KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   329 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 22.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 80 db

Matilda

2016. április 19.

Ez a kedvencem, mindig újraveszem. Megéri az árát, sokáig elég, finom az illata, kellően nedves és nem irritál. Engem is megfogott a cuki mintája, nagyon aranyos.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

trisztan

2016. február 19.

Nem irritál, jó az illata, pont kellően nedvesek a kendők, sokáig nem szárad ki, megfelelő áron.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

Beus70

2015. november 21.

Nagyon jó minőségű, kellemes illatú, puha, megfelelő nagyságú, nedvességű kendők. Bármilyen kiürült műanyag dobozkába bele lehet tenni, így az utolsó darabig megőrzik a nedvességüket hosszú ideig is. Ez a kis báránykás nyomott mintázat mindig megmosolyogtat. :)

Beus70
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

dandy

2015. július 15.

Szerintem a legjobb ár-érték arányú nedves wc papír. Vastag, ugyanakkor puha, kellőképpen nedves, nem szakad, jó az illata, nem irritál és cuki kis bárány mintás. :)

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

orsipanka

2014. október 21.

Olcsó, jó illata van, kellően nedves, nem szakad, nem irritál, nem csíp, elégedett vagyok vele. Egyedüli problémája, hogy nehezen adagolható, hiába csak egyet akarok kihúzni, gyakran több jön. És egy idő után már nem lehet visszazárni, de mindenféle nedves törlőkendővel, még a drágábbakkal is ugyanez a problémám. Ennek ellenére ajánlom mindenkinek, akik olcsón szeretnének vásárolni. A kiszerelése nekem 80 db-os, nem 60 és így volt kb 300 Ft.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract