KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   60 g és 100 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cuni.geo, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2013. december 11.

Kiszerelés:   60 g és 100 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Flector 10 mg/g gél diklofenák-epolamin hatóanyagot tartalmazó fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású készítmény. Fehér, tejszerű egységes gél, jellegzetes parfüm szaggal.

• Az inak, szalagok, izmok és ízületek sérülése (ficam, zúzódás, rándulás, húzódás) következtében fellépő fájdalom és gyulladás helyi kezelésére szolgál.
  • Alkalmazható helyi (lokális) reumás megbetegedések, pl. ínhüvelygyulladás, ízület környéki gyulladások, teniszkönyök, a gerinc nem gyulladásos ízületi betegsége és a kéz-váll tünet-együttes kezelése esetén.

Kiszerelés: 60 vagy 100 g

Összetevők: Diclofenacum Epolaminum,  Diclofenacum Natricum,  Aromatica,  Macrogolum 300

zsofi207

2018. július 12.

Nemrégen akadt a kezembe, mert az egyik edzés túl "jóra" sikerült, amit másnap rendesen meg is éreztem a karomban.:-D
Kutakodtam valami után ami hátha felgyorsítja a gyógyulást, és nem fáj annyira..igazából nem hittem benne, de 2órás kenegetés mellett másnapra már alig éreztem az izomlázat. Hogy most ez a krémtől van, vagy hogy 2óránként gyömöszöltem, esetleg a kettő együtt, azt nem tudom. Mindenesetre rosszat nem tett és végül is a folyamat felgyorsult.. :-D

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kremcica

2017. december 11.

Pár éve az orvos akkor ajánlotta mikor eltörtem a külső lábfejcsontomat és durván bedagadt feketéslila lett. Valamelyest segített, de nem estem hasra a hatásától. Viszont azóta ha megfájdul valakinek otthon a lába-térde-dereka nagyon jó szokott esni. Én szerintem is inkább enyhébb fájdalmakra van, húzósabb dolgokra nem elég.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Barbika

2017. december 6.

Sajnos nekem nem vált be, a csuklóm ment tönkre egy pár hónapos takarítói meló miatt külföldön, szóval ízületi probléma adódott, bár már régebben edzéseknél is éreztem fájdalmat, de akkor csak nagyon enyhén. Minden este bekenem vastagon flector krémmel a csuklóm környékét, aztán be is tekerem éjjelre. Pár hónapja használom már, de semmit se ér, igaz az ízületi gyógyszerek sem, amiket szedek mellé :(

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

laborkornelia

2017. július 21.

Ez a krém csak kisebb problémákon segít, hatása is rövid ideig tart. De ettől még nem vonok le pontot, van akinek ez is elég. Nem kell mindjárt a legerősebbhez nyúlni. De, ha nagyon fáj, akkor nekem csak a Diclac gél segít. A Flectorban 10 mg/ g diklofenák van, a Diclacban meg 50 mg/g. Mindenkinek ajánlom, ha súlyosabb mozgásszervi problémája van. Nekem többszöri gerincműtét után egy csodaszer, mióta ezt használom, sokkal kevesebb fájdalomcsillapítót szedek. Már vény nélkül is kapható a patikákban.

laborkornelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 21.

Brigi3

2017. január 7.

Akkor használtam mikor megrándult a bokám és kb kétszeresére bedagadt. Az orvos írta fel , napi kétszer kentem be vele és pár napon belül a duzzanat megszűnt . Ezért 5 pont.

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

PetraRéka

2016. október 15.

Méltatlanul kevés pontot kapott.Ez egy nagyon jó termék.Nekem gyorsan segített,igen hatékony és a tapasza is.Csakis 5 csillag!

PetraRéka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Timcsi85

2016. augusztus 20.

Mozgásszervi fájdalmakat csillapít de nem mindet. Ha kicsi a baj, akkor bátran nyúlok hozzá, mert használ, de egy becsípődött, beállt, megreccsent nyakon és fájdalmon nekem még egyszer sem segített minőségileg.

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

knoemi07

2016. július 11.

Nekem sokszor használt!

knoemi07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Nekem sokszor használt!

Kisangyal16

2015. július 25.

Én szeretem, nekem már sokat segített. Nagyobb fájdalmakra jobb a tapaszt használni, abban több a hatóanyag, de kisebbekre nagyon hatékony szerintem. Annyi a negatívum, hogy valóban szárít, ha sokat használja az ember.

Kisangyal16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

kissnoncsa

2015. január 28.

Nem értem miért van ilyen rossz pontozása. Na jó valószínűleg azért, mert sokan azt várják, hogy olyan problémát orvosoljon, amit még az orvosok se mindig tudnak... Én már kb. 13 éve használom évente egyszer-kétszer. Nekem eddig mindig segített... 7 évesen ment ki először a bokám, azóta már mind két szalagom próbára tette ezt a krémet és tapaszt. A Flector eddig mindig vette az akadályt. Sajnos tavaly nyár végén már elég csúnyára sikeredett az esésem, így több, mint 1 hónapig kellett használnom. Tény, hogy a vége felé már nem volt olyan látványos a javulásom, de ettől még az elején nagyon hamar elindította a gyógyulást! Fájdalom enyhítésére tökéletes krém/tapasz! (Ha erős és nagy felületű a sérülés inkább a tapaszt javaslom, bár tény, hogy drágább, de jobb.) Hosszútávon viszont számítani kell erős szárító hatásra, bár ez nem csoda! Mindent összevetve ajánlani tudom! Mi mindig tartunk itthon!!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 28.