KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Florisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Garu, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Florisse gazdagon tápláló testápoló. Intenzív ápolás a bőrnek. Természetes olajokkal gazdagítva táplálja a bőrét, hogy az érezhetően selymes és lágy legyen.

Gyöngyvirág illat.

Sissy26

2013. augusztus 13.

Nagyon nagyon jó! Főleg száraz bőrre. Igazán nőies illata van és sokáig érezni. Nekem is már a második, de biztosan újraveszem, mert az ára is baráti és nagyon jó minőséget kapok a pénzemért.

Sissy26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

somodiedo

2012. november 4.

Imádtam ezt a testápolót, volt hogy egyszerre kettőt vettem belőle. Nagyon kellemes gyöngyvirágos illat, én egyébként is imádom azt a virágot. A krém gyorsan beszívódik, sima puha bőrt kapunk a használata után. Most, hogy itt megláttam a napokban biztos újra vásárolom, ha meglátom valamelyik üzletben.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

tunde.sasvari

Korcsoport: >54
2012. október 31.

finom illatu és nagyon jó a bőrnek!

tunde.sasvari
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 31.

finom illatu és nagyon jó a bőrnek!

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.