, vegye ki a maszkot a csomagolásból és illessze az arcára. Hagyja fönt 20-30 percig. Használat után masszírozza az arcbőrébe a maradék szérumot. Tippek: hűsítő hatásért tegye a becsomagolt terméket jégszekrényben. Vagy melegítse a maszkot, még a csomagolás kibontésa előtt, 50-60 fokos vízben 2-3 percig, ekkor melegítő maszkot kap.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nszolnoki

2017. szeptember 14.

Háát, .... először nagyon tetszett, mert jó kicsi a szemkivágása és a szemem alját is befedi. (nem szeretem a maszkokat, amikre kifejezetten ráírják, hogy a szem környéke (!) kerülendő, ott van a legnagyobb szükség rájuk! Oké, tudom, használjak szemmaszkot.) Na, feltettem. A szám körül már nagyon nagy volt, lelógott, több rétegben hullámzott. Bevagdostam ollóval, hogy jobban felfeküdjön. Felfeküdt. Két baj van vele. Az egyik az alkohol, ami bár nem érződik rajta (mert van cefre szagú maszk is, csak mondom...), mégis az INCI 3.dik helyén trónol. A másik az, hogy bár vastag a szövetfátyol és kibontáskor tocsog a finom szérumban, 20 percen belül (!) szárad és válik le az arcról. Lehet, hogy itt jön be az alkohol gonoszsága ..., nem tudom. Több benne az alkohol, mint a hialuronsav ... Legközelebb (mert 3-as csomagban vettem) szilikon maszkor teszek fölé, hagyom dunsztolódni. Utána persze szép, puha a bőr, szépen hidratál, de nem tudom mennyi ideig, mert folytatódik az esti rutinom. Csak 3 csillag, nem veszem újra, egynek elmegy, illetve 3-nak, ez a koreai kalandozás része és kész:)

nszolnoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.