KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. június 20.

Kategória:   Szépítő eszközök

Tisztítja és frissíti a bőrt, valamint élénkíti a vérkeringést. Finoman eltávolítja az elhalt, fölösleges hámsejteket.

Makk Zsuzsó

2018. június 8.

Luffaszivacsért mentem a dm-be, azt használom mindig zuhanyozáshoz, de most ezt vettem meg. És milyen jól tettem! Sokkal puhább, sokkal jobban fel tudja habosítani a tusfürdőt, mint a luffa. Kellemesen masszíroz, leszedi az elhalt hámsejteket, de nem dörzsöl erősen. Nem szárad ki olyan hamar, mint egy szintetikus szivacs, erre oda kell figyelni, hogy jól szellőző helyen tároljuk.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.